Продам козлят Ламанчи

изображение изображение изображение изображение

Кози наші. ОСГ «Лісова ферма». В Інтернеті маємо сторінку. Продаємо продукцію власного виробництва через Інтернет та на ринку. Займаємось самостійною селекцією-районуванням кіз породи ламанч. Маємо кіз з міцним здоров’ям, смачним молоком, стабільним надоєм з довгим періодом лактації. На фото : 1.Козлик ламанчик (суслик/гофрик) 1000 грн. 2. Кізочки по 200 грн. 3. Кізочки по 200 грн. 4. Козлики по 200 грн. 5. Гарний козлик, великий, білий 300 грн. 6.7.8. Козлики по 100 грн. Кізочки і козлики є від різних козлів. Можна подивитись на батьків та взнати родовід.
Для нас головне - молоко. Тому такі ціни і тому, якщо нікому не знадобляться, за тиждень підуть на шурпу та інше. Знаходимось: Київська область Ставище.0963434358 0952297634 0637105913
ЗАЛИШИЛИСЬ КОЗЛИКИ. Наступні окоти в березні.
Першого козлика коричнево-білого вже немає. Поїхав у Черкаси. Разом з ним дві кізочки.
28 лютого повинні забратив Баришівку вже проплочених трьох козюльок і білого козлика. Також приїхали зі Сніжок і проплатили ще чотирьох козликів. Заберуть через тиждень. Бо ми все рівно ще не будемо брати те молоко на сир.
Так от з 15-ти малюків 11 знайшли нові домівки. За допомогою сайту всього чотири пішли на шурпу.
З 6 березня наступна серія окотів. Зроблю нове оголошення.

24 лайка

Ви не написали Ваші контакти

0963434358 Игорь

1 лайк

Добрий день, а передати прямим автобусом чорних кізочок можете?На Водяники, автобус Київ-Звенигородка через Ставище

1 лайк

Я бы козлика купила ламанчика, если бы тоже можно передать и козочку подруга-новичок с форума хочет, все в Харьков. таких деток скушать ну никак :joy:

5 лайков

Козлик просто прелесть.

Я тоже купил бы две козочки еслебы можно было передать на Харьков верней недоежая шестьдесят километров по трассе Киев Харьков.

Хто батько ? Фото можна побачити ? І мами також ? Удой мами ? Одинцем народився чи як ?

1 лайк

А куда?

Отправлено с iPhone

Після роботи уточню по записам.

Водяники, Звенигородськтй р-н автобус Київ - Звенигородка через Ставище

Чорні, то козлики. Щось наплутало з фото. Перевірив. Знову виправив.

Похоже козочек уже и пока нет. Посмотрю когда окоты будут.

Тоді вибачайте, я тільки чорних хочу. Дякую, вибачте

1 лайк

Посмотрю, отвечу.

Быстро разлетелись!

Вы все темы будете негативом заражать?

5 лайков

Якщо родиться чорненька козочка, то я перша на черзі. Маякніть будь ласка.

1 лайк

Да нет я просто реально смотрю на жизнь.

1 лайк

Мой вам совет!Заведите свою страничку и там можно будет поговорить и обсудить подобные темы или тему создайте!Зачем писать такие комментарии в теме о продажи козлёнка ?Не хорошо это!

10 лайков