Обшивка дома сайдингом

Стал вопрос о выборе сайдинга для обшивки дома.

Дом утеплен ватой 5-й и обтянут ветроизоляционной пленкой. Хотели блокхаус, но передумали и остановились на сайдинге виниловом. Надо 150м2, ценовой диапазон 150-200грн.

Может кто-то может подсоветовать, буду премного благодарна

2 лайка

Решили металлический блокхаус брать. Звоню, узнаю, слушаю. Кого на работу берут отвечать на телефон и знакомить с товаром это просто п…Обхохочешся и наплачешся

2 лайка

У меня мама работала на фирме Альта профиль. Там гарантия на сайдинг 50 лет была. Австрийское оборудование

Спасибо, но есть и получше качеством сайдинг, хотя эта очень ходовая

Ми також обшили будинок сайдингом даного виробника. Він по ціні був нам доступний. Вже стоїть шість років, на сонці не вигорає -колір не змінився . І досить міцний … з однієї сторони будинок межує з господарським двором, то козлики не раз рогами провіряли на міцність, а у деяких взагалі так собі причуда- розбігтися , підстрибнути і задніми ногами від стіни відштовхнутися. Ганяю їх ганяю. а вони як спеціально зі мною дражняться…:rofl: В цьому році був сильний вітер з градам, так вагонка та пластикові окапи на вікнах побиті градом вщент, а сайдинг вистояв- ніде ані тріщинки.

5 лайков

Хотя не имею к ним отношения, но мне почему-то приятно. Знаю они открыли представительство в Литве. Для пресыщеной европейской публики, торги неплохие. Значит качество должно быть на уровне

1 лайк

А який ви колір обрали, чим світліший тим менше вигорає, хочемо мятний або фісташковий, щось зеленувате

У нас також зелений колір… тепер уже не пам’ятаю як він точно називався.
На фото наш будинок після урагану, на задньому плані помамані п’ятдесятилітні дерева.

7 лайков

Ще будь-ласка підкажіть чи були проблеми в його монтажі, вам робили професіонали від продавця чи ви самі шукали майстрів.

Наталь, “майстри” у нас працювали місцеві, перед початком робіт чоловік вивчив в неті як сайдинг та різні комплектуючі до нього кріпиться і вже контролював роботу, дещо підказував “майстрам”.
Все робиться неважко, якби чоловік міг сам працювати то ми могли б зробити це з ним удвох без проблем :blush:

6 лайков

Зоя, ще підкажіть скільки часу зайняли роботи по монтажу і яка у вас квадратура дому

Наталя, по часу десь 2 тиждні (+,-), сайдингу використали десь 80кв.( по знижчі брали 100, то 20 ще лишилось). Працювало 2 людини, мій чоловік який “керував” небереться до уваги. У нас було трохи довше почасу, бо з метою економії не купували металевий профіль на обрешітку, а використовували деревяні рейки, які були у нас вдома. Це трохи загайніше вийшло…

5 лайков

В мене хата вже в обришотці, дерев’яна, між нею вата і зверху закрито вігофол плівкою. В мене десь 150м2 ±.


Тепер тільки чекаю матеріал і рукастого майстра

5 лайков

Саме проблематично - це обрешітка, багато часу іде щоб виставити все рівно. Особливо коли будинок старий (як у нас) і вікна під одним кутом, двері під іншим, підсобійка, та підмуровка…:sweat: У вашому випадку, коли готова обрешітка все буде набагато швидше…

1 лайк

В нас так будинок стоїть ще з минулого року, хотіли дерев’яний блокхаус, потім переедумали, потім і коштів не хватилоі тільки зараз руки дійшли, правда, плівку міняли, обтріпалась.

Я не знаю і не бачила особисто,як це роблять, але будинок у сусідів вийшов ШИКАРНИЙ. Вони взяли сайдинг під дуб - кругляк. Вийшло оригінально.

Я теж хотіла такий, металевий або вініловий. Після того як уявила собі, шо діти можуть по ньому гримати чимось важким, передумала зразу

Люди, вот я читаю - хотели одно, потом передумали. А почему нельзя сразу решить один раз и сделать так, как решили. Какой смысл посреди пути передумывать.

Не было с чем сравнивать, и обстоятельства разные, появились новые факторы, еще много раз подумали, все взвесили, и решили.

2 лайка

Очень хочется нам всем сделать все хорошо и сразу, но жизнь вносит свои правки. Мы этим летом строили сенник: низкий длинный и под шифером. А построили высокий под металлопрофилем. Причина: низкий не вместил бы сено, а на шиферную крышу не было денег на кровельщика, а профиль лёгкий и муж сам его прикрутил.

4 лайка