Хутір Семиділки

Лєночко, дуже співчуваю Вам і Вашому батькові. розумію, як це ще й тому, що мій батько, 17 років тому, помер у мене на руках від раку легенів ( фронтовик+ серйозне куріння) … надивилася(. Вище писала, у нас натуральний, але суміш гречка+соняшник+ трошки липи. він м"якший від чисто гречаного і не брешу, всі, хто бере лікують ним простудні та інші хвороби, замовляють ще. Легені добре лікувать часником. Якщо не пізно( Навіть туберкульоз його боїться. Рецептів особливих не маю. З і-нету дізналася, що добре лікує легеневі і застудні хвороби настоянка на горілці великої воскової молі. Трошки запаслася. Сама нею лікую хронічний бронхіт. Скиньте адресу в “лічку” будь ласка, вишлю.

2 лайка

С удовольствием посмотрела все фото. Козочки классные ну и ты с дедом красавчики ))) Так держать ! Дочурке сил пройти химию и после неё хорошо восстановиться. Пусть поправляется, а вам с дедом сил, терпения и всё будет отлично. Мы все этого ОЧЕНЬ хотим. Скоро весна и настроение будет лучше и на душе потеплеет )))

14 лайков

Умієш ти, Сонечко моє, підтримать) Дякую. Будьте і Ви з чоловіком здоровенькі та успішні.
Дуууже надіюсь на весну…
Стара я зовсім стала, чи що, щось дмуся, дмуся, а з апатії ніяк не вийду, особливо після чергування коло дочки на хімії. Та ще як надивлюся на чуже горе то…
А тут приходила кума з козою до Рахманчика. Кум помер два роки тому. А в неї чотири кози, і ще й на роботу ходить. Годувать нічим, ну, що одна жінка зробить з такою оравою? а каже- люблю їх, не можу збуть, хоч діти і лають і не допомагають. Кізка худесенька, але, бачу гарної крові. Граціозна така балеринка біленька. Шийка, ніжки…шерсть гладенька. Схожа на гарну зааненочку. Просить дуже, -забери дві дівчинки 8-ми місяців, бо на м"ясо не віддам, а годувать, своє не вродило, а купить - то купило притупило; не прогодую. От і капаю на мізки чоловікові, а він сичить), шкварчить ) хоч і жаліє їх теж а на відміну од мене думає, чим їх годувать, і де поставить. У нас така вже ж є підкинута) сусідом Альпа. Насилу ми всі звикли до неї, впустили в колектив) Рахманчик довго битий ходив, бо жили вони вдвох. А тоді надоїло йому получать рогами, то почав виганять козу з дому, і в жопу випихав і в боки її стусав, і в дверях лягав спеціально, щоб не зайшла знадвору. Такі були розборки, шо капєц) А потім дама загуляли, а він, сучий син, гонить, любить не хоче, буркотить, бородою трусить, дікалоном не поливається.
Розвод.
Треба було бачить, як вона його голівкою попід шийкою вигладжувала, муркотала, покірна така…тільки їсти не варить, і шнурки не гладить, і таки бісова баба спокусила чолов"ягу на любов. Облилися ми ароматами аж по чолку над лобом і приженихалися.
А тепер ці дві козички. І кума просить, плаче, і жаль малечу, але ж знов морока, куди поставить? І чи буде з них толк? І це ж буде вже десять козодуш. Страшнувато.

23 лайка

Галочка, десять нормально еще) У меня вон сегодня одиннадцать стало) Тоже сама и справляюсь. Думаю, и ваша подруга бы справилась, было бы чем кормить.

