ОПГ «Ладні Ламанчі Обухова»

Лада, поздравляю! Какие хорошенькие! ТРИ КОЗЛА :slight_smile: А Шарлотта какая красавица

2 лайка

І кота полизали, а тоді прогнали

3 лайка

Вітаю Лада. Рік який багатий на козлів. Але то не страшно😀

1 лайк

Поздравляю с благополучным окотом, может повезет и в самые сильные морозы окота не будет.
Переживаю за вас, пусть все будет хорошо!

3 лайка

Вітаю! В тебе таки шикарні козлики… Аж собі захотілося :hugs: але…

3 лайка

Ладочко, вітаю! Гарні Валентинчики! Щоб швидше нові господарі для маляток знайшлися!

3 лайка

Ладочко, забігла на секунду, а ви тут святкуєте:blush::tulip:. Ви прекрасна людина з великою душею, будьте здорові, щоб кожен ранок починався з посмішки, а ввечері йшли на відпочинок з відчуттям радості за пройдешній день. Ви велика молодець. І хотіла у вас запитати, ви раціон своїм козам самі складаєте, чи звертаєтеся до когось? Кози виглядають бездоганно.

4 лайка

Ладочка З Днем народження! Здоров’я міцного, щастя,благополуччя, щоб все задумане збулося.

1 лайк

Дякую , дякую , мої хороші !

Вона дочка Венери ( @VERAKL ) та Дизеля ( Люба м. Білогородка ) , і хоча Принц дуже старався зробили синів красатунами , але вони всі дуже схожі на діда :stuck_out_tongue_winking_eye: та прадіда Пломбира .

Ця кішка вирощує та глядить всіх моїх козенят , поки вони не стають великими та не наступят пару разів їй на лапи . :hugs: Зазвичай козенята всі разом сплять під лавочкою , а вона , як панночка на перинах , спить зверху на них .

Так , у мене поки що рахунок 3:5 на користь козлів .
Але вони всі сусліки , рогаті , тільки один чорний комолий . Тому я не розглядаю їх , як м’ясо … але час покаже , нужні класні парні комусь чи ні …

Дякую , Інночка , я також сильно переживаю , але чому бути - того не минути !:wink:

Сьогодні я про Вас подумала також . Чесно кажучі , було б добре поміняти .

Будемо шукати , рекламувати , та сподіватися .

Дякую , Олесю , за добрі слова ! Раціон складаю сама , якщо щось з’їдається швидко та з апетитом - значить воно потрібніше на даний час , отже даю більше . А якщо щось не доїдають , залишають на останок - це я уменшаю , або убираю на деякий ча взагалі . Ось такий у нас харчовий баланс ! :shushing_face: :wink: А взагалі , звісно ж багато читаю форум , вчуся , експериментую .

Дякую , Ніно, будемо сподіватися , що все вдасться …

5 лайков

Ладусь, вітаю з днем народження ! Здоров’я, злагоди, натхнення, здійснення свіх мрій та задумів!

Також вітаю з такими славними Валентинчиками! Молодці твої дівчати справились до великих морозів! А ти хвилювалась…

1 лайк

Ще й досі хвилююся , ще шість кіз повинні народити сьогодні-завтра … до 19 лютого . Отже попадають на сильні морози …

2 лайка

Ой , дякую за привітання ! :kissing_heart:

1 лайк

Поздоровляю з козенятками.Це мої правнуки,а їхня прабабка Ася і прапрабабка Рижуля були темнокоричневими,та й тітка Терра також,так що не тільки від Дизеля колір.Хай розбіжаться по нових сім’ях,а мамі здоров’ячка і молочка доброго та багато.А Вам здоров’ячка і сили для всіх планів і затій.

5 лайков

Зате вони потім розмалюють своїх донечок в бризки, як у нас в цьому році зробив Шейх.
Вітаю з малюками, хай ростуть здорові та знайдуть турботливих господарів :kissing_heart:.

6 лайков

А тепер , увага , смертельний номер : тільки що ( 14.02.2021) окотилася Терра від Дизеля двума козенятами білими ельфами ! Ну от як це ? Хоча б по одному коричневому п’ятнишку для краси … Хлопчик та дівчинка , кожен по 4 кг ! До того ж комолі … Якщо хтось з читачів хоче подарунок на день Кохання - я дарую цього білого Валентина !

25 лайков

Кому-то очень повезёт! :slight_smile:

2 лайка

Так , пусть кому то пощастить , бо уберу його через тиждень інакше …

Ой Ладуся, поздравляю с окотами, пусть и дальше всё будет хорошо! Молодцы твои девченки, крепкие здоровые, поэтому и холод им не по чём, и козлят рожают сами здоровых и крепких! У меня ещё всё впереди и в первый раз😉

2 лайка

Зробила об’яву про дарування , подарю ламанча Я не жартую ! :grinning: :shushing_face:

9 лайков

Поздоровляю,бачиш як буває.А батько Терри і Венери був комолий козлик зааноламанча ,від мами зааненки шестилітровки і білого зааноламанчі крові від Валентина Овсійовича.Хороші крові не проп’єш.Десь та й вискочать.Хай хлопчику повезе не попасти на шашлик.Мамам привіт і цьомчики.

5 лайков