Хутір Семиділки

Дякую за добрі слова) Не захваліть) бо зазнаюся) Проходить погане - на щастя, і хороше - на жаль. Пройде і це. А весни жду дуже. Читала у дівчат десь,на форумі, що свята Савки Варвари і Миколая це як рубіж у них, коли закінчуються короткі сумні дні і починаються довші, веселіші Як переломний момент. Я думала, що тільки в мене так, а виявляється що не одинока.)

9 лайков

Копійочка до копієчки та і рубль,кізочка до кізочки та і вже стадо :hahaha::hahaha::hahaha:

Я першу з двома козенятами в клітку оприділила,а друга прив"язана в ряду три кози і з другоі сторони жолоба три ,плюс по краям ще поприв"язувані і козел -батько,сьогодні козеняткам /трьом/тиждень,то перші дні були рядном відгороджені,на третій день як почали втікати і поміж усіма козами і козлом так мотаються,надворі бігають як старі,не хочуть бути в сараі і мінутки,оце тільки від дощу позаскакували.Воду починають пити,сіно ремигають,ячмінь цілий і вівсянку набирають в рот і так гарно піджовують,коротше акселерати,кози вже від них шугаються.А ті що в клітці,то на перинах сплять,тільки інколи просяться вибігти, їм сьогодні вже 10 днів.

Тільки що бігала сфотографувала в 22.30,бо дуже гарно вмостилися шкодники.

13 лайков

Уверена - не зазнаетесь :smile:

А у меня так же - после этих праздников уже на весну поворот) Сегодня дочка говорит: “Смотри, уже 5 часов вечера, а ещё не совсем темно”. Ну конечно же, день аж на пару минут длиннее стал :smile: Дитё, а ей уже тоже весна снится)))

8 лайков

Побачу, що вийде у мене).
Вірочко, я питала вище за свою Альпу. Можете щось порадить? На животі коло стегна у неї тверда гуля, як перепеляче яйце, або як горіх. Це може бути грижа?

Галя, а не могла кізонька десь підколоти? Грижі зазвичай можна вправити ( принаймні у людей так).

1 лайк

мої прив"язані тільки поки їдять. Весною козенята були у загородці коло старих, то чогось ті старі так лякалися мальків і все норовили рогами достать або куснуть. А мальки любили вискочить і прошмигувать поміж ногами старших. Такий переляк був.

1 лайк

Пригадую, що давала в перші дні у нас укол, а коза дуже крутилася і я певно промахнулася і вліпила укол не туди. Коза здорова, міцна, та ще й перелякана була, не могли вдержать. Що тепер з цим робить? (

Краще у ветів наших запитайте, якщо укол не туди, повинно було все рівно розсмоктатися. А видно цю гулю?

я мала на увазі - підколола якоюсь проволокою, або гвіздком, або скабку загнала, могло загноїтися, а потім зробилася така собі кіста - такий собі мішечок з гноєм.

2 лайка

Не видно, але прощупую, як гладжу. Горішок під шкірою.наче у живіт входу немає, а болить їй. подивлюся пару днів ще, як буде, а потім звяжуся з ветами

2 лайка

По поводу шишки у козочки я согласна с Инной. Может действительно накололась чем-то или из сена занозу загнала. Надо понаблюдать. Козы размножаются как тараканы. Вот меня вопрос мучает : от кого избавиться, а то хочу от Кузи девочек оставить. Поменять стадо немножко. Но кого ? Всех люблю, все хорошие, со всеми жалко расстаться. Но больше 6 коз не влезет. Ой как трудно… У тебя хоть места хватает во дворе, а у меня все в притык.

3 лайка

Напевне скоро будемо обмінюватися козочку на козочку,козлика на козлика,натуральний обмін для приливу чужої крові і кращого відбору.Дивишся і свої всі гарні ніби і чужого щось хочеться,а сараїв резинових ще не придумали.Хто молодший,то ще побудує,а такі як я уже будуть капітулювати.Коротше-Гітлер капут :hahaha::hahaha::joy::joy::joy:

10 лайков

У мене теж так. Ходила в 9-ть вечора світло вимикать. Заглянула у вікно, а вони лежать на соломці, жуйочку жують, пузатенькі а голівки маленькі на довгих шийках, гарні такі, біленькі як ромашки. Квіточка простяглася і спить. Черепашки мої маленькі.Так важко їм зараз ходить. А в другому сарайчику Даночка з Рахмашиком і Альпочка. Носики простягають, щоб погладила. Не уявляю, як можна їм не дать смаколика, гильнуть з усього дуру під пузик, не пообніматься, як починаєш обнімать одну, піднімаєш голову, а вони гуртом близенько поставали і ревниво ждуть, щоб і їх обняла-погладила. Не хочу і думать, щоб продать кого-небудь. Галю, ми робили літню резиденцію для них, з металопрофілю. Бракованого купили недорого, а тепер оббили з середини ДСП з колишніх меблів. Між ними напхала обрізків мінвати- сусіди на звалище хотіли вивезти. Правда кашляла нею тижднів зо два - не наділа маску і надихалася. Шиферну покрівлю підбили подертим старим спанбондом. Під ногами півметра соломи, посипала “бокаши” через два тиждні присипали товстенько соломою,сухо, запаху немає, (довбали на глибину-то з осені вже зробився перегній) Світло, бо великі вікна-з старих перероблені. І буде у нас зимова резиденція, благо зима тепла, але і в мороз, то було тепло від соломи. За рахунок грядок додамо літом трохи дворика для них, їсти привезем. Дай тільки Боже нам усім хороших людей, щоб купляли те, що прироблено з великою любов"ю і охотою за достойну плату.)

