Козий двор "Коза-юа"

У нас плюс два :relaxed: Рыжий мальчик и девочка светло-серый peacock (павлин) :heart_eyes: От Самбы и Енисея, 50% нубийцы, 25% зааненцы.

24 лайка

Мои поздравления, что с козлятами? Себе?

1 лайк

Жду ещё одну козу на днях - там решу по козочкам. А козликов конечно могу продавать, но нужны ли они кому-то сейчас? :relaxed:

4 лайка

Оля, вітаю з новонародженими! У полку племінників все прибува…класно :heart_eyes:

А у нас сьогодні загуляла пятимісячна Сюжанна, я її зачинила , сказавши щоб трохи ще підросла. Єлісей це почув і підняв такий лемент, що чути на три селі. Зараз сиджу в будинку і здається, що він його голосу шибки і вікнах повипадають… Оце голосок…Спати ми не будем і люди на кількох ближніх вулицях :rage:

11 лайков

Дякую :rose:
Мій наче не скандалить в таких випадках :relaxed: Тримайтеся :wink:

Даа, у нас як у казці про Мальчиша-Кибальчиша… " нам бы день простоять и ночь продержаться" :joy:

Оля, не запитала, які вушка у племінників получились :relaxed:

2 лайка

Ой, у сьогоднішньої дівчинки дуже файні - мякенькі хрящики, гарненько висять :relaxed: Потім фото зроблю.

2 лайка

До речі, Зою, це був уже другий окот без запуску. Козенята в чудовій кондиції, коза теж. І що цікаво - я доїла щодня вранці. Завжди вимя було повнісіньке. А сьогодні вранці напівпорожнє. Після обіду родила. І в Липи так було в день окоту :relaxed:

7 лайков

У моєї сьогодні 140день кітності , вимя повне і сьогодні вперше незахотіла добровільно іти доїтись. прийшлось за нею добре попобігати поки стала на станок.

О, вже зовсім близько :smiling_face:

1 лайк

Так , стала така поважна. Вже третій день вимагає собі окремі апартаменти. На ночівлю в загальний загін не заходить, а приходить в сарай і чекає щоб відкрила для неї окрему клітку…

4 лайка

О! Позравляю! :birthday:

1 лайк

Наша мама мама молодец! :slight_smile:

2 лайка

Спасибо! Да, точно, и твоей Симе мама, и Самаре мама :relaxed: Мне очень нравится её крепление вымени.

1 лайк

Самара у меня гулливер среди ярок :joy: надо как-то её померять и взвесить. жду загула и идём замуж :slight_smile:
А характер наверное мамын у Симы и Самары - спокойные как танки, а Злата кипишная :rofl: уже отъелась немного.

Ну так - Динаровна ж :grin:

Где-то альпийские гены таки рулят :grin:

1 лайк

Вчерашние :relaxed:
Ирис (мальчик).


Ия (девочка).

59 лайков

Какие прелестные малыши) Я уже соскучилась по малявочкам)

4 лайка

А я после трёх лет белизны млею от этих весёлых расцветочек :relaxed: И главное - чем цветнее, тем лучше :grin:

18 лайков

ТТТ … які сімпатюльки, так і хочеться їх потіскати і куці морадахи поцілувати…:heart_eyes:

Зараз така пора , що всі уже заскучали за малечею

3 лайка