Маленькое хозяйство "Милуша"

І у нас в сусідську хату приїхали люди з Бахмута

2 лайка

Якщо ще потрібне взуття на хлопчика.дайте розмір.я покопаю на горищі. може. щось є ціле після мого урвителя.І одяг. якщо треба. також можу подивитись. Тільки ріст уточніть. бо я вже не памятаю які діти в 11р :smile:

2 лайка

Дякую. Взуття багато не буває, особливо в цьому віці. Розмір 36. Худенький та височенький (150 см) зимового поки нема

3 лайка

Оце я так закинула свою хатинку! Проте,я тут.
Як і всі, ми чекаємо на головну новину- про перемогу та закінчення війни. Все інше здається не важливим.
Але ж життя триває. То трохи наших новин.
Всі дівчата погуляли 8-16 жовтня. Навіть малі, але вже як є. То на 8 березня чекаю на різнокольорові подарунки.
В вересні я запропонувала взяти бройлерів, бо сім’я дуже збільшилась, а зиму тре якось пережити. Чогось не знайшли курчат - багато хто казав, що вже не виводять на зиму - розумні люди не беруть курчата в холода. Але ж то розумні… Купили яйце. Маленькі від "наших “молодок, що б не дуже ризикувати грошима великими. Арендували інкубатор. І все б нічого, але вилуп повинен був статися 14-15 жовтня. Після удару ракетами 10.10, без світла почалися справжні танці з бубнами біля тих яєць. Хоч і не так як хотілося, але курчатка таки з’явилися. Ну а потім по схемі: тепло, вода, їжа, біготня з фонариками.
Але на сьогодні всупереч всім прогнозам та скептикам, маємо тушки завбільшки 3+ кг. Частину вирішили продать, бо духовка( на тушонку) також електрична.
Коли мої бахмутяни тільки но приїхали, я їм збагрила консервацію. То т. Таня ( мамина подруга) все питала- нащо тобі так багато консервації. Вони сподівалися повернутися до нового року… А тепер і в них вже немає куди повертатися… Отак і живемо " дружно и весело”

19 лайков

А ще в нас майже місяць назад трохи не згоріла криша. Загорілася сажа, яку сто років ні хто не трусив. Пожежники добре залляли, обвалилася штукатурка . Не хата, а суцільне коло пригод.
Після того, всі з вулиці полізли до своїх димарів трусити сажу. І ви подивіться

8 лайков

Дякую за попередження.
Канали в грубці чистила знаю , ну а щоб щось загорілось у комені чи як?Де саме те місце шо б чистить?

1 лайк

Ні, загорілося в … В нас кажуть " бик". Вже на криші перед трубою. там якась сажотруска, яка замазується. Але я не розуміюся на тому

2 лайка

Зрозуміла, добре в мене такого нема , просто самотьоком йде дим а в заті тільки щасув є якщо вже все потузає просто щасув закрив і все.

2 лайка

Доброго мирного дня, друзі- однодумці.
Багато хто вже тішиться малятами. Я чекаю з середини березня.
Війна відняла плани та думки про інше, але життя триває.
Дорослі дами гарно пішли в запуск, навіть Лада. Вона завжди уходила з 3л, а потім довго тягала то " відро". Сказалась в знаки майже 4х місячна одноразова дойка.

Молоді дівчатка вже відрощують вим’ячка, окрім Бусінки, але сподіваюсь що вона пішла в бабку Аврору, яка теж до останнього мала малесенькі натяки на доєчки і вим’я, а зараз шикарне зручне вим’я.
Бусінка народилась в січні того року, трихи більше 2х кг, була як павучок на довжелезних ногах. Зараз вже вона широка, ноги здаються короткими. То вже не бусінка, а цілий БУС.

Сподіваюсь на те, що зростає нова зірочка в моєму господарстві. Барбі. Вона приїхала з господарства Іри Звєрєвой. Там таке цікаве намішано: баба та дід мої Лада+ Персік, з іншої сторони б. Ласкуша (6л), мати 4+. Хутро взяла від нубійців ( як у норочки), характер Ласкушин. Стрункі ноги, довге тіло. Сподіваюся, що взяла й найкращу молочність від предків.

