Какие кормовые культуры можно высевать под зиму?

Можно ли и нужно под зиму сеять какие-либо многолетники?

Весной понятно… но долго. Пока взойдет, пока вырастет, пока вызреет…

Хотелось бы раннего урожая с посадкой под зиму, например сейчас, в августе…

1 лайк

Я люцерку сажаю в конце августа только сразу поливаю чтоб быстро взошла

2 лайка

Спасибо…

поливаєте?..а якщо 0,5 га?..а якщо посіяти суданку, щоб на осінь була свіжа зелень?

Я живу на юге Днепропетровской области и у нас такое явление как дощ в августе месяце редкость А полить пол гектара земли не так и сложно у нас для этого есть все приспособления

1 лайк

Чудово…у нас саме дощик пройшов, от і думаю, а чим би своїх кізок ще погодувати, бо люцерку доїдають…а осінь довга

якщо зима буде не в жовтні, то дочекаємост свіжої зелені)

2 лайка

У нас тоже дождик прошел…но земля лишь слегка увлажнилась.
Осень…кто ее знает,какая будет…вот и думаю,что посадить…чтобы взошло,не вымерзло и весной рано что кушать было.

4 лайка

За суданку не знаю не сажала а вот пекинскую капусту садили Растет быстро В конце октября эакладывали на хранение в подвал Вся жывность очень хорошо ест Но капусту растили тоже с поливом 1 августа семено капусты высаживала в касеты а 15 высажывала в грунт рассаду и все дальше только полив

5 лайков

В прошло году садили ячмень сходит и растет быстро Косили до декабря но весной пришлось заново сеять а люцерку если сеять осенью то косить нечего зато весной только морозы прекратились и она растет как на дрожжах

5 лайков

гарна ідея) з пекінкою)

Мы часто на освободившихся грядках сажали обычную кормовую кукурузу, вырастала не плохо…по суданке- любит рыхлую почву, тепло и влагу, первый месяц растёт очень туго, а если ещё и дождей хороших не будет врят-ли что получится:smirk:.

Ну это если так что-бы в этом году съесть, а под зиму …может жито? Растёт довольно хорошо, холодов не боится, до снега можно на нём пастись, весной тоже быстро отрастёт…но это однолетник, можно сеять реже , подмешивая семена люцерки.

3 лайка

люцерка, те що треба…росте бистро, і по декілька років …наша 3 -й рік росте…правда в цьому році літо у нас було спекотне…слабо у другій половині літа росла…

1 лайк

а жито можна козам?..у нас суданка добре росте…у нас підзолисто-піщані грунти…і зазвичай з перших чисел вересня дощить чуть не кожень день (Чернігівська обл.)

Своїм давала,їли без проблем. Звичайно якщо Ви вже переконались що суданка вам підходить можна спробувати, у мене на глині вона і навесні росте погано.

1 лайк

Ще не переконались, ми тільки в цьому році почали займатися кізоньками)))… але люди кажуть, що суданка це для них добре)…

1 лайк

…і як я досі без них жила :slight_smile:, які ж вони милі, ласкаві, слухняні. всім тепер раджу купити кізоньк, а краще двох на своє подвірря)

3 лайка

:grin: Так, вони відчутно лікують не тільки тіло , а й нервову систему )), якаб змучена я не була, пів годинки з кізками додають нових сил )).

2 лайка

…ваша правда, я з ними відпочиваю, якуб роботу не робила, чи годую, чи дою, чи випасаю…правда пасемося пізно вночі, але прочитала що для них це не проблема…вони добре орієнтуються вночі…просто нам треба іти дав квартали крізь людей, машин, велосипедів…а вони пугаються…тому ми ходим в годин 10-11 вечора коли всі вже сидять по хатах…місяць, кози - ляпота)

4 лайка

Все добре в міру…хай собі люди кажуть:grinning:В судпнці багато цианідів…треба бути уважним при годівлі тварин нею…десь ми це обговорювали…навіть в моїй темі…гляньте.
Ми ж розумні козоводи…освічені:relaxed:

2 лайка

За идею с житом-спасибо.
И туда люцерну подмешать…

1 лайк