Моя мрія

В правом верхнем углу ваша аватарка. На нее нажимайте и там зелененьким светятся письма и синим сообщения

1 лайк

Полтавська область
Пирятинський район

2 лайка

Так у Вас вже є одна?

Вибачте, це я пробувала загрузить фото

Може, це допоможе

А який вік вашої кізочки?
Я раніше також вважала, що пятирічна коза це вже стара-престара тварина. У багатьох наших форумчан продуктивні тварини досить поважного віку. У віці 3-5 років це зріла коза , в розквіті сил та лактації. Покажіть свою “старуху” :slightly_smiling_face:

2 лайка

Їй 5 березня буде 7 років

7 років це ще не старість.
Все залежить від стану тварини, як її утримували, харчували.

Чекаєте козинят від неї в цьому році?

2 лайка

У меня 8-летняя коза на март будет котиться. Чувствует и ведёт себя как молодая козочка.

8 лайков

Так. Якщо не буде так як в минулому році. Плід завмер, ветеринар з мамою її 2 місяця виходжував.

Я думаю, це не звязано із віком кози. Можливо інфекція,глистогонка на ранніх стадіях кітності, погрішності в харчуванні та інші причини

Бажаю, щоб в цьому році з вашою кізкою все було як найкраще. Перегляньте теми по харчуванню кіз в період кітності. Чим годуєте?

4 лайка

Зараз вона на сухостої

Ну,Людочка, ми чекаємо, що Ви вже опануєте додавання фото і покажете нам своє господарство. :heart_eyes:
Ви звідки?

Пирятинський район
Полтавська обл

2 лайка

Ну нарешті і я похвастаюсь
Мої кохінхінхінки

14 лайков

Людочка поздравляю вас с прилбретением чего-то большего чем просто сайт и знакомства.Здесь вы найдете друзей.получите советы и приобретете много знаний.Так что заходите в гости всегда буду рада общению.Моей козочке сейчас старшей восемь лет и я считаю что это только средний возраст потому что ее маму я продала беременной в возрасте 13 лет и то только потому что убавила уже молочко с пяти до 2,5 литра.За старые проблемы с козочкой не беспокойтесь.а главноеуспеть до окота может что-то сделать.Я не знаю чем вы кормите и какие даете дополнения.Какой срок котности козочки.Я своим беременным даю Фид Пак-это витаминно-минеральный комплекс для козочек и козлят-минерально витаминные лизунцы.Заказываю у нас на сайте.в аптеке есть препарат кальфостоник-витамины.Результат-здоровая мама и малыши с бархатной шерсткой.Заходите “В гостях у Оли”.

9 лайков

Бачу цей цессарок розводите. Я один- единий раз спробувала цю красоту завести у своєму дворі , але моя моя спроба виявилась марною

1 лайк

А цесарочки самі висиджуть яйця, чи кладете в інкубатор?

1 лайк

Закладаю в інкубатор або під квочку. Самі вони пізно насиджують.

3 лайка