EN | Главная портала | Непрочитанные | ПОМОЧЬ ФОРУМУ | Делаем свой сайт | Скорая помощь | Форумчане | Доска почета | Лидеры | Награды | Козоводческая карта | Калькуляторы Контакты

Коза приходит в охоту и не покрывается

(Лариса) #21

Нужно,обязательно

(Марина) #22

Спасибо, значит бум колоть)

(Екатерина) #23

Ну а моя разпрекрасная уже четвертый раз закрываю вместе с козликом нубийцем не кричит а только заметила на второй день под хвостом мокро но и так каждый раз не успеваю я с ней может закрыть вместе с козлом аж до следующего раза чтоб уже наверняка не проворонится.

(Лариса) #24

Катя, обратите внимание на баланс кальция-фосфора, если коза не кроется несколько раз, то проблема может быть и в этом.

(Елена) #25

Добрий день! Нажаль коза непокрилася,може хто з таким стикався??? Молоко дає,мало але дає…Незнаю чи доїти її покі не захоче до козлика??? Як зробити правельно,щоб незашкодити здоров"ю козулі??? Підкажіть…

(Зоя) #26

Лена, ви спочатку опишіть, який вік кози, скільки було окотів, яким козлом крили, перегулювала чи ні, як харчується і якої вона статури (худа , жирна) А то дуже мало інформації

(Галина) #28

Да,Лєна, опишіть, пліз, все по максимуму про свою козу, тоді дівчата краще зможуть допомогти-підказать. Мені радили подавать жито або житній хліб, шипшину. Ну, ще дещо, але я більше не підкажу, бо сама мало знаю. Моїй це допомогло.

(Людмила) #29

Почему Вы так думаете?

(Елена) #30

Чесно кажучи я думала ,що зроблю краще коли спарую козу в грудні.,тому дочекавшись тої пори коли коза заходіла відвезла до козлика,коєкак поплигав 2-рази козел і все… дою козу зараз 1-раз вдень(ввечері коли приду з роботи,надіюсь що це козі незашкодить,…ввечері 6січня пішла доїть ,а моя козюка заграла,почала бекать+хвостом петляє),вобщем свята то я вже ненаважилася набиватися до людей з своєю козою …

(Елена) #31

Коза має 3-рокі,3-рази наводила сама без проблем,їсть все впідряд проте кукурудзу їла б чимало,зараз даю сіно+буряк комовий+морква+жменька кукурудзи+макуха-трошкі -2рази втиждень…на вулицю невипускаю зараз,і як пішла на роботу то вона більше в сараї знаходиться,на цепок несадила ніколи,вона за мною ходила попятам…гарна така повненька на лиці,аж пухнаста зараз

(Елена) #32

В принципі я козенят нехочу,різати ми не ріжемо,а людей шукаємо ,щоб забрали собі-безкоштовно,

(Людмила) #33

Котные козы тоже могу приходить в охоту.

(Марина) #34

Меня интересует вопрос - в каком месяце коза загуляла первый раз ?

Елена , Вы могли и опоздать с покрытием , так как :

Так ведут себя козлы в самом начале и в самом конце охоты. В Вашем случае это мог быть самый конец. Потому что попадая в матку сперма сохраняется там до двух суток и вполне может оплодотворить козу и на следующий день.

Вы больше к козлу ее не водили ?

(Елена) #35

Kharkovchanka Марина
12 Январь
lena2018: Чесно кажучи я думала ,що зроблю краще коли спарую козу в грудні.,тому дочекавшись тої пори коли коза заходіла відвезла до козлика…

Меня интересует вопрос - в каком месяце коза загуляла первый раз ?

Елена , Вы могли и опоздать с покрытием , так как :

lena2018: коєкак поплигав 2-рази козел і все…

Так ведут себя козлы в самом начале и в самом конце охоты. В Вашем случае это мог быть самый конец. Потому что попадая в матку сперма сохраняется там до двух суток и вполне может оплодотворить козу и на следующий день.

lena2018: ввечері 6січня … моя козюка заграла,почала бекать+хвостом петляє

Вы больше к козлу ее не водили ? Ні більше не водила…
Visit Topic or reply to this email to respond.
In Reply To lena2018 Елена
11 Январь
Чесно кажучи я думала ,що зроблю краще коли спарую козу в грудні.,тому дочекавшись тої пори коли коза заходіла відвезла до козлика,коєкак поплигав 2-рази козел і все… дою козу зараз 1-раз вдень(ввечері коли приду з роботи,надіюсь що це козі незашкодить,…ввечері 6січня пішла доїть ,а моя козюка загра…
Visit Topic or reply to this email to respond.
Чтобы отписаться от таких писем, нажмите сюда.