Квіткові кози

Классно! А я боюсь ходить, клещей валом просто. Собаку откачивали после укуса… это ужас просто. А так хочется.

1 лайк

Только по чернопопке и признала Кармелиту,а вторую мадам не смогла увидеть. А Миину девочку пыталась высмотреть среди белых поп.

4 лайка

Сюжанка із своєю донею Дарою дома лишились їм зовсім мало часу до окоту і ці весняні розборки хто старший їм непотрібні.Сидять вдома і сіно жують.

1 лайк

Зоя и я хотела спросить у вас про клещей, не ловят козочки?

А стадо у вас уже огого! Красота просто!

2 лайка

Інна, ми вийшли гуляти в місцину де немає сухої старої трави, тут і кліщів немає. Там де лишилась трава кліщів дуже багато, не знаю як буду з ними боротись. Помітила минулі роки що кліщі падають на світлих тварин, на темних їх практично не було коли перевіряла.

Це ще не всі дома остались дві кізки на окоті і Жасмінка із своєю розмальованою трійнею. Випустила її разом з усіма, козинята як таракашки порозбігались поміж козами з криком , недосвідчена мамка лементує їх зібрати не може, збирала їх збирала, врешті-решт мої нери здали і залишила їх вдома.

Двоє взагалі потішили , вони сосочніки до компанії козинної незвикли і залізли у двох у будку собачу. Будка була збудована для Бублика, він її переріс і вона стояла під хлівом там часом коти спали, а останням часом курка повадилась нестись.Так двоє місячних козинят туди і залізли, Олег пробував їх звідти дістати -марно. Поставив будку собі на ноги і привіз до мене на пасовище. Так і приххати козлики в будці разом із яйцями курячими :see_no_evil:

35 лайков

:rofl: :rofl: :rofl: Ні , ну а що ?! Правильно зробив , і будку провітрив , і яйця вигуляв …

17 лайков

Ага, он у Іванни козинятка на випас у гарному дитячому візочку прогулюються, а мої у будці собачій у компанії з яйцями… :astonished:

19 лайков

Вам надо сообразить прицепчик к коляске, для козлят! Посадили туда и везёте. Небольшой и легкий по весу…

3 лайка

Пішли сьогодні на випас. На вулиці тепло. безвітрянно, можна сказати, що справжня спека. Частина кіз ще в зимових шубах, почали шукати затінок . Малі сосочніки повернулись додому і заховались в сіннику така погода їм явно не до душі.Троє пузатиків Буся, Сюжанка та Дара подибали на своїх ходулях і розпластали свої животи в вербових зарослях, показуючи всім своїм виглядом що їти ніде не збираються.Потішила Барбіна, вона знайшла велику купу попелу, який залишився від спалювання гілля , стала на коліна і проповзла через нього хмари попелу розлетілись по обидва боки. а Барбіна вирішила що одного разу мало і зайшла на другий круг :see_no_evil: :see_no_evil: :see_no_evil:
Сьогоднішні фото. мала кривляка

36 лайков

42 лайка

Какая важная :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 лайк

Їй сьогодні жарко, ротик відкритий

1 лайк

Які гарні! Який колір! Чудові! Це малеча?

1 лайк

Дякую, Людмила!
Так це частина цьогорічної малечі, трохи встигли до карантину розїхатись по нових домівках, частина під завдатком і невідомо як воно далі складеться. :pensive: Козлики точно скоро до морозилки підуть, хоча і дуже шкода, але зараз в господарстві 14 підрощених козинят це справжній армагедон. А ще ходить три колобочки, з дня на день окотяться. Прошу всіх щоб козлики і щоб по одному…

13 лайков

Це ж яка благодать отак на волі пастись козочкам… :blush: :drooling_face: :herb: :shamrock: :four_leaf_clover: :seedling: :tulip:

2 лайка

В пятницю у нашому господарстві окотилось дві кози Буся та Дара. Згідно моїх записів мали котитись Сюжанна та її дочка Дара, а Бусінка мала чекати до суботи. Вдень окотилась Дара від Річарда , народилось козлик та кізонька.Я чекала, що Сюжанна, яка постійно жила разом і дочкою також надумає родити , але вона гидливо фиркнула на мокрих внучат, закопилила губу і пішла геть на вулицю .

Поки справлялась із породілею та малечею, Буся вийшла із своєї загородки і гукає мене і таки веде ( в прямому значенні) на своє місце, ходить за мною і мекече. А їй вичитала: “Буся, відчепись, бачиш немає часу, а в тебе ще і вимя нормально не налилось, недумай що я буду з тобою як минулого року цілу добу сидіти, іди і чекай до завтра” Образилась Буся, пішла і народила першу козочку сама, другу трошки прийшлось підправити, бо ішла тільки одна ніжка, а голова на бік завернулась. У Бусі від Єлісея дві козочки. За пятницю +4 (трикізки та козлик)
Бусіні козочки

А Сюжанна сьогодні вже 152 день ходить і внуків носом відштовжує щоб на її сиськи не заглядались.

18 козинят :see_no_evil: :see_no_evil: :see_no_evil: пішла писати оголошення на козинній ринок. Хоч мені здається що з цим карантином це марно, буде мяса багато в цьому році.

Дарині дітки.

38 лайков

У вас такие шикарные козлятки! Пишите, Зоя. есть люди с машинами, приедут. Еще и на ОЛХ давайте объявления. По месту, возможно, кто заинтересуется. Как можно такую красоту неописуемую в морозилку?

7 лайков

За минулий тиждень було домовлено із 3 покупцями, мали на вихідні бути, результат - ніхто не приїхав, у кожного якісь обставини. А козлики ростуть, підходить час резинок.

2 лайка

У меня каждый год такое. Обещают приехать, то одно, то другое. А козлята молоко не по 200 грамм выпивают.

3 лайка

Так і молоко і сіно і зерно гарно хомячать, старшим уже до 2х місяців, підняти уже нереально.

4 лайка