Квіткові кози

Дякую,дівчатка, за привітання і побажання!

Неа, не угадали, кізочка сама розмальована. Така красотуля, сама маленька з усіх трьох, а сама швидка. Починаючи із самого народження, коли хотіла першою проскочити :rofl: :rofl: :rofl: Мамчину сиські також перша знайшла і надійно до неї присмокталася :heart_eyes:

17 лайков

Насмішили статистикою :relaxed::grin:, просто не дай Боже чогось , я при вигляді нестандартних ситуацій (крові там , ще чогось) , можу тойво ,трошки рядом полежати без чуств :sleepy: . Тому прошу їх щоб якось самі справлялись :muscle::thinking:

8 лайков

Зоя, прийміть мої вітання :rose: Молочка багото, щоб всим хватало!

4 лайка

Боятись та хвилюватись не варто, це, перш за все, шкідливо для здоровя господарів. Потрібно готуватись до різних ситуацій і нічого не боятись

тоді коза оближе дітей і почне господиню облизувати в чуства приводити :grin:

12 лайков

Зоя вітаю Вас з таким чудовим закінчення лютневих окотів- трійнею гарнюнь)

3 лайка

Раз тут така розмова, то розкажу, як таке лікується. Причому за один раз і назавжди. Було це давно, але я хоч і стара, а пам"ятаю. У моєї старшої сестри пізні діти. Наші вже дівочки, а її малі. Приїхала я в відпустку до батьків, тоді ще жили ми в донецькій обл. Діти бігають, старший хлопчик сестрин біг і упав на доріжку, посипану вугільною жужелицею ( тим, шо залишилось від вугілля, що не згоріло). А вона в цей момент тримає на руках меншого, годовалого хлопчика. Глянула - у старшого коліно розбите, трошки крові . і починає падати в обморок з дитиною на руках. Ну, цея довго пишу, а все в одну мить проходить. Як я її підхопила - не знаю, але по морделіца вона отримала з усієї моєї дурі. Замість того, щоб допомогти дитині, вона вибрала найлегшу дорогу - я упаду, приб"ю дитину, поб"юсь сама, а ви тут розрулюйте.А всього то і було - розбите коліно. Більше вона таких закидонів не робила. А, ні, ще коли маму розбив третій інсульт, то її одній жалко мами було, а мені і сестрі ні, бо ми не падали в обморок, а кликали лікаря і робили все, що нам казали. паралельно ї її виводили із ступора.
Взагалі то я біла і пушиста, але страшна. Дітям завжди кажу - слухать, думать, робить, а плакать будуте потім, якщо схочете.

31 лайк

Вітаю,Зоя! Можеш видихнути :upside_down_face: І трошки ще віддихатись до квітня :slightly_smiling_face: Якщо малишня дозволить.

4 лайка

Зоя, поздравляю! И с окотом благополучно закончившимся и вас с профессионализмом акушерки козьей. Помню, еще недавно, как вы панически боялись подобной ситуации. А уже вот - профи.

3 лайка

Зоя благодарю вас за ваш оптимизм!Учусь у вас этому! Бывает так навалится проблем что опускаются руки а вы поддержка и вы так хорошо пишите вам бы книги писать. Спасибо вам огромное. Пусть Бог благословит вас и вашу семью.С уважением к вам ваша коллега.

2 лайка

Точно, Інна, боялась страшенно…дуже страшно лізти в козу вперше… дуже сташно що там і як. :astonished: А в подальшому там уже все таке знайоме :face_with_hand_over_mouth: Правда, сьогодні, коли наткнулась на дві мордахи, подумала раптом близнюки сіамські :astonished:

13 лайков

Так одне велике, а двоє дрібніші будуть. Не завжди звісно, але зазвичай.

1 лайк

Зоя, чудова малеча! Вітаю! Хай діткам пощастить з господарями. А Вам радості і здоров’ячка з усим козосімейством справлятись.

2 лайка

Зоїчка , мої вітання тобі !

жах … уявляю , що ти подумала в цю хвилину … :scream:

1 лайк

Зоя, мої вітання з завершенням зимніх окотів. Нехай дітки швидше знайдуть нові домівки, а матусі зальють смачнющим молочком!

6 лайков

Похвастушки . Такі чудові тапулі створює Людмила @EcoKozA Ніжкам в них тепло та комфортно, а такий прикольний дизайн щей око тішить, гляну на них і усмішка появляється само по собі
Люда, дякую за гарну річ!

36 лайков

Зоя, зайди на тему Интересная находка. Це ми найшли на полі.

Наташа, я уже дивилась… дуже цікава знахідка , але я не спец в таких речах :wink:

2 лайка

Прийшла весна, сонечко світить, пташечки починають виспівувати і перший вихід цьогорічної малечі на пасовище… пастись ще немає на чому. а пострибати уже можна

36 лайков

А це Забава, чоботи срібні уже зняли, з ножками все ОК

41 лайк

Галя @bezkibalniy чорнупопку впізнаєте?Із під неї вилазить її донечка

2 лайка