17 лайков

Галочко, Ви так розповідаєте ніби зі мною до хліва ходили … Я також недавно від кіз повернулась, пообнімались, поговорили… стали в кружок навколо мене і чекають , руки у мене тільки дві, чекати довго черги не люблять і нехочуть, поки чушкаю одну то інша нетерпляче підпихає свою голову під мою руку, щоб і для неї ласки хоть граминку дісталось…:relaxed:

9 лайков

Та, не будем) :goatlaugh::dazedgoat::heart_eyes:
Дивлюся, що у цегляних сараях холодніше, ніж у полегшених. Зараз скільки нових технологій, що можна щось придумать не дуже дорого і відносно не важко. А цапики-кізки я мінялася з Лєною Осипенко і дуже задоволена своїм хлопчиком. А вона, пише, що кізкою від мене. Якщо не стараться обдурить одне одного, (ТТТТ) бо трошки тут начиталася про людей, не знаю тільки чи то правда, а зробить усе відповідально, то чом би і ні?)

3 лайка

Я надіваю робочі перчатки і шкребу двома руками все підряд, що стоїть кругом мене, буває, ще й ліктем якоїсь руки пробую зачепить, бо такі губи надимають, як вареники - так смішно сердяться!))) і починають теж пхаться між собою, слабших витіснять.

4 лайка

Галю,в мене вже нема з ким це робити,діти вже починають сердитися,хіба діда по інтернету виписати,то зять сміється,що зразу питайте,чи вміє готовити їсти.:grin:

3 лайка

Я знаю(, читала( Мої діти теж скандалять, але я ще поки-що дієздатна, при умі, включаю бас і все замовкає. Двохногих можу і обгидить трошки, якщо нагліють. Конкретно питаю: продам, і що робитиму? ждать смерті чи од безділля починать спиваться? Діду важко, але обіцяю,що знайдемо йому підмогу на весну. А так, то робимо всі будови і ремонти вдвох, коли є здоров"я. А там …як буде.
Хто знає, як той інтернетний дід справиться з нашими витребеньками, як справжній, з 46-ти літнім стажем плаче))).

8 лайков

Хі! Поки я буковки дряпаю, то такі красапетики у мене гостюють(ТТТТТТТ) Вони у вас козу ссуть? Спробую і собі так зробить. Тільки, як тоді їх одлучить?:disappointed_relieved:
Бачу цілий зоопарк у вас, Вірусю. То і добре.
Ото ж. Збігала і таку класну фотку зробила! Суцільний позитивчик, з вушками і без). А як у нашому віці часто безсоння буває, то без кіз лежала б і з ума сходила. У всякому разі у мене ТАК було часто. До ранку з постелі, було, кубло накручу, вранці встаю втомлена і зла, як собака. Дід у другій кімнаті вихропує, а я зорі рахую.

4 лайка

Я можна сказати вже сім років таке роблю,дуже рідко є така ніч,що засну і ранком проснуся.І каву п"ю і таблетки в третій ночі і комп"ютер включаю /ноутбук на колінах/ і котів годую серед ночі і знову виганяю.Що я тільки не роблю і моя спаніелька зі мною ходить крок у крок /чоловікова любимочка 12 років,тепер моя/.А от серйозного чогось вночі не хочу робити нічого,окрім поїсти з нудьги :hahaha:можна було би гори звернути за стільки часу.А все та апатія і меланхолія,часто депресія і безнадія.Але то все пусте,треба жити,раз Господь так розпорядився.

12 лайков

Тільки шо таку мисочку індичого холодчику куснула! ) аж на душі полегшало. Інно, все воно є і у сімейних. І безнадія і депресія і… Хоч і вдвох, а все одно кожен по-своєму одинокий. Тому і шукаю нагрузку таку, щоб хребет тріщав. тоді і мозок загружається на всю голову. НІколи думать лишнє, згадувать не те, що треба. Життя хоч і довге, а одначе, як дитяча розпашонка, коротке і обіср@не аж по під руки) Ще безсоння після доглядання матері. Влютому буде 4-ри роки, як ї немає, а до того 5-ть років майже не спала, бо вона будила по 15-18 разів на ніч. Так і звикла не спать по-людському.
Торік хоч вишивала ночами, а це наче якийсь … наврочив. Не іде шитво до рук. Дивлюсь, молодь сирами хвалиться, Гарне таке все і смакота ж. Молодчинки такі. А в мене затишшя. Поки що розслабон.
Оце шукаю, де купить листової капусти на весну. Торік було гарно, насадила багато і гарна вродила. А в цьому році мало. А вони бігають, обгризають стовбурці,з такою охотою, що поклялася, буду шукать торішню, з великими листками. Головне, що листки замерзають серйозно, а в теплому одтають і стають, як свіжі, і в голубці годяться і козам.
Знайшла кормову польську моркву. Але фасовка по кілу. Розпитаю вдень, що за морква і може куплю, якщо сушу витримає. Сіять треба, бо у фермера торік було багато, то і нам бракованої купить було. А в цьому році ще не продає в торгівлю, то і нам не буде. Назбирали багато, то грязнюча,замучилися мить,та вже і нема(. А свою якось та викопаєм в строк, сухеньку. О. Вже і пів на першу годину ночі

11 лайков