Кози "З Срібних Озер" / "Z Sribnyh Ozer". Тернопіль

Я пішла читати до Олесі на сторіночку. Шкода дуже що ось так просто"відшили"…

А я свою отримала на Новій Пошті 14 жовтня -14 днів сьогодні. @Posudmania Єгор що скажете?

1 лайк

а я точно такой же уже месяцев 7 пользуюсь, раз в неделю так точно. Компоты , сыр, козам заваривала сено, грибы в ней отваривала. Претензий нет.

3 лайка

Я лише декілька разів сир зварила. Оце вона з сироваткою. Крім молока, я в ній ще не варила нічого. Для закруток в мене є інша кастрюля…
Може різні партії?

1 лайк

Скорее всего, из последней партии такая вот отвратительная нержавейка. Я с февраля пользуюсь кастрюлями на 50, 28, 15 литров ежедневно, никогда не вытираю насухо, не ржавеют. А вот покупала себе для кремов емкости на 0,5л, в другом месте, украинская нержавейка, эти тоже ржавеют.
Такие теперь делают сплавы, увы. Советская нержавейка была совсем другого качества, но и стоят подобные кастрюли теперь, как самолет.
Но самое печальное, что теперь можно купить кастрюлю и за 10 тысяч гривен, как Хенди, например, и она из такой же, низкого качества, нержавейки.

2 лайка

Інно, я все розумію. Так, ціна дешева, але я була готова до того що можуть бути тонкі стінки, ручки і т.д. на чому зекономлено. Але не готова до того, що замість матеріалу “НЕРЖАВІЙКА” буде непонятно який сплав! У мене є ще радянська досить важка кастрюля з темного, сірого сплаву на 30 літрів (не знаю як називається, але не чистий алюміній). Я могла тоді не купувати цієї. Але ж я хотіла НЕРЖАВІЙКУ, а не непонятно що!

До речі і хороші кастрюлі не завжди космічно коштують. Рік назад купувала на базарі першу попавшу з товстим дном на 12 літрів за неповних 800 грн. (Попалась Gusto,але я тоді не звернула уваги). То до зараз нарікань немаю. Навіть спалена згущонка в ній була шаром 0,5 см. і все відійшло без проблем. І навіть після цього ржі не було.

Так що ціна не є привід для брехні про заявлений матеріал.

5 лайков

Безусловно, согласна с вами на все 100. И каждый уважающий себя производитель и продавец, несомненно, будет решать эту проблему с покупателем…

2 лайка

А в моїй каструлі після першого кип’ятіння води на дні з’явилися якісь плями.Теж дуже неприємно.Добре,що тільки одну придбала.

1 лайк

Розповідаю.
Єгор відповів мені у Вайбері і ми домовились про обмін на іншу кастрюлю. Завтра я свою відправляю назад.

9 лайков

Ну що, продовжую публікації своїх кізок.

Зірка (3,5 роки)

Приїхала минулого року разом з Манюньою і своїми двома донечками Ласкою і Басьою. Поки вона мала роги, то сперечалась із Манюньою за лідерство. А відколи я її обезрожила, то на главкозу вона більше не претендує. Чемна і майже шовкова дівчинка. Правда трошки поштовхатись біля кормушки - то само собою любить (в принципі, як і усі кози :wink: )
Легкодійна, молочна і темпераментна красуня з грацією дикої козулі! Зі знайомства з нею я зрозуміла, що хочу саме альпійців :heart:
Чимось схожа зі мною - не схильна до повноти, їсть так як всі, а може й більше - а жир не відкладається :face_with_hand_over_mouth: :upside_down_face:

33 лайка

Яка гарнюня кiзонька :heart_eyes:

4 лайка

Ну, що Зiрка, то справжня Зiрка!

2 лайка

Красунечка :revolving_hearts:, я чомусь все більше розумію, що хочу і собі одну альпієчку.

2 лайка

Оля, звідки в кози візьметься повнота, як вона добре доїться? У нас Ліра-альпійка теж така - худа.

1 лайк

Красуня.И вымячко идеальное :+1:

2 лайка

Красуня, як з картинки. Таємно мрію про альпійку, таку ж красуню.

2 лайка

Гарнесенько дякую, дівчатка, за такі компліменти для Зірки! Нам дуже -дуже приємно! :relaxed: :bouquet:
Щось я нічого не встигаю вдома. Перевели час, і все - осінь. Енергії нуль. Ще як нема дощу і робиш щось надворі. Але так як равлик… Повільно і “ніяк”… А в хаті нічого не хочеться взагалі… Навіть комп запускати і вибрати фото наступній кізці… Але то таке, проходяще. Ще поставлю і решту дівчат. Вони ж сюди не заходять то і не обідяться :slightly_smiling_face:
@Natalochka, @Iruna, бажаю щоб ваші мрії здійснились, і альпієчки поселились у вас вдома! Вони справді чудові!

11 лайков

Запрошую взяти участь у конкурсі обмін подарунками 2020 :fireworks:

1 лайк

Наталія, щиро дякую за запрошення! :heart_eyes::rose::rose::rose:
Бачила конкурс і ваше запрошення і роздумувала що робити… Мушу визнати, що якщо я буду готова, то буду реєструватись лише в останні дні… Тоді і постукаюсь в тему і заповню анкету. Не люблю підводити людей, а надто нестабільний зараз час… Я без машини, Нова Пошта в місті, якщо зупинять маршрутки то для мене виїзд в місто буде дуже велика проблема. Та і в цей час маршрутками їздити то є надзвичайно великий ризик, тому сиджу вдома… Поки що я пас… Але буду радіти за всіх інших учасників!

11 лайков

Осінь, але козам привалило щастя в вигляді люцерни! А як поділити 4 сторони кормушки на 5 кіз? Марнотратство їжі… Коли з’їдять люцерну, то буду починати сікти їм сіно на січку…
Прикольно, як козам вдається оттак “зажовувати в себе” їжу?)

13 лайков

Сестрички: коричнева Ласка і чорненька Бася
(від кози Зірки, через три місяці їм буде два роки)
Ласка повністю відповідає своєму імені… Мила, ласкава, чемна дівчинка. Коли хтось із кіз її обіжає, то вона ховається для захисту за чорненьку сестричку. А от Бася вже починає виходити в лідери. Зірка, їхня мама вже перед нею відступає. Бася по ієрархії друга після Манюні.
Дівчата, хоч і першокотки, але дуже мене радують і молочком, і формою вимені, легкодійністю і характером. Я зимою робила станок для доїння, бо не уявляла як без нього, сама буду привчати до дойки кізок- першокоток. А вони умнічки, почали чемно віддавати молочко - так ніби все життя доїлись! Ох і люблю ці милі мордочки! :heart: :smiling_face_with_three_hearts:

Ще зі своєю мамою Ласкою попала в кадр Квіточка :slightly_smiling_face:
А як це без неї фоторграфії будуть?
В неї була фотосесія в кінці серпня, то я вже її не фоткала. А вона все одно хотіла бути присутня.)

27 лайков