Особисте господарство “CAPRINA”

Хорс під час гону.

23 лайка

Все, сезон гульок закінчено, останньою відгуляла Ксена, можливо, в кінці листопада погуляю ще когось з малявок, але то буде за три місяці.

27 лайков

Ох вы быстрые, а у меня все леняться, опять мамке планы все ломают… ну ладно…

3 лайка

Минулого року перша моя коза загуляла 18 жовтня, козликам тоді було тільки по 6 місяців, а в цьому році козли один поперед другого почали пропонувати себе козам, проводити гладіаторські бої, поливати себе феромонами, в кіз не було шансів встояти перед їхнім напором.

8 лайков

Ну то понятно перед такими красавцами ароматными устоять :heart_eyes::joy:

4 лайка

У моих девочек УСТОЯТЬ пока получается :flushed:
Как же мальчишки стараются: и поливаются, и языками щёлкают, а девчёнкам моим лиш бы поесть вкусно :crazy_face:
Тоже очень прошу их погулять, но пока мои партизанки молчат :grin:

2 лайка

Они поумнели, думают отстань хозяйка - оно нам надо? :stuck_out_tongue_winking_eye: Погуляем ещё! :joy:

1 лайк

Дивіться, яка я гарна!

35 лайков

Красуня! Знає, що там смакота і безнаказано дістає.

4 лайка

Моя американка

38 лайков

Вау! Иван, это достойный экземпляр! :slight_smile:

5 лайков

Ха!Да она сзади как динозаврик :heart_eyes:крутая малышка!

7 лайков

Отпадный вид сзади, хвост трубой, девочка уже королева а что будет дальше…А откуда приехала, я наверно невнимательно читала вашу страничку

3 лайка

Козочка приїхала з молдовського плем репродуктора “Zooclub”. Батьки привезені з Америки.

22 лайка

смотрела объявы этих ребят, вы довольны я так поняла, цены доступные,козочки очень красивые, задумалась на весну , очень нужен козлик на вторую линию

2 лайка

Так я задоволений, козочка виглядає дуже перспективною. Маркізом, якого я теж у них брав також натішитись не можу.

31 лайк

34 лайка

Ой какие девчоночки мимимишные :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 лайк

А на последнем мальчики?
Любуюсь вашими фоточками, так уметь же надо!

1 лайк

Так, на останньому фото мої хлопці.

1 лайк