ЛПХ "Рог изобилия"

А у нас чуть-чуть снега нападало, хотя рядом с вами.

2 лайка

П’яна я повзу до хати,
бо ходила щедрувати.
Менi грошей не дали,
але файно налили.
Був в карманi гаманець,
але вже йому п… ь!
Двух зубiв як небуло,
лiве око заплило,
i на лобi чорна гуля,
а в карманi тiльки дуля.
В ротi наче кiшка срала,
нахрена я щедрувала?
Сижу п’яна на дивані,
шось колготки в мене рвані,
під очима туш засохла
і розтянута вся кофта,
десь конфетів назбирала…
Боже! Це ж я щедрувала!
Я щедрую, Вас тривожу,
бо сама прийти не можу,
тож прошу Вас по мобілкi
переслать 100 гр горілки.
З святом Вас!!

23 лайка

Треба кинути в закладки.на той рік згодиться :wink:

2 лайка

Ну да,класна щедрівка. Я навіть Іру п’яною представила.:joy::joy::joy::joy::joy:

2 лайка

Шановні гості моєі сторіночки,я відкрила Щоденник звичайної домогосподарки “Мысли вслух” Запрошую вас в гості, де ви можете поділитися своїми новинами, мріями та досягненнями.

6 лайков

Дуже вдячна всім за те,що підтримуєте мене в конкурсі. Окрема подяка двом Наташам @Nata78 Хозяйство"Веселка" і @NATKA
Господарство "Щасливі кози" /"HAPPY GOATS". За допомогу у виконанні завдань конкурса Щедра коза 2018-2019
:blush::blush::blush::blush::blush::rose::rose::rose::rose::rose::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower::sunflower::sunflower::sunflower:

13 лайков

Читаю и думаю сколько у вас интузиазма. Молодец. А я ничего не успеваю. Дом, работа, И ещё пытаетесь всех поддержать!!!

2 лайка

Дякую, Люда :rose::rose::rose:ви ж працюєте,а я домогосподарка. І між приготуванням обіду та управлінню по господарству завжди є хвилинка заглянуть на форум.:blush:Але те що ви робите красу і на стінах і штори шиєте і встигаєте по господарству , не зрівняється з моєю роботою.

3 лайка

Мне очень много помогает Машута. Это жена моего сына. Моя дочурка! Только сейчас ей тяжело. Внучке 3,5года а внуку три месяца. Теперь я ей стараюсь больше помогать… Правда как могу. Когда бываю дома и по выходным. Ей тяжело!!! Но она держится! Борец!! Со стройкой правда всё заглохло, но малыши важнее всего!!!

9 лайков

Сьогодні і у нас сніг мете. На дворі холодно і неприємний вітер. Зима нас снігом не обділяє.На вулиці все прикрито,не хвилюєшся,що десь щось не дороблено. А прийде весна всі не порядки покаже :grinning:.

25 лайков

Нас теж замітає. Ми з донькою недавно ледве додому добралися, думали що й маршрутки не буде. Їхали дуже довго, переметів багато. Завтра мабуть сидітимемо вдома, на роботу не поїдемо. Катастрофа.

2 лайка

Це точно катастрофа,і головне не перестає мести. А людям на роботу,я то дома,а чоловікові на роботу. А син на роботі зі снігом бореться. Ох зима,зима,де ж ти весна?

3 лайка

Я на завтра приём отменила- чувствую, до Миргорода не доеду… Уже два раза снег чистила.

1 лайк

Да ладно ! Шикарная зима в этом году ! Я давно такой не помню … чтоб с первого снега в зиму войти и до весны в белом покрытии дойти ! Круто !

11 лайков

Зима прекрасна, живём как в сказке :hugs:. Одна проблема - ограничение в передвижениях :thinking:

1 лайк

Да зима класна,ну холодно. Я люблю коли все біло,а на градуснику -5. Коли дороги розчищені і їдеш автобусом,а кругом білим біло, красота.:snowflake::snowflake::snowflake:

7 лайков

Так сейчас метель остановится , дороги прочистят , и будем снова любоваться !

Прошу прощения можно свою зиму воткнуть


Утки в каждой луже покупались. Целый день дождь.
Я тоже снег хочу :cry:

19 лайков

А у вас так нічогенька зима :hahaha:

6 лайков

Я поэтому коз завела, зима такая, что можно пасти круглый год. Сейчас учу их не убегать далеко, а то холодно с ними по два три часа танцевать на улице. Правда они и сами домой в сарайку идут, когда очень холодно.

4 лайка