Мороженое деткам

Мені такі подобоються :heart_eyes:

1 Симпатия

І мені, можна було б декілька поставити, бо дуже красиві.

Зоя, от якби нам форумчанам зібратися і посидіти в одній з таких бесідок, поїсти сирку смачненького, шашличків гаряченьких, ну можна і винця.

2 Симпатий

Наталя, Женя Дереза ( зараз ТЕРЕМ ОК) недавно реєструвала своє господарство. Подивіться, попитайте як і що.

1 Симпатия

Кажуть, що домашній вихованець здатний перейняти якості свого господаря. І правда, іноді тварини поводяться як люди. В їх звички можна впізнати самого себе.617168_1_w_570
Наслідки спільного проживання: показали домашніх тварин, схожих на людей946422_1_w_570

6 Симпатий

Наташа, ось тема яку ти шукала

1 Симпатия

Зоя, ти не відповіла мені ще на один лист

Та весь день думаю, думаю… :crazy_face:

Зоя, що тут думать, я, ти,Оля @olga79 , Роксолана @Roksolana - можна в Шепетівці. І ще хотіла спитать про автоклав:
Предлагаю обсудить АВТОКЛАВ БЫТОВОЙ и поделиться рецептами

1 Симпатия

Смешные фото с животнымизавантаження (1) images (7) images (6) images (9) images (10)

4 Симпатий

Мое стадо коз пасеться между лесосмугами у кустах на болоте. Привязываю две главных, которым все подчиняються и бегают за ними. А когда прихожу наведать, то встречаю недалеко от них дикую козку. Интересно, что козлят диких от моих козочок никогда не было. Почему то пасуться вместе, а не влюбляються.

2 Симпатий

Наташа, автоклав ще не придбала так що тут я не порадник.

А в мене є автоклав.Чоловік змайстрував своїми руками.Готуємо і м’ясні і рибні консерви.

17 Симпатий

Обалдеть, а я купила , по Новій почті прислали з Харкова. Так у мене нема кому робити, а я боюся того автоклава, тому що один раз пробувала і всі банки повистрілювали.

1 Симпатия

Це кошмар!Напевно і коштував той автоклав?Та ще й спортив мяско?Можливо його можна повернути,має бути гарантія.

1 Симпатия

Коштував дорого, бо великий, але щоб його показати професіоналу, можливо я щось неправильно робила.

Можливо,там від тиску залежить,якщо тиск падає,то тоді зриває кришки.В нас автоклав на 20 літрових банок.

Можливо і від тиску. Для автоклаву є градусник і штучка, що тиск мірає і клапан. Але не можна зрозуміти скільки води наливати. Було заллято до верху, тільки трішки не вистачало до верхніх банок.

Вода має бути вище 1 см вище банок.

1 Симпатия

Тобто повинні всі банки повністю покриті і ще вище?