Хутір Семиділки

В добру годину і з позитивними думками починаю свою сторіночку на цьому хорошому форумі. Чому “Семиділки”? колись у школі писали ми твір, хто яку професію обере в майбутньому. Хтось писав, що хоче бути космонавтом, хтось лікарем, … а я написала таке, що вчителька зачитала, а весь клас сміявся. Якщо коротко, то перелічила, десятків зо два професій і спеціальностей, в яких я себе бачу. Вчителька, витираючи сльози від сміху, тільки й спромоглася сказать: ну, ти і семиділка, Галю. ЇЇ слова були пророчими, я так і залишилася допитливою, невгамовною до нового, цікавого, люблю щось гарне зробить . Колись була дуже проворна, і метка.
Оце такий і чоловік у мене.) Ми робимо вдома все самі. Ремонти, деякі меблі, …

Особливо породистих кіз у мене немає. Про них нижче.
Є трошки бджіл, про них теж нижче.
А ще, я вмію шукать по і-нету цікавинки, ними забита компова пам"ять. З дозволу адміна звичайно, спробую дещо викладать. Треба ж чимось гостей у двір заманювать)
Вітаю від душі дорогих гостей, рада всіх бачити в себе на сторінці, Прошу дуже не лаять, якщо щось не так. Конструктивна критика сприймається без надутих щік.

55 симпатий

Галина , с открытием странички ! С новосельем !
Я с тортом , ставьте чайник !

11 симпатий

Галина,с открытием странички! Наконец то мы дождались!

2 симпатии

Галочка, добро пожаловать в семью козоводов. Простите, я не учила украинский язык, НО… слушаю его каждый год, приезжая во Львов. ПРЕКЛОНЯЮСЬ. Наш Украинский язык-Это музыка, проходит до глубины души. Увы, наверстать не могу (лентяйка) простите. спасибо за создание странички. очень хочется нового общения опыта и понимания . Ждем фоток и опыта в развитии Нами Всеми любимого дела-КОЗ их деток и просто хорошего настроения.

10 симпатий

Трошки про себе. Я вже на пенсії, але не стара, а жилява. Маю дорослих дітей і дорослих внуків. Живемо з чоловіком і його мамою в Кагарлику, Київської обл. над трасою Київ- Дніпро. Заїхать по дорозі до мене на чай -просимо ласкаво.

Ріка Молочна і медовий берег…

заходь до нас, присядь і відпочинь.
Смачної медовухи келех,
пригуб, козиним сиром закуси.

Тут ГМО і хімії немає
пий молоко - саме у рот тече,
дитині й хворому допомагає,
купуй та їж, приходь до нас іще.

А у бджолинім домику годину
піди поспи, на зло недужим дням.
Ти полікуєш голову і спину,
ходи здоров, бажай здоров"я й нам.

34 симпатии

Доброго дня, Галю, вітаю вас з відкриттям власної сторінки, чекаю фото, розповіді про ваше господарство, особливо про кізок. Доречі, бувала я в Кагарлику, та й живемо ми не так вже й далеко, поряд з Обуховом, так що запрошую у гості і на мою КозАрму, й до себе додому!

3 симпатии

Вигляд на місто від моєї хати. Ось вам для настрою шматочок літечка!

59 симпатий

Спасибо за вкуснятинку! Все мои 90 кг обожают тортики с чайком, и с хорошими собеседниками. Заходи почаще. :heart_eyes:

5 симпатий

Спасибо за добрые слова. Приятно очень. Заходите еще:bouquet:[quote=“itti, post:4, topic:8548”]
хочется нового общения опыта и понимания
[/quote]

Спасибо, что зашла в гости. Очень рада общению. Цієї музики ніколи не пізно вчитись, якщо душа лежить.:hibiscus::hibiscus::hibiscus: Сьогодні міжнародний День рідної мови. З святом нас усіх. Заходьте, коли буде часинка, буду рада.)

А я вже не раз заходила в гості, дуже цікава сторіночка. Давно хочу поспілкуватись в"живу" сусідко.:dazedgoat: є про що поговорить.:tulip:

3 симпатии

Галина, поздравляю с открытием странички!:bouquet:

А я с выпивкой к тортику!))

2 симпатии

Першу козу в 95 році “купив” мій внук. В тому році пішов віід нас зять, залишивши сиріткою півторарічного внука, і гіркою вдовою 22-х річну доню. Вони прийшли жити додому. Було страшенно тяжко, ніби рідного сина поховали,любили його ми всі. Внук вередував, верещав, злий був на всіх, коротше, ой. Був такий час, що ще й зарплати не платили, нам якась картоплина є, і м"ясо дома росло, А малому молока подай. А Коля, зять, дарма, що молодий, кізку тримав, сам і доїв, не довіряв нікому).
Ідемо ми якось з внуком, на лузі кози пасуться, Учимо з малим віршика про кізоньку мою любу. Підійшов він до чужої кози, став під її шиєю, притулився і розказує: кізонько моя мила…А сусідка мені- купи в мене козу малому, бо буду продавать. Взяв малий мотузочку, поклав собі на плече і пішов під нею додому. Я попросилася, що б дозволив кізку за нашийник потримать, бо боялася, клоп малий попід козою лазить, а що в неї на думці?
А чоловік кіз за худобу не мав. Ми з козою в двір, а він ТАК кричав, що не буде кози в дворі, що всей куток чув. Але внук став на пальчики, заплющив оченята, і так пищав мишачим басом: а я сказав, сцо коза в дволі буде!!! Наша з Віталіком взяла і дід пішов робить загорожу Березці. Та коза в нас довго жила, а малий став набагато спокійніший. Бігав годував її, молоко добре було, виручила нас та кізка.

45 симпатий

Добрый час!!!

И как эта “болезнь” называется?

Красиво!!!

4 симпатии

Психиатор сказал, что не лечицца.))))) Хомячизм это довечно-хроническое.:pensive:[quote=“Olga101, post:10, topic:8548”] А тортик мужу передам, он у нас пасичнык, будет рад и польщен вниманием.
Галина, поздравляю с открытием странички!:bouquet:
[/quote]

Спасибочки!
Девочки, или заходите, или рот мне зашейте, сопьюсь и лопну:yum:

6 симпатий

Галина, а от куда Вы? Читала-читала, а с какого города пропустила видимо.))

1 симпатия

Галина, поздравляю вас с открытием странички! У вас очень уютно, буду заходить в гости!

2 симпатии

.

я і Квітка, кльова пара, пара намбер ван)

54 симпатии

Галя, с новосельем!!! Я без тортика, тут девчонки уже раньше нанесли, но с пустыми руками не хочется)) Так что это Вам))

У нас тоже пчёлки есть, муж увлекается, а я помогаю) Так что заходите в гости, предлагаю дружить домами:slight_smile:

2 симпатии

Хомячизм!!!А муж называет “удалиэтона–хрен–тымневечнокакойнибудьгеморройнайдешь!!!” фух!еле выговорила))

О как нужно в гости --заманивать-- приглашать:joy:!А у меня пчел нетУ((:sleepy:
И не будет!Я с ними не дружу!:grimacing:

1 симпатия

дружить семьями:slight_smile: Фотка супер. Все так трепетно обнимают козодеток. Слезы умиления просто… Я собакоман, но, козы уже вырывают пальму первенстава.

5 симпатий

Спсибо!) Люблю, что бы гостям было уютно, буду рада общению:bouquet:

3 симпатии