Козий двор "Коза-юа"

Я тоже буду хвастаться, но не скоро… Мой приз подрастает ещё :heart_eyes: нам всего 5 месяцев, но мы крупные, обогнали в росте 6-ти месячных козлят, которые росли с мамками. До сих пор два раза в день предлагаю молоко, но уже не всегда хотят пить.

3 лайка

Я вот тоже призу от Тани @Brovarchanka не нарадуюсь) И дочечку от нее оставила дома, не смотря на больные руки.

4 лайка

Урря! Урря! Уря! Олічка, мої вітання!
Ой, прогавила, я все люцерку згрібаю та перевожу, а тут така подія!
Липа молодчинка ну і папік,звичайно,постарався молодець! Славні дітки, нехай ростуть і тішать господарів довгими ногами вухами і молочністю!
Тішусь , ніби свої народились! Піду Елісея повідомлю, що він уже племінників має…:smile:

8 лайков

Дякую! У нас теж караул - 140 тюків сіна привезли :grin:

5 лайков

Ну все, дві тони сіна сховали на горище :relaxed:

5 лайков

Оля, поздравляю с малышами.

1 лайк

Спасибо! :rose:
Не думала, что 50% нубийцы могут быть такими плюшевыми :relaxed: Зайка получилась больше всех похожа на Енисея. И по окрасу, и по плюшевой блестящей шерстке, и по длинноногости :relaxed: Мальчишки получились грубее и лохматее.

3 лайка

Ну так правильно, сразу брутальные мужики)

2 лайка

Оля, а з якою вагою народились козодітки? Наскільки памятаю, то Липа доїлась без запуску. І молозива у неї небуло? Запитую, бо сама маю таку красаву якій до окоту три тиждні, а запустити ніяк не вдається - через день дою 2-2,5л, дуже хвилоюсь якими діти народяться і як вони без молозива :unamused:

1 лайк

Зайка 2,3, Зефір 2,9, Златік 3,5. Стрункі. Апетит відмінний. Випоюю те, що дає Липа. Частіше хочуть їсти, ніж звичайно, бо молоко не таке ситне, як молозиво. Просто частіше напуваю.
На відміну від зимового окоту з запуском, Липа не зажиріла, не крехтала останні тижні, майже не сиділа на дупі, як собака, не змагалася з усім стадом, і зараз як ні в чому не було просто доїться. Їсть як усі. Поки що так :relaxed:

8 лайков

Оля, дякую за відповідь! Може мої питання трохи і дурноваті… але досвіду з окотом кози без запуску я ще не мала і я хвилююсь як воно має бути

1 лайк

Я теж не мала. Через два тижні матиму ще один окот без запуску. І теж коза схильна до ожиріння.

4 лайка

Поздравляю с козлятами. Супер. Я тоже жду, на вид как рожать будет в этом месяце.

1 лайк

Оля, поздравляю с няшечками-тройняшечками! Классные ушастики получились)

3 лайка

Вискас - кротолов :grin:


44 лайка

А мы психанули - купили 10 рулонов соломы на подстилку… По 120грн рулон, с доставкой, почти что даром :grin:

16 лайков

Який корисний у вас “псіх”. І як безнього жити?

5 лайков

Вау! Взвесили козу на обычных напольных весах :relaxed: Положили на весы доску, заблокировали клинками, чтоб не шаталась. С десятой попытки уговорили козу стать на доску :joy: , вынули клинки - супер!
Вайта Динаровна, 75% зааненка, 16 месяцев, 72 кг :fearful: :heart_eyes:
Барби Динаровна, 75% зааненка, 7 месяцев, 46 кг :relaxed:

38 лайков

Ох, ничего себе, коровка вымахала)

3 лайка

Она в стаде сейчас самая высокая, но достаточно стройная. Нужно будет рост измерить :relaxed:

2 лайка