1 лайк

Ото ж. У нас і машина і вдвох. Коло дому садить-сіять ніде, і не вродило. Їздили Бог зна куди куплять … А машина стала на місяць і… все. А вона в самому центрі живе, пенсія мала, заробітки в крутелика теж. Допомоги ніякої, не уявляю, як вона бідна викручується. Ще й кум хазяїн був собі такий… все в розвалі.
А Ви молодчинка. Десь купили хорошу дівчинку? Ну, значить, на молочко, сирки і добрий достаток! Забіжу, подивлюся)

1 лайк

Галина , хочу и я Вас подержать так , как не понаслышке знаем о такой болезни . Страшно подумать и ОООО как мучительно принять . Вой сердца и не понятное состояния души . Ваша семья , а особенно дочка сильные люди - должны пройти , слышите ДОЛЖНЫ перебороть . Я надеюсь нет будет все отлично . Галя , бросьте мне свой номер карточки .

2 лайка

Не столько от апатии , столько от всех переживаний . Дочка поправится, козочки нарожают козодеток, зальют тебя молоком и от аптии твоей и следа не останется. Будешь бегать , шо шістнадцятка ))) Некогда будет холить и лилеять свою апатию. А сыроварить кто будет? Дед? У него своих забот с пасекой. )))

9 лайков

Нет, Галочка, родила нам первокоточка козлика) Не покупали никого)

2 лайка

Галя, открылись у меня вечером Ваши фото, днём не грузились, а так охота было посмотреть) Козюльки-красотульки, и мужички ой какие симпатичные! И Вы с хозяином молодцы, отлично смотритесь! :wink:

Держитесь, правильно Галя пишет - скоро весна, мыслей грустных меньше будет, и хлопот приятных больше. Дочке Вашей здоровья и сил, зимой оно и здоровому человеку тяжело и печально, но до тепла совсем чуточка осталась. Я с Вами мысленно, часто захожу на страничку и перечитываю Ваши рассказы - и сразу на душе веселее становится)) У таких людей как вы непременно всё будет хорошо!

11 лайков

Не трожь мине деда, он и так, болезный стонет) Ой Галя, яка я дурна, як сало без хліба! Сиділа давилась соплями в одиночку, а тут і пожаліли і посмішили, і розрадили, аж сто грам захотілося опівночі! Які ви чудові, дорогенькі мої дівчатка, як сестрички. Щоб ви були мені здоровенькі і успішні, такі мені рідні всі. Обов"язково все у нас усіх буде добре. Буде хліб і до хліба, та мир і до миру.

21 лайк

Хочется иногда пореветь в одиночку, но иногда это может затянуться. Лучше все же, отвлекаться.

7 лайков

Галю і Ви так до чоловіка і заберіть,якщо гарні,попаруете,та продасте і Вас Бог не забуде.:smile::heart:

1 лайк

З самого ранку зайшла, бо дуже тривожно. Кізки всі кітні, перший раз загуляли ще на початку вересня. Гладжу одну як дою, а у неї вже більше тиждня з живота під шкірою така костяра здоровенна випирає. Прощупую міцненький або суглоб або голова. Прямо коло стегна випирає. Ясно, що козеня) але те, що в одному місці,то весь час напружує. Чи не мертві? Цього року були здоровенні троє козенят і була первісткою. А тепер скільки їх там може бути? ЇЇ мама - Квітка чотирма через раз радує. Любов була групова, з двома цапами- дід допустив таку оргію) А ще ж дурне доїться -запустить не можу, вим"я розпирає.
І ще одне. Нащупала у Альпи теж під шкірою і коло стегна на животі гулю, як перепелине яйце. Кітності і місяця немає, а гладить усю вона тільки недавно великодушно дозволила, то не могла я раніше ту гулю знайти, щоб визначить, чи не росте. Чи може бути у тому місці грижа у кози? Гуля тверда, і як придавлюю, то їй болить.

Додавлю :sweat_smile: діда. Та він і сам їх любить і дуже жаліє. І куму. :wink: Заберемо дівчаток. Але місця малувато, доведеться знову перестройку робить з нічого. Купить нові дошки не виходить, а тулимо таке щось позорне з того, що сусід (спасибі йому) од своєї перестройки виділив. То він того і стогне, що треба все переліплювать- горбатого до кривого. Якби тільки погода не розслинилася знову, бо по дощу бігать з дошками наперевіс неохота.