Її сестричка по батькові з того ж господарства Мілка. Вона наймолодша, покрилась найпершою, в 6 міс, тому виглядає маленькою. Особливо поряд з дорослими, але себе вміє відстояти. В неї також закладений гарний потенціал. Чекаємо що видасть.

Адель. Вона єдина вухата та рогата. Не піднялася рука пустити її на фарш. Має гарну форму тіла, чудовий апетит, ласкавий характер. Але здвоєна доєчка. Після окоту буде видно, чи буде вона шукать нову родину, чи місце в морозилці.

Майже всі майбутні малята будуть шукати родину. Якщо мене жаба не задавить :face_with_peeking_eye:

21 лайк

Я також кожного року “залізно” обіцяю собі - жодної дома не залишу)

8 лайков

Отож! А як піде малеча- ховайся! І та гарна, і ця цікава! І :frog: все більша

10 лайков

Все, я вже повернулася до козиної родини. Трохи пішла попрацювала, бо ж треба з чогось жити, поки дівчата відпочивають. Але знов повилазили проблеми з суглобами ніг. Нічого, підлікуюсь.
Відсвяткували дні народження ми з доцею. Але ж в неї 24, не дуже й святковий настрій був, а мені в понеділок і я останній день працюю. То у вівторок повіз нас син з невісткою святкувати до театру!
Останній раз в театр ми ходили ще в Донецьку. Тому вийшов такий класнючий подарунок. А ще й вистава була шикарна. “Потрібен брехун” називається, комедія. Ми так насміялися, а потім так нааплодувалися, що аж долоні пекли. В кого буде можливість, сходіть, не пожалкуєте! Нам конче треба мати позитиву ( бо козенят ще немає). Фоток нема, бо син зі свого майже двометрового зросту зробив нам дуже цікаві фото, ми сміялися, але нема чим похвалитися :rofl:
Мої дівчата лишилися без манікюру. Але страшніше, що сіна лишилось зовсім трошки. Сьогодні вийшли, а вже й травичка з’явилася. Дай Боже, дотягнемо.
А поки милуюся чужою малечею :smiling_face_with_three_hearts:

23 лайка

Ура! Приймайте і мене в дитячий садочок. Перші малята цього року. Народила Мілка, строк був на 7 березня. Вище є її фото, не знаю як тицьнуть. Вона сама мала, через три тижні буде тільки рочок. Але народила сама чорно-білого сусліка козлика та біленьку дівчинку ельфійку. Такі маленькі :hugs:, ще не важила. Козлики видудлив все вим’я та влігся спати, козочка щось доїдає. Послід відійшов. Тільки пити вона нічого не стала поки що.
Всі б такі самостійні окоти були.

29 лайков

Вітаю з благополучним окотом, на сир та на масло!

3 лайка

Вітаю.
Нехай так і буде на далі.

6 лайков

Так, на сьогоднішній день окотилися Адель - дві чудові кізоньки ельфійки, та Афінах було два козли, але другого я довго чекала поки вирішила допомогти, він не вижив. Також ельф
Забула батька тут залишити. Пізніше і його портрет виставлю
Адель має ваду дійочок. Так от цікаво ж було, як воно доїться. Отак із обох каналів молочко цвіркає

12 лайков

Вітаю з малечею ,хай ростуть здорові ,а мамі більше молочка.

1 лайк

Дякую, в нас також рахунок на сьогодні 3/3(-1) порівну дівчат та хлопців

4 лайка

Бажаю побільше кізок .

Дякую, але не хочу. :face_with_hand_over_mouth: що я з тими дівками робитиму? Вже бігаю та думаю, що треба сфотографувати та шукати ручки, а вони позувати не хочуть та на руки лізуть. :smiling_face_with_three_hearts:

11 лайков