Ламанчі , продаж козенят , кіз , цапів від ОПГ " Ладні ламанчі Обухова " , Київська область , м. Обухів

Пропоную козлика ельфа , комолого , від рогатої мами-суслік , народженого в парі з кізочкою 18.10.2020 , вага при народжені 4 кг . Мама першокотка , обезрожена .





Батько козлика Принц , 50 % нуболаманч , комолий ельф .

Ціна хлопця до 1 місяця = 1500 грн .

35 лайков

Також в продажі козлик - суслік (комолий ) та кізонька-ельф ( обезрожена ) також народжені 18 жовтня .



Мама Джуманджі ( Джамала + Дизель ) першокотка , рогата (обезрожена ) .


Батько Принц , 50% нуболаманч , комолий , ельф . Куплен у Зої @zoia1


Ціна козлика 1000 грн , кізоньки 1500 грн . Мій телефон (098) 519 - 31 - 75 , на ньому є вайбер .

29 лайков

Також в продажі підрощена комола дівчинка ельф , народжена 13 березня 2020 , в двійні з сестрою - рогата суслічка . Ціна 5000 грн . Пила молоко мами 5 місяців !





Мама Джамала з господарства "Отрада " @Anna , середній постійний удой 3 л , в пік 4 л . Рогата ( обезрожена ) .


Тато кізоньки знову Принц , фото дивіться вище .
До речі , реальному покупцю буде один дуже гарний бонус-сюрприз , але це буде секретом до продажі !

34 лайка

Бризги , моя слабкість ! Але моя любов - нуби , так би не витримала . Гарних господарів їм !

3 лайка

Знаю твою слабкість , Ксюша :wink: , а бризки я сподіваюся колись отримати і для дівчаток , а не тільки для цапів :pray: :thinking:

9 лайков

Дуже гарн1 д1вчатка.Бажаю щоб мамочки знайшлися як1 будуть дуже любити таких принцес.а хлопчакам добрих гарем1в.вони як богатирськ1 кон1 так1 ладн1 :heart_eyes: :heart:

2 лайка

Классная первокотка! Очень перспективная козочка. Хороших ручек ее мальчику.

Джамала от Снежка и Динары?

Такі гарні дітки,хай для них знайдуться самі кращі мамки.Я так скучаю за ламанчами,певне тому,що це були мої перші кози—інопланетяни.Колись я ще таки доберуся до них,добре що знаю,де можна купити. :heart: :smiley:

7 лайков

Вона від Лади та Сніжка

1 лайк

:joy: Ой , Вірочка , звісно , якщо надумаєтеся - влаштую для Вас пару гарнюнь !

1 лайк

А,понятно! Крупная,очень красивая девочка! Чем то на Динару похожа,поэтому спросила. Жаль только,что Снежка уже нет- хороших девок давал

1 лайк

Сніжок просто переїхав в інше господарство до Олі @Bes , наскільки знаю процвітає та робить дівчат і далі … :wink:

5 лайков

У Оли Снежка нет

Дівчинка Джулія від Джамали та Принця забронірована . Сьогодні я отримала за неї залог .


Незабаром будемо відправляти її на Чернігівщину .

24 лайка

Кому-то очень повезло! Девочка-красавица. Суппер экстерьер.

2 лайка

Лада, які вони гарнюні :smiling_face_with_three_hearts: :smiling_face_with_three_hearts: :smiling_face_with_three_hearts: самих дбайливих ручок їм. А козлик супер :kissing_heart:

1 лайк

Лада, дойная коза есть на продажу? Знакомые многдетные шукают.

В цьому році немає . Є одна з самозапуском ( 2 місяця вагітності ) , але поки що я її запропонувала іншій людині .

1 лайк

Сьогодні місяць малятам , ціну вирішила залишити таку саму - поспішить купити
хто може в роздумах … козликам даю два тижня , потім - морозилка . Бо скачуть на дівчат , що капець …

2 лайка