10 лайков

Все устаканиться,побачите,тільки дідочка свого гарно обходжуйте,хай він думае,що це він сам не проти.В мене взагалі вже нема чим забивати,ремонтувати,вже хлопці /зять і син/ поперерізали все,а баба ніяк ще не вспокоіться :hahaha::joy: Думаю прийде весна,якби трошки якигось відходів прикупити,бо зимою все і вся йде за газ,щось дочка поможе та і якось ще трошки погуляемось.

6 лайков

Я своїм спочатку також хотіла окремі апартаменти. Поки їх було троє. Добре, що не загородили усе. Тепер разом в загальному приміщенні добре себе почувають. А у окремому відділенні козел. Ще два - для окотів родзали) Так може і городити вам не треба, хай гуляють всі разом?

4 лайка

Я думала, що буде шість дівчат і пацан то і вистачить, ну. ще нищечком прикидала, що весною будуть якісь дівчатка, то щось виберу. Прошу козячого бога), щоб була хоч одна від карого альпика Каштанчика, залишила б собі (тихо, щоб дід не почув, бо піде з дому або мене з козами вижене) ну і від Рахманчика якусь. А тут - на тобі, бабо книш -аж три душі хвостаті на приході. А ті, що на весну будуть? теж хочеться.

Так отож) Окот бачу розтягнеться. Перші будуть у лютому, а тоді аж в травні. А “кабінети” всі зайняті. Один Альпа рогами розвалила, поки звикла, треба перероблять. Але все одно десь треба буде малючків поселять. Старші ж поки звикнуть, то будуть бійки. Даночка маленька кітна більше двох місяців, то я її оберігаю, бо найменшенька і кожна її норовить стусонуть або куснуть. А новенькі - хто знає, як себе поведуть. По-любому розборки будуть.

Я вже за Рахманчика заспокоїлася. Думала вже різать, бо був період, що фаберже малесенькі стали і дуже інертний був. Але подавала вітамінчики, козозагулів не було, і Каштанчик відійшов, а, значить, і конкуренції не стало. І Рахман поступово прийшов у норму. Я винна сама, бо він занадто молодий і азартний був, і гуляв з кожною козою весь час її охоти. От і захляв бідолаха. Буде мені наука, а він теж порозумнішав; не лізе як дурний на кожну п…) по десять раз а тільки дражнить, скатіна) підступна) і жде коли дама прийде в бешенний азарт. Фаберже побільшали і налилися. Не дуже великі, але гарної форми, дійочки нормально розміщені і я бачила його молочну гарну маму. От тепер і спробуй не добавить стада якщо будуть дівчатка. Хоч бери та співай -Ой хом"як, хом"як, ще ж весна буде, в нору лізь та спи, не хом"яч мене… :persevere::smirk::smile: Аж тепер зрозуміла тих дівчат, які заводять з нічого по здоровенному стаду.

16 лайков

Галочка, так кабінети - то на роди тільки, день- два, щоб трохи мамка оклигала та малеча навчилася ходити, потім у загальну залу.

Моя Аврора вчора народила, а сьогодні ми вже гуляли по сараю з малим. Надвір віходили тільки на руках з малим, бо там така грязюка, що й потоне. А в обід і зовсім дощ вперіщив.

5 лайков

Я так зрозуміла, що козенята будуть разом з козами? Але я одлучала одразу малих, годувала з соски, а кози малих дуже били, прямо на убой, як ті потрапляли їм під ноги. То тільки у мене так?
А дощик знову пішов… вже та грязюка впечінках сидить і нам і козам.

1 лайк

Не б"ють малого, в мене штурхали тільки куплених. А цього всі нюхают, але не чіпають.

2 лайка