ОПГ "Весела Коза"

Я не хочу викладати переписку, це не коректно. І написала я лише своє бачення ситуаціі. Я так звикла говорити в слух якщо мені щось не подобається, а непосміхатися та робити вигляд що все добре.

2 лайка

Всем спасибо. Выводы сделаны.

Ехидство это не ко мне…мне абсолютно все равно кто и как и кого держит и покупает…я сама по себе и мне нет никакого дела до кого то…я написала свое мнение…

18 лайков

Наташа, а по-мойму, пишут Вам в личку те - кому завидно.

Надо просто меньше обращать внимание на глупости и пропустить мимо ушей ту чушь, - вот и всё.

2 лайка

свій коментар прибираю бо у любому випадку він чомусь скритий

1 лайк

Я Вам всім дякую,бо ви чудові.я давно з Вами спілкуюсь, прислуховуюсь до Ваших порад і повірте ті люди які писали мені гидоти в особистих повідомленнях на моій сторінці не разу не написали нічого.
Поділилась з Вами та й годі.
Звертати увагу я навіть не збиралась.
Просто тримання кіз та інших тварин зараз, особливо в містах, не сприймається нормально.
Форум це місце де можна знайти розуміння. Тому я до Вас і тулюсь.

15 лайков

А для меня форум это вообще единственное место, где можно поговорить о козах —ни семья ни друзья меня не понимают. Ну да хоть палки в колеса не ставят и то спасибо

30 лайков

Подписываюсь под каждым словом тысячу раз

9 лайков

А я як вертаюся звідкись, то зразу на форум біжу, як не писати, то читати.

12 лайков

На форуме, как и в жизни, не бывают только цветочки. Мы все люди, можем и любиться, можем и ругаться. Форум от этого хуже не станет.

24 лайка

Натали, сорри что у тебя на странице, но расскажу реальную историю из своей жизни, про фотографии на форуме.
2 мес. назад у меня полетел комп, а на нем были все фотографии, благо, размещала много фоток на форуме и смогла хоть частично вернуть себе утерянную информацию.

7 лайков

Я кстати для себя веду определенную хронологию.всегла можно глянуть когда произошло какоето событие связанное с животными

1 лайк

Вот и я так, иногда подсматриваю дату рождения козлят, лень искать блокнотик с записями :slight_smile:

4 лайка

я вообще не записываю,коз мало,запоминаю пока,но тоже подглядываю на форуме :grin:

Ой, а у меня еще и память плохая, так что все нужно записывать :slight_smile:

1 лайк

29 лайков


Красотки ищут новый дом

25 лайков

Сьогодні був чудовий день.
Неділя пролетіла дуже швидко.
Відпустка довжиною в місяць дала про себе знати…працювалось дуже легко.
Почала реалізовувати сирочки та згущене молоко через знайомого у якого є місце на Столичному ринку.
Вдома кипить будівництво. Папа вирішив прибудувати мені велику кухню, Кімнату особисто для мене та терассу з мангалом, піччю. Обіцяв зробити приміщення для сироваріння.
Вирішили прогулятись з дівчатками після роботи. Як виявилось моі дівчатка обожнюють фотографуватися. особливо Рада та Султана.

50 лайков

Дуже гарно та апетитно. :yum: