Особисте господарство “CAPRINA”

О, молодец! А я над таким подарочком только думаю )) сегодня как раз рассматривала.
Это на сколько кг форма? И есть ли там отверстия в дне?

1 лайк

Форма на 5 кг
Дно

12 лайков

О, отлично! А то на фото не было видно, меня это чуть сбило с толку. Спасибо.

Класний подарунок, те що треба.

3 лайка

Ваня, не мала можливості привітати Вас раніше з Днем Народження. Тому краще пізно, ніж ніколи!:relaxed:

Від всієї душі вітаю Вас з цим чудовим днем!
Здоров’я міцного, порозуміння в родині і з людьми, удачі у справах і здійснення всього задуманого!
Нехай ваші кізоньки приносять доход і радість в дім! :birthday::clinking_glasses::champagne::goat::rose::rose::rose:

Дякую за привітання!

1 лайк

Хто вже читав Письменные интервью у козоводов и сыроделов - #40 by 1707antik, той знає, що в мене в гостях була Галина @1707antik. І ось який гарний подаруночок я отримав! Правда діти його вже з’їли :slightly_smiling_face:

42 лайка

між цими фото місяць, а як змінився Маркіз, десять місяців пацану.

38 лайков

Вдягнув шубку ,зрозумів,що зима ще не скоро закінчиться,то вже Бароном став, тож посерйознішав.Гарний дядечко.:heart::heart::heart:

5 лайков

Переписуюсь я з Helen Snyder, надіслала вона мені фото бабусі і дідуся Маркіза
DEE34224FEB1471AA28628D43B406504 E4EDD8F7857B46CBA6F88EE18E8E425A

41 лайк

Шикарные предки. :+1:

2 лайка

Класні які,шия як у жирафа і самі такі красавушні. Мрії, мої мрії.

1 лайк

Меня тоже шеи удивили. Напомнили динозавриков из мультика :grinning:
Не могу удержаться от вопроса их там стригут? Такие замшевые!

Конечно, подстрижены на фото. Наверное, для конкурса какого-то.

Вот и скажите Иван, очень приятная женщина - и никакая она не Елена Мерсиянова ) и не россиянка )
Дедуля и бабуля у вас классные!
Желаю, чтоб Маркиз наделал вам побольше таких же достойных козочек ).

3 лайка

Так, з нею приємно переписуватись, відкрита, з задоволенням йде на контакт, я вже думаю, як би то приїхати до неї в гості, зупиняє незнання англійської.

5 лайков

Надо учить :wink: так общение будет еще более интересным, а представьте увидеть этих красавцев вживую! :heart_eyes: Я ангглийский учить тоже хочу, когда-то начинала, но поняла, что два языка одновременно учить тяжело )) поэтому больше уделила вниманию немецкому, и усовершенствовала его, теперь надеюсь время появится доведу до ума английский )

3 лайка

То беріть з собою перекладача і айда.

1 лайк

Насправді, не знання мови не єдиний стримуючий фактор, але як що сильно захотіти…

7 лайков

Да Иван и путешествие тоже удовольсвие не дешёвое туда ) , но как вы сказали если сильно захотеть ! То все возможно.

2 лайка