Ламанчі , продаж козенят , кіз , цапів від ОПГ " Ладні ламанчі Обухова " , Київська область , м. Обухів

Завтра - післязавтра постараюся зробити нові фото козенят . Нагадую , в продажі ще залишаються білий козлик суслик ( комолий ) , його сестра біла ельф ( обезрожена ) - мама Джуманджі , тато Принц .
Козлик ельф , різнокольоровий , комолий - мама Карамба , тато Принц .
Ціна всіх малят по 1500 грн до 18.12. 2020 Зробіть собі подарунок !

10 лайков


Сьогодні ми нарешті поважилися . В цю сумку влізли не всі :hugs: :wink: … на фото дівчинка-ельф , її вага 10,920 кг .
Білий суслік ( брат дівчинки ) має вагу 11,660 кг
Кольоровий хлопчина - ельф сьогодні заважив 14,850 кг !

10 лайков

Вчора зняла відео для декілька потенційних покупців ( нажаль в багатьох проблеми з доставкою - в тому сенсі , що дорого ) . Зараз загружу в ютуб та виложу в об’яві також .

1 лайк
15 лайков
20 лайков

Ну і наш наказаний Принц … тепер він живе окремо , бо так сильно домогався однієї козочки , що покалічив її … вже пройшло два тижня , а вона тільки почала ходити та нормально їсти .

20 лайков

Так це принц і вередує у відео з білятами?
Трьохкольоровий гарнюня! Аж мені захтілося ламанчика. Добре хоч ви далеченько проживаєте.

7 лайков

@mihajlovna Проще простого довезти козленка из Киева в Одессу :smiley: соблазняю на ламанчиков :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 лайка

Спасибо, я непотяну троих козлов. Будет конечно “каждой твари по паре”. Меня муж выгонит в козлятник жить.
Желаю малышам хорошей козьей жизни!

8 лайков

ЕЕххх … буду на тижні убирати козликів в морозилку … нікому не потрібні добре вирощені та випоєні двумісячні козлики по 1500 грн … Вага кольорового майже 20 кг , білий суслік менше , але 15 кг має . Ну що ж … будемо з м’ясом .

1 лайк

А як же жалко коли вже звик до цієї малечі,ну як їх в морозилку😢Для мене це просто муки,але як порахувати скільки молока вони випили,то реально залишити собі м’ясо вигідніше ніж двомісячне продати за 1500.Але ж ми готові аби за скільки (часто собі в мінус),аби тільки вони жили❤️

13 лайков

Так , Неля , ти права … напили вони гораздо більше , ніж я за них просила . Але треба мені вирішити з ними питання , бо дівчат попортять … А тут кум на свята приїхав , завтра - післязавтра почне … він м’ясник з величезним стажем .

3 лайка

А такі ж красунчики!Дайте їм ще пару днів ,може хтось надумає.Ну класні ж що один,що другий❤️

4 лайка

Дівчата,хто по ламанчам чи короткоушкам,не будьте байдужими,таких козликіа на м’ясо гріх,що красота,що гени,що вага на їхні місяці,якщо вони вже взяли старт,то тільки годувати і ласкати,щоб виріс хорошим хлопчиком,не пропустіть свій шанс мати гарного плідника на весну—осінь 2021.Повірте,не кожному вдасться такого викормити.Це майбутнє Ваших майбутніх кіз.Коли в мене жінка забрала ламанча білого трьохрічного,вже у всіх були дочки чудові від нього,то сказала,він ще років три чотири послужить нам,мама сказала брати,бо ти такого ніколи не викормиш.Це той же випадок.Брати,не думаючи.

16 лайков

Я тоже хочу сказать что Лада занимается серьезно именно породой Ламанча. В её хозяйстве очень хорошие козы этой породы удойной линии.

8 лайков

Дякую Велике за добрі відгуки ! Козлики дійсно вирощуються для майбутьої роботи в гаремах , а не на м’ясо . Нажаль не потрібні стають багато хто з них .
Але якщо у когось проблема зза доставки тварин , то даю посилання на Тетяну , яка вже зарекомендовала себе у нас на форумі , як добросовесний перевізник !

12 лайков

Дуже добросовісні перевізники,четверо перевезли моїх в цьому місяці.Клітки,підстелено,можна сіна дати,кондиціонер.І відношення дуже гарне.

21 лайк

У мене новина гарна ! Рябчика - козлика сьогодні забронювали та вже внесли предоплату ! Тому поїде моє зайченя на Кировоградщину до нової господині Тетяни ! УУУРРРРЯЯЯЯ ! :smiley: :+1: :star_struck:

34 лайка

Я думаю що суслику також гріх в морозилку😊Знайдеться йому гарем❤️

13 лайков

Давайте гуртом піднажмем,може поїде і суслик,це ж суслик.

7 лайков