ЛПХ "Рог изобилия"

Безнаказанность плодить таких умників. А солдати мають самі собі все купувати.

6 симпатий

3 симпатии

Це моя карта. Уже на карті 7000 грн. Надіюсь, що за тиждень хлопців перевзуємо на літнє взуття.

3 симпатии

Оце кожному по автомату і на передову у саму гарячу точку. Надіть на нього зимові берци і хай воює.

8 симпатий

Розповідають військові. ( з перших вуст). Привезли волонтери спорядження, ніхто його не приходує, не записує, все на віру. А ротний, с…ка, забрав і разом з медсестрою продав. Підняли хлопці шум, перевели його в іншу роту. Все. А якби було все записане на приход, то тоді б такого не було б. Може хоч у когось та спитали б.
За такі махінації потрібно розжалувать до рядового і вперед, ще щоб і всі знали хто він і за що “нагороджений”.

3 симпатии

Біда тай годі. Ще чистить, та чистить державу від покидьків.

7 симпатий

З такими покидьками нам і ворогів не потрібно.

2 симпатии

Не розжалувать , а розстріляти пару штук (саме штук, не чоловіків, не людей) коли війна - тоді боялися б .Може

4 симпатии

Ната, мій син теж всю форму та спорядження купував за власний кошт. Ні, держава видала, коли призвали Але це було 25.02.22 і форма була…щось велике, щось мале. Про наші броніки взагалі мовчу. Вони важкезні страшне. Він купував собі із керамоплитами. Що важить трошки важче ніж одна пластина на нашому броніку. І аптечку теж сам збирав. Добре, що у нього кум в Польщі живе. Багато чого через нього купували. Та і інші родичі дуже допомогли. Звісно можна було б і у тій формі бути, але вона не зручна.

3 симпатии

Наталочка, дайте номер своєї карти. Я трошки сьогодні заробила грошей.
Можу скинути.

3 симпатии

На сьогодні ми зібрали 42523грн. Я нашими українцями пишаюся, кожен старається хоть маленьку, а надати допомогу. Підтримати наших захисників.Кросівки вже замовили і проплатили передплату 600грн. Замовили 11 пар по 2900грн. При отриманні оплатимо 31000грн. Спочатку був збір на 16 комплектів, але хлопці сказали, що потрібно 11, тому 11 і замовили. Форму також шукаємо, і збір зупинимо, як тільки зберемо кошти на форму. Можливо у кого є контакти де можна придбати хорошу літню форму, то напишіть мені в особисті.

5 симпатий

8 симпатий

Це ми пишаємося нашими захисниками , низько вклоняємося їм та безкінечно дякуємо за сміливість та відвагу ! Нехай б’ють ворога та бережуть себе !

13 симпатий

Доброго ранку всім. На фб є відеозвіт по закупці кросівок. Як сюди залить відео незнаю, тому скидаю фотозвіт.

Вчора вже кросівки і відправили хлопцям і знайшли де закупить форму. Замовлять будемо сьогодні, якщо там є потрібна нам кількість. Замовляти будемо не дивлячись, що у нас не вистачає коштів, ми надіємося, що за ці два дні люди відгукнуться.

11 симпатий

Гарненькі і мабуть легенькі кросівки.
Хай наші орли носять із задоволенням.
Ви молодці.

5 симпатий

Всім привіт. На сьогодні маємо 21385грн, знайшли форму трішки дешевшу по 2300грн і тепер нам не вистачає 4000грн. Але ми надіємося, що за два дні ми зберемо цю суму, тому форму замовили і вже проплатили передоплату. Так, що у кого є можливість будь ласка долучайтесь, до збору. Наші захисники всім нам будуть вдячні і побачать, що ми думаємо за них,хвилюємося за них підтримуємо їх. А ми цією маленькою допомогою подякуємо їм за наші тихі ночі, що нас не топчуть орки своїми танками і на нас не падають ракети. Бо все це наші захисники прийняли на себе і вони орків не тільки стримують, а намагаються гнати до кордонів. Слава Україні! Героям Слава!

5168 7573 9627 9061 Фуголь Н.І

5 симпатий

Кросовки масивні, але не важкі. І молодці всі хто долучився до збору, я вдячна всім і кожному окремо за кожен переказ, який заходив на карту.:heart::heart::heart::heart::heart::blue_heart::yellow_heart:

3 симпатии

Всім привіт. Дякую всім, хто приєднувався до збору, форму та кросівки вже відправили хлопцям на передову. Але війна продовжується, тому на даний момент веду збір на рації цій же бригаді, в якій воює мій син. Їм вкрай потрібні дві рації, бо у них з’явилась проблема із зв’язком між собою. У них залишилась тільки одна рація, яку вони передають один одному бігаючи під обстрілами. Волонтерів для допомоги ми не знайшли, тому вирішили самостійно організувати збір.

Якщо, хтось бажає і має можливість мені допомогти, моя карта є вгорі, або пишіть в осообисті повідомлення.

7 симпатий

Саме так і становляться волонтерами . Наталочка , ми обов’язково допоможемо грошима , бо це наша спільна справа ! Я завтра переведу , треба спочатку заробити :wink:

6 симпатий

Дякую Лада. Коли твій син під обстрілами сердце розривається навпіл від безпорадності. Я тільки зараз зрозуміла, яка тяжка праця у волонтерів.

11 симпатий