EN | Главная портала | Непрочитанные | ПОМОЧЬ ФОРУМУ | Делаем свой сайт | Скорая помощь | Форумчане | Доска почета | Лидеры | Награды | Козоводческая карта | Калькуляторы Контакты

Хутір Семиділки

личная-страничка-козовода

(Инна) #941

Да если бы помогала)

А таблеточки по назначению врача принимаете?

(Галина) #942

Свекрусі виписують безкоштовні, то я трохи собі конфісковую. Допомагало, а це перестало) Погода міняється, то трохи і чудить, та трохи перевтоми. Раніше пила тенорік, дуже допомагав. Тепер його немає( У нас врачі приписують всім підряд одне і те ж) перевірено. Замовила собі ноліпрел, брату його приписав дуже крутий доктор, а в нас дуже схожі організми і болячки. Та трохи начиталася про нього, допоможе, де тому ноліпрелу діваться?!

(Инна) #943

И верно, что решили на другой перейти. Менять надо периодически обязательно.

(Ольга) #944

Ну, слава Богу, обізвалась! А то на фейсбук бачу, а тут ні. А я там писати не люблю, там чужі, а тут РІДНІ ВСІ. З тиском треба боротись. У мойого чоловіка як 125, то це капець. Його нормальне 100-105 на 60. Такі головні болі, до крику. Колись мені одна стара фельшерка сказала: анальгін+дімедрол+но-шпа+ магнезія. Ото все як уколю, 4 дірки зроблю, то і попустить. Тепер же скора не їде, сміються, шо ви панікуєте, це не тиск. Але то таке, середня температура по лікарні тоже може 36,6 Якби ж десь хороший лікар, а так нема до кого йти. Галинко, ти ж думай, яка твоя свекруха щаслива, до такої старості дожила. А ти шо, хужа за неї? Треба старатися і собі хоч до 90 прожить. Діда перевтомлювать не смій, бо він в хаті один. Кози помістяться, а як тісно буде, то в хату забереш. Я теж своїх не виганяю на ніч на вулицю, без грубки, але щоб не віяло. А що це там за розмови про доїльний апарат? Ану отсюда поподробнєй

(Галина) #945

Оля, на фейсбуку внуки) тільки там їх і бачу, поросят таких( То заходжу, щоб в курсі дєла буть. А паралельно десь трошки і напаскуджу). А ТУТ точно, всі мої рідні і близькі люди. Але з своїм негативом просто не хочу лізти на ці хороші сторінки. Не переживай, подружко, я ще чимало всім тут крові підпорчу). Плани здоровецькі, якби зими вистачило). Апарат буду брать на 2 кози доїння. Дорого- 8 тищ. Але мої панські ручки не бажають перетруджуваться. Кітні 9 дівчат, треба думать. Шукала б дешевший, бо є. Але запропонував цей апарат один козовод. Купив собі, а тепер не подужає держать стадо, ну,там… це не моє діло. Просив, щоб забрала новий апарат. Заберу. І буде всім харашо). Пішла воювать далі в сарай :rage: :smile:: Обов"язково обпишу всі митарства. О. мало не забула! Є магазинчик Флоріум. Я там замовляла не раз квітки, малину… Непоганий садивний матеріал. З Голландії. Зараз там ТАКІ скидки! Брала весною лілії
мікс по скидках. цвіли літом. Тюльпани!!!

(Наталия) #946

Допомагає, але не горілка, а коньячок. 3 рюмочки і все. Перевірено. Попускає зразу.

(Галина) #947

Ай, красота! А тоді ще й поспівать в два-три голоси, попускає аж на місяць) :heart_eyes: Коньячок розширює судини, але в мене на нього алергія :persevere:

(Марина) #948

Галюню, одужуй швидче! Тебе тут не вистачае!!! А з ліками від тиску - то да, дуже важко підібрати - у мене чоловіку чрго тільки не призначали, толку нуль. Трохи допомагае Єкватор, але потим організм до нього адаптується и вже немає того ефекту. Так що зараз радіємо, коли в нас 150/90

(Галина) #949

Фотки останього безсніжного дня

Обсипалась чудо вишня, треба все бігом з"їсти

А там листочок все одно найсмачніший

А так більше в рот влазить)

Ану геть, Пушок, тут самим їсти нІчого!

Обскубем і кущ чайної рози, нІчого добру пропадать!

(Галина) #950

Обскубем кущ чайної рози, нІчого добру пропадать!

