ЛПХ "Афродита"

Лена він їх боїться буквально дня 2-3, потім вони від нього тікати будуть, а те що з чашки порив чудово, не пропаде значить

Света я знову про сир. На етапі пресувані. Мені пояснили що у великоі гол.сиру температура зверху і в середині буде різниться ну із-за цього не получиться(це так коротко)

Як тільки сир у форму виклала, протягом 30 хвилин перевертаю його 5-6 разів, щоб швидше остивав, далі ставлю в холодильник і там теж перевертаю часто перші 30-60 хвилин, це роблю для більш менш рівномірного охолодження, тоді є велика ймовірність уникнути здуття головки іменно від перепаду температури. А тоді можна і під прес

2 лайка

Сироватка стікає із зерна поки воно тепле, коли охололо уже не стікає, тому я пресую гозовку на 3-4 кг при кімнатній температурі, не вище 20-22 градусах, три рази я його перевертаю потягом 5-6 годин пресування, солю у холодильнику

1 лайк

. Ось такий сир виходить, але цей не для продажу, я його забракувала через нерівномірні дирки, їмо самі

10 лайков

Та нормальні дірки. Головне щоб вони були …як би так сказати…з рівними закругленими краями…тоді це пропіоніки працюють і нічого бракувати не треба…хоча і я б такий “бракований” сир з’їла.

2 лайка

Спасибо Света. Значить моя помилка що я спішила поставить у холодильник. І ятак поняла що треба більше оставлять на самопресування.

Мій клієнт сказав як я винесла спробувати такий бракований(бо дуже просив сиру) Що всерівно це сир і добрий і пахучий а не продукт. Я просто скинула трохи ціну. Ще раз дякую. С

1 лайк

Какой-то очень вкусненький “брак” получается:yum:Кусок который ты передала был просто разорван со скоростью свиста:grin:Если у тебя ещё появится хоть какая-то некондиция по дыркам,цвету,весу или просто лишняя,ты знаешь что мы всегда рады помочь это всё съесть:grin:

2 лайка

Лена буду мати на увазі, рада що Вам сподобався мій сирок

. Відпочинок

31 лайк

Поки я з дітками віддихала на морі, моя пані Персик народила трійню, два синочка і лапочку дочку

20 лайков

Вітаємо! І чекаємо фото!:slight_smile:

3 лайка

Обов’язково сфоткаю, ще не відійшла від відпочинку, тай козлята тільки учора народились

3 лайка

Поздравляю с козодетками. Персик молодец,быстрого ей восстановления и побольше молочка.

1 лайк

Дякую Наташенька, ну Персик і не худне ніколи, думаю вона скоро відійде

1 лайк

Лара 3.300кг. 81% М. Персик 62%. П. Альхаталь 100%

27 лайков

27 лайков

Красотка…мммм :heart_eyes:

1 лайк

Персей 81%.4.00 кг.М Персик.П.Альхаталь

21 лайк