Как разквохтать курицу?

У меня 5 куриц и 5 яиц каждый день. И вдруг одна курица заквохтала и не выходит из гнезда. Что делать, если квочка не нужна? Подскажите, кто знает.

1 лайк

Пригадую, що моя бабка в таких випадках мочила курку в воді, закривала в погребі, підвішувала у мокрому мішку на день та інші недуже гуманні методи використовувавла. Мені завжди було шкода нещасну квочку…

У мене все простіше- купую квочці одне курчатко :baby_chick: … і всі лишаються задоволені і квочка зайнята вихованням дитини і я:heart_eyes:

8 лайков

У меня бабушка тоже выливала на квочку ведро воды. Несколько раз, помогало.

1 лайк

Моя бабуся теж занурювала курку у воду, аби намочити. А погріб і мокрий мішок не застосовувася, мені б теж було шкода куриці :disappointed_relieved:.

Я її покупала в відрі з водою, но з неї, як з гуся вода.

Купание - да. А ещё ей нужно очень много света и ровный чистый пол. Ну и желательно чтобы постоянно кто-то мельтешил рядом - кошки, люди, собаки, другая птица. Через пару дней в таких условиях курица теряет желание насиживать.

Срасибо. А я её, наоборот, в тёмное место посадила. Сейчас пойду менять место дислокации:slightly_smiling_face:

1 лайк

Дайте курочке шанс стать мамой😉…

1 лайк

Та ні. Під осінь - ні. Краще тоді - в борщ.

А у меня через 8 дней вылупит…тоже мучалась курочка бедная с месяц,из одного гнезда в другое яйца тырила…я уже и знакомым предлагала,никому не надо…ну и посадила…ай,вырастут…:wink:

1 лайк

Минулого року в мене курочка заквоктала на початка вересня. Висиділа 5 курчаток і виняньчила їх всіх. Водила їх аж до Нового року. Вийшов гарний півник і 4 курочки, що весною вже й нестися почали. :hatching_chick::baby_chick::hatched_chick:

6 лайков

Слышала что нужно закрыть курицу с петухом, например в клетке, на пару дней.

Півня немає, хіба що з козлом закрить.

1 лайк

одну и закрыть в темном

Валентино, в нас коли курочка хоче, а ми ні, так само як радили вище мочимоо курку й випускаємо. Це не дає їй сісти в гніздо, бо мокра вона цього не може зробити. Ще потрібно забирати всі яйця. Ще курочка майже завжди сідає в те гніздо, в якому несла яйця. Якщо нічого не допомагає, то закриваємо в “карцер” - це така кімнатка де складений металобрухт, ніде гніздо намостити. Випускаємо раз на день перед тим, як спати, щоб поїла. Коли знову лізе в гніздо замість сідала, то знову в карцер… Більше трьох ночей в карцері не проводить, коли випускаємо біжить їсти й потім на сідало…

1 лайк

Схоже, що курочка одумалась і зрозуміла, що краще нести яйця.
Дякую порадам форумчан.

2 лайка

Испугалась…такие вещи страшные про борщ звучали:grin::grin:

2 лайка

Дайте ей поквохать и разквохается. Или если не хотите ждать, то режьте её и в супчик))

У неё инстинкт уже притупился, уже не квохчет и не сидит, а свободно болтается по стаду. Похоже правильно поняла про борщ-суп. Интересно теперь , когда занесется.

У меня возник такой вопрос. Могло ли, то, что я несколько дней не забирала яйца, подтолкнуть её к насиживанию?

3 лайка

Конечно, такой соблазн - полное гнездо яиц :wink:

3 лайка