Козочка-розочка

Це років п’ять тому назад, чоловік кози забирав. Три кози окотилось і стало 12 . Коли їх багато, вони щасливі, нічого і нікого небояться. Як тільки я завела першу козу, мені зразу віддали маленького козлика, він виріс дуже великій і високій, був безрогій. В нього була одна особливість якщо до нього підходиш він починає робити тобі масаж. Треться головою куди достає, і то так професійно в нього виходило, можна стати задом, він розітре всю поясницю. Як присядеш, розітре спину, плечі, зовсім не бився. Скільки будеш сидіти стільки і буде робити масаж, я тоді немала опита і перекормила його кукурудзою, і прийшлося різати. Дуже жалію за ним, такого масажора більше в мене небуло. Пару років назад тримала козла для покриття кіз своїх і всього села, рогатий, ужас, він підріс і став всіх лупити тими рогами, і мене тоже.

4 лайка

це я

24 лайка

копчений сирок

14 лайков

в гостях у Януковича(Межигір’я)

12 лайков

я з дочкою

19 лайков

Привіт ! Вітаю на форумі ! Доня - красуня - вся в маму !

3 лайка

А кто из двух девочек дочка?

9 лайков

Мені теж дуже приємно познайомитися і спілкуватися з вами,будем дружити. Дякую дівчата за компліменти, збираюсь до вас в гості, :slightly_smiling_face: :bouquet:

1 лайк

Инна, рада знакомству, с открытием виртуального домика, приветствую вас в нашей дружной компании. :hugs: , и заходите ко мне в гости http://forum.kozovod.com/t/poberezhe-azova/31831

Инна приветик.Где пропали? Что новенького?

1 лайк

Привіт Анна, я тут з вами кожен день, все перечитую і ставлю сердечкі. Хочу ще одну козу, але мою треба обезрожити. Різінкі сама невдіну. Може ти знаєш когось в мої області хто б міг допомогти.

2 лайка

Інна, резинки одягати зовсім неважко, просто перший раз страшно :blush:. Почитайте тему Обезроживание взрослых коз, і все у вас вийде.

2 лайка

Ну ,я буду пробувати, а якщо буде кричати що робити? :astonished:

Я не знаю и в своей области таких специалистов,а надо бы поинтересоваться.У меня все стадо комолое,а козочки нубийки обезрожены в своих прежних хозяйствах,специально таких выбирала,так как козлы у меня оба с рождения комолые,хоть и от рогатых мамочек.Тоже нужно что то думать.Обезраживать малышей термокаутером ещё не доросла,и боюсь что не доросту.А рогатых не хочу в стаде.Может другие козоводы подскажут ,ну и резинки тоже вариант.

1 лайк

В мене завжди були безрогі кози, а це мені цікаво було попробувати як це з рогатою справлятись. Яка я немудра була, м’ягко сказано, тепер вона вибиває всі каліткі і двері коли їй скучно, просто стоїть і довбить все підряд. :angry:

Якщо дуже ніжна і чутлива до болю кричатиме. Я такій колола мелоксивет і через 15 хв. резинки, все ок.

І скільки днів треба колоти?

Колола разово, і потім ще раз коли ріг відпав. Другий ще носить, береже, вже майже п’ять місяців.

Дякую за відповідь :slightly_smiling_face:

Десь пропала Інна. Вже зима, обзивайтеся!

3 лайка