Особисте господарство “CAPRINA”

Псіхованих тут багато. Я теж.)))))

Вітаю на форумі від Київської області! :bouquet: :goat:
Гарне таке господарство. Удачі Вам.

3 лайка

Сьогодні порахувала свої, стало трохи лячно. 43 , це з двума козлами. Мабуть буде кастинг…

13 лайков

А навіщо ті навороти, все геніальне просто :wink:.
Дякую за відповідь. :slightly_smiling_face: Добре Ви придумали, може і ще комусь згодиться ідейка.

3 лайка

Звичайно що без чаю, я якраз сьогодні зробив малиновий лікер, а першого вересня дозріє вишняк.)))

Дякую за посилання, обов’язково ознайомлюсь.

Я також переобладнав сарай в якому раніше жили свині і кури, але на відміну від вас ми свинок на м’ясо а кури хочемо виселити.

3 лайка

Дякую, що знайшли час так детально описати ( при 43 козах! ), все просто і зрозуміло. Гарна ідея, візьму собі на озброєння.

2 лайка

Дякую за привітання і за те що зразу попередили )))

1 лайк

Наш Цезар почав проявляти інтерес до усіх кіз пробуючи їх покривати, заходив до них з заду, нюхав і пробував скакати, але кози від нього утікали. І от спостерігаю я картину коли Цезар підходить до найменшої Масі з переду і чолом її в голову луп, коза поступилась назад , він знову луп, Мася присіла а він швиденько обходить її з заду і скаче на неї, я ледве встиг його зняти. Казліна! Найменшу в голову, і поки в неї зірочки в очах він пристроївся! Коротше, терміново прийшлось шити пояс вірності.

34 лайка

Гарно виглядає) Я своїм також нашила, але з джинси швидко пошматували. А ще відривають від поясу.

А через пару днів буде запісюканий и вонючий. Хоча у вас козик трішки молодший за моїх, може ще й побігае в красивому фартушку.

Сьогодні у свого Казимира забрала на ремонт, одірвали наполовину від ремня и джинса мотиляеться клаптиками. От що значить - роги.

9 лайков

Мій зразу пробував перегризти ремінь, але зрозумів шо не зможе і заспокоївся.

Сьогодні неділя - вихідний день, а у козоводів кожен день свято :slightly_smiling_face:

8 лайков

А який матеріал використовуєте зараз?

Була в мене куплена сумка, не з кожзаму, а щось таке прорезинене. Ось що вийшло.

Побачила у вас карабінчик для закріплення на нашийнику. В мене козли їх розривають. Саме краще, як виявилося, на звичайних зав`язках.

2 лайка

Ого, та це ж витвір мистецтва!

1 лайк

Та ні, просто одрізала половину сумки, на ній опинився карман) Я тільки попришивала ремінну стрічку та зсередини джинсовий старий його фартушок, щоб важчий був і не складався, не зминався, а був таким дебелим.

3 лайка

Мій фартух з тещіної спідниці в ніяке порівняння не йде.

5 лайков

Та через тиждень вони будуть однакові) Хлопці полюбляють надзюрити на них, а потім ще для закріплення результату в пилюці повалятися) Прати безрезультатно, потім так само за кілька днів “обновляють”.

2 лайка

Юля, теж дуже цікаво як всередині.Як раз вирішуємо як будувати сарай і з чого

Сорі за якість фото, дочка взяла мій телефон " покористуватись" , а мені дала докатать свій :smile_cat:
В середині сараю нічого особливого

24 лайка

Дякую за фото! так цікаво! А кози відразу на другий поверх спати йдуть? Вони кожна обирає собі місце, чи хто пенрший ляже, той і спить?

2 лайка

Ви знаєте, не слідкувала, я їх ледь вчора порахувала, до того навіть не підозрювала що їх тааак багато…думаю в них своя ієархія

10 лайков