Козья долина джерело життя

EkoBuryaky Народився посьолок Врубівка Луганської обл. Закінчів школу та ПТУ у місті Лисичанськ де проживав з 3 до 18 років.Потім працював будівельником,охоронцем,водієм,військовим,та резчіком на меблевій фабриці,потім мобілізація,демобілізація праця у лісі під Київом єгєрєм та охоронцем де мені і подарували Маську мою першу козу.У 2017р приїхав до дому ближчє до батьків, і за містом купив будинок,у 2019-му придбав будинок під господарство.Дуже обожнюю коз,вони моі гарнюлькі і любімкі…

14 лайков

Фото моя перша коза Мася та її дітки.Позаминулий окот у Масі пройшов не дуже добре,вона привила козлика і захворіла і через неділю викинула мертвого маля,так як мій ветеренар ніж,їй дуже повезло шо вона на четвертий день після окоту почала їсти!Щє я не хвилююсь за неї якщо вона обїсця чьогось. в неї як я зрозумів імунітет до переїдання будьчього.

17 лайков

Ну, я не помилилась! Значить, земляки!
Родом із Сватово, там мої родичи, була там в цьому місяці :hugs:

2 лайка

Вітаємо! І що все один по господарству!?

:open_mouth:

Вірний господар

Має та любить корівку

Дбає з любов’ю про тварин

:upside_down_face: непорядок, куда тільки дівчата дивляться*?

9 лайков

Кудиж дивляця дівчата! Цікаве питання! Наприклад у мене нема на це відповіді бо я не дівчіна. Наприклад мій товариш фермер мені каже-шо не хочуть вони у селі працювати їм клуби та танці на думці.шмотки та тачки оце йому завжди такі і трапляюця. А знайома каже знайди собі вже якусь працьовиту,на що відповів шо виликий у мене досвід,працевитої мало.треба кохану,для дущі та тіла.А дід покійний казав вона є частка твоя і тобі прийдеця нести її гріх а їй твій, ось ми ще не резануємо.А це мій котик Ангєл

21 лайк

Ні не один,з міста приїджають батьки і допомогають,батько допомогає з ремонтом техніки,мама обробляє огорода.дуже великого огорода і хочє шоб я для неї ще разпохав трохи земельки…

6 лайков

Фото 2017 15 січня тиждень як козюлькі приїхал з Житомирщіни.13 голів 5 з яких були відбраковані

11 лайков

Один з двух моїх козліків (Чет) Весна 2019р Та зайка спійманий нами на паздбіщі,зая був випущєнний там де і впіймався після того як зїздив на годинку у місто погратись з маленькими плєманніками

14 лайков

На фото Коза Ірма та її дві доньки Нота і Фреда та онука Киця

9 лайков

Сегодня вирішив погуляти з козами,які вони були довольні,спочатку бодалися та стрибали як скажені потім стояли біля мене,потім почали пастися,літом буває я їх залишав на деякий час без нагляду,а це сьогодня не вийшло ,ходили по п’ятам як ці або еті :innocent:

18 лайков

:joy: :joy: :joy:
Вітаю на форумі. Ви парубок ще той, веселий дуже

3 лайка

quimens Дякую Ната за привітання! Є в мене одна коза Лана,я її називаю імпортна,так і та з нами пішла,раніше була така важна що не ходила з чередою,послась окремо,йшла де хотіла,то я її припинав шоб полібшити свою долю та не бігати за нею по сусідських садах та городах

13 лайков

Очень красивенькая козка,люблю такой окрас,и все остальные тоже красотки :smiley:

2 лайка

Сегодня знову гуляв з своїми красунями і по ходу руху видобував буд матеріал,попроцював у своє зодоволення. да так шо перегрузився аж колесо відволилось. Посміявся з себе,нефіга не по єврейські,а як справжній хохол усе і зразу,прийшлось перегружатись,а це цілий час світового часу якого у зимку край мало. У вечері з міста привіз дівчінку козочку,людям требо молоко а козюлічка в тягар,а в менге молоко є ,дав ім’я Джолі,трохи потримаю у хаті,а через тиждень у теплий сарай

25 лайков

Зря вы козочке сразу создаете тепличные условия.

2 лайка

VarvaraТак мені кращє її віднести у сарай?! Зрозуміло,вже відніс у сарай,посодив окремо від усіх,в неї гарно застелено,і мені у хаті не буде мє-мє та її запаха.Минулої зими у мене у ванній 9 козинят два тижня жили.Так міняв піленки по два три раза на день…

2 лайка

Я козлят не забираю из сарая никогда. Но в сильные морозы у меня там плюсовая температура. Важна теплая чистая подстилка, отсутствие сквозняков и обеспечить безопасность, чтоб никто не ударил и не влезла сама куда-то, например, в ведро с водой.
И все будет замечательно.

7 лайков

Varvara ці умови в неї є,да і морозів у нас великих зараз нема,так шо дякую шо попередили,бо тоб мені прийшлось за нею постійно прибирати.Виносив с хати,вона так гарно молоком пахне,не знаю з відки в мене до них такі відчуття,може просто хочеця за кимось дбати?!

3 лайка

А мы еще их цемаем) Козанутые потому что. Просто она привыкнет в доме к высоким температурам, а потом на улицу, на холод. И может заболеть. Так что лучше сразу в те условия, в которых будет жить. И на улицу скоро можно будет выпускать побегать.

6 лайков