ЛПХ "Рог изобилия"

Наташа, сміємося самі з себе. І це добре, що у на такий є форум і така дружна сім’я.

9 лайков

Наташа вітаю з малюком :tada:. Кізонькі і господині здоров’я :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:.
Мені теж цікаво ваші враження від школи. Ніколи з Прядко не спілкувалися, але чомусь він мені не подобається ( навіть не уявляю чому :joy:).
Наче Оля @Olya77 до нього зверталася.

2 лайка

Дякую Натуль за привітання. :heart:Я прослухала два пробні уроки то сподобалось. А дальше видно буде. 185 грн не такі великі гроші за інформацію. Місяць послухаю, а дальше видно буде.

3 лайка

Я тоже месяц проплатила, посмотрим как и что он будет преподавать ,а там посмотрим :thinking:

3 лайка

Як я давно була у своєму віртуальному будиночку. Зацікавилася другим хобі і все, там і залишилася. Олічку, мою красуню, мама забрала до себе і залишилися ми з чоловіком удвох. Козюль розпродала, залишилася одна "дурнушка":laughing: Берта і красавець англонубієць Гром. Хотілося красавця продать, але ніхто не купив, так і залишився для краси.

15 лайков

Признавайся, на что коз променяла? Чем увлеклась?

2 лайка

На мило поміняла. Так смішно вийшло.:sweat_smile:, що на мило. Моя сторінка Продам мыльное творчество..

4 лайка

Наташа привіт.
Я так скучила за твоєю аватаркою в одинички все дівчата щаглядують на мою сторіночку а тебе як відрізало.

А воно он що перемитнулась на мило.
А як же жирок для мила тепер купуєш.?
Прибильна робота, якщо так то хай вона тебе підтримує і прибуток зростає.

Добре що хоч одненька кізка да є все таки молочко і сирок свій не дада порошковим травиться.
Приходь у гості коли вільна.

4 лайка

Дякую Катюша, що заглянула до мене і написала приємні слова. Загляну і я до тебе, бо я тепер по козочкам мало читаю. А тільки вільна хвилинка, так мило і вивчаю. Зараз знову пішла на курси по милу, уже 5 курс, початок з 31 січня. Всі ми вже весну чекаємо, пішли замовлення на букети з тюльпанів. Так потихеньку і працюю. Голоне тепер дома не має негараздів по поводу кіз. З моїм мильним захопленняи всі согласилися. Сказали краще мило чим кози. А я як побачу дівчатка козеняток виставляють, аж всередині перевертається, так і собі хочеться. Але сказала собі ні, займайся тим чим тобі дозволили. Але скажу чесно, мені подобається миловаріння, жалкувато, що раніше цим не зайнялася, бо швидкість вже не та і здоров’я буває підкачує.

21 лайк

Всім привіт. Давно я не була в своїй віртуальній хатинці. Все хотіла написать , що в мене змінилося, чим я займаюся, але якось все часу не вистачає. Але про це все пізніше. Зараз пишу, бо може хто бажає зробити допомогу для наших бійців на передовій і знати, що його допомога конкретно до них дійде. Я хочу допомогти бригаді, в якій служить мій син, поміняти зимову форму на літню. Хлопці на передовій, стримують ворога, а ходять до цих пір в зимових берцах. Потрібно закупить 16 комплектів. Якщо у кого є можливість і бажання допомогти буду вдячна.

5 лайков

До якого числа потрібні гроші ?
Я зможу трошки поділитися. Тільки 8 червня.

1 лайк

Сьогодні почали збирати. За сьогодні назбирали 4000грн. Треба не менше, як 60000 грн.Буду писать кожного дня, яка є сума, як тільки назбираємо закупимо і виставлю для звіту чеки.

2 лайка

Наталочка, чеки не потрібні.
Для хлопців форма. Для орлів наших.

2 лайка

Ми синочкові купили кросовки ще коли його відправляли на передову. Вони вже почали рватися, але ми купили б іншу пару йому тай по тому. Але коли він сказав, що хлопці ходять в зимових берцах…слів не має.

3 лайка

Наталочка , допоможу чим зможу - дай номер карти у лічку :wink: , я знаю , що всіх наших хлопців вдівають та годують лише волонтери , а люди безкінечно збирають гроші та продукти . Я з початку війни по можливості перевожу всім знайомим з 2014 року волонтерам та копеланам гроші на потреби , коли можу 1000 грн , а коли й 6000 грн на тиждень . Все безумно дорого коштує , але коли люди розуміють , що тільки завдяки нашим захисникам ми не сидимо у руїнах - віддають останнє на фронт …

6 лайков

А літні хороші берці, виробництва Нвмеччини, кошту.ють 5500-6000 грн, це такі, щоб носилися і зручні були. Точно знаю, дочка шукала нашому односельцю, а він на передовій з 14-го, то знає які добре носяться. Зараз вже чекаємо доставку другої партії. Єдина допомога іноземців - безплатна доставка до кордону. Далі вже волонтери, пошти і т.д.

3 лайка

Зверталися до волонтерів, безкоштовно не найшли. Одна мені запропонувала допомогу з покупкою, завтра будемо созвонюватися.

1 лайк

Дякую дєвочки, що відгукуєтеся.За вчора зібрали 4900грн. За кожну смс, яка сповіщає про зарахування , бажаю подумки кожному хто перечислив ці кошти здоров’я і Божого благословення.

1 лайк

Я могла б і тут виставить номер карти, але незнаю, як @meg Антон на це подивиться. Якщо дозволить виставлю, якщо ні писатиму в особисті, або є у мене на сторінці фб і інстаграм.

3 лайка

В мене немає слів. Стільки грошей надходить, не тільки грошей, одежи та різного знарядження, а хлопці голі й босі, батьки одівають, обувають, ще й бронежилети купують… Знову ділки набивають собі кармани, і нашим військовим продають форму? Кому війна, а кому…
Викладайте номер картки.
Але поводьтеся дуже обережно, окрім номера картки нікому не повідомляйте пін код та іншу інформацію. Ще почитайте, як теперь дурять з картками, на форумі є така тема. Щоб не ошукали шахраї.

5 лайков