Без переляку, пліз, огорожа висока, але шийка лебедина, все з-під низу дістанемо020
Серйозна Квіточка
023
Пирожечок Даночка
024
Златочка
025
Мадам, я вас лю…
Ось як люкну рогами! Їм я!
029
Дружбани Лябік і Бумік. Бумер лідирує, бо рогатий і буйний. Лябан ніби й скорився, але моменту не втратить ніколи
033
Бумер не прихорошується, ходить нечупарою) а Лябан обсцикає мордельку і гарно вичухрує її в кущі полину. Як такому красівому відмовиш? Дівки мліють на ходу

Іриска шукає добренького листочка
054
Кози та кози! Все одно Я найкращий!

Сніжанка. Дуже цікавий окрас. Какао з молоком.На жаль не видно(

(Инна) #951

Да, фоточки бы получше, видно плохо.

(Ольга) #952

Гарні кози у гарної господині!

(Надія) #953

Пирожечок Даночка кітна чи гарно упітана? Дуже схожа на мою Гитку. Їсть все і за всіх, якби не окремі вигули з козлами, запідозрила б несанкціановану любофф, а так тільки любов до смачненького :yum:

(Галина) #954

У гарної господині не тільки гарні кози, а ще й ручки золоті. Пиріжечок Даночка схожа на мою Анфіску , така собі тумбочка ( кругленька) на коротеньких ножках.

(Галина) #955

Даночка товстюща) Вже півтора року дівці, тільки місяць кітності, а 50 кг пирожка) Доїться по-дівочому. Характер вреднючий, як у старої дівки, ревнива дуже. А молоко інтересне, Солодке і дуже густе.

(Галина) #956

Дівчаточка) Я думала, що тільки в мене такий проглот малий живе :tired_face::heart_eyes: Нагодувать не можна, торік парували-парували в два козли а вона так і прогуляла, а розжиріла до безобразія. Я вже думала, що гермік, але молодьож цапина мордувала її так, що таки спарували в два смикИ) Дихнуть не давали бідній козі

Вона так смішно по-жіночому сідає пісять, що я з неї не насміюся.

(Галина) #957

Да( позорні фотки. Бісів фотоапарат. Запланувала, з перших козиних доходів щось куплю нове, бо стидобисько(.

(Надія) #958

Я брала її ярочкою кітною (мабуть так правильно), апетит був дуже добрий. Потім в літку звернула увагу що вона наче танк на останньому місяці кітності. Збавила зерна ( даю під час дойки) так вона зїсть зерно і починає підпригувати та рогами мене відганяти - нема їжі -нема молока. Звала чоловика на допомогу ,бо вже куртку на спині на шмаття порвала , але тиждня два протримала на дієті, поки голодні ямки не з’явилися, боюся щоб не зажиріла та змогла покритися. По гульках вона в нас тихоня А в сараї та вигулі рулить процесом вона

(Галина) #959

У нас годує чоловік, а йому доказать що для кози треба менше їжі, як для корови не реально. А як годуємо добре всіх кіз, буває що і в збиток для себе, то і розгодував. Але облазила весь форум, робила все, хто що писав з дівчат: годувала житом, шипшиною, гормони, селен кололи, давали хвою та + посилена любов хлопців і от ми кітні і трошки за останній місяц схудли.
А куртки у мене всі на спині пообдирані) Як іду доїть, то наче старчиха, :smiley:надіваю готове подерте) Малі кози люблять видертись на спину ногами і скубуть за хребет, сопуть у вуші, щоб чухала. Терплю їх, шкод, бо теж кітні, та балувані, а останні дні запуску, додерем зовсім куртки і на перекур до середини січня.

(Инна) #960

А мои меня еще и грызут за волосы) Потому доить иду в отдельное стойло, иначе не дадут. Малые еще под руки залезают, смотреть, что ж там в ведре.

А я, как тот леший, выскубаная и лохматая куртка со всех сторон.

У свиней в сарае сеткой обтянуто и каждый раз, как ни стараюсь, все равно зацеплюсь за проволоку - острые края, которые, конечно же, строители не прятали под планочку.

А дверцы такие сделали, что чуть ли не рачки надо залезать и желательно боком, с ведром никак не пройти прямо. А сверху доски набиты на уровне шеи. К сожалению, увидела, когда уже сделали. Мне даже в голову не могло придти, что такое можно соорудить.
На вопрос - это что за нафик, сказали, что уже сделали и переделывать не будут. Вот так весело.