Хутір Семиділки


image ранковий туалет
і до роботи…

27 лайков

Які гарні фото, і козюлі і туман яром, туман долиною…

2 лайка

Люблю цю пісню :heart_eyes: Тоді справді, був дивний по красі ранок. Молочний туман заховав нашу кручу, став, і все місто. Шум невидимих машин з траси поряд був нереальним, не вписувався, здавалося, ні в яку логіку, і кози ходили з піднятими в тривозі вухами. Такі тумани в нас рідкість. Тільки цапи незлобиво вкотре виясняли хто крутіший. А день був дуже сонячний і теплий.

5 лайков

И я туман увидела, так сразу эта песня в голове зазвучала… Сейчас не поют таких…

2 лайка

Співають-співають, у нас сім"я як збереться - аж гай гуде.

4 лайка

Ми-то старіші співаємо, ще й багато всяких гарних пісень. Як були молодші, то подужали цілу ніч співать, аж до ранку,) Де і сила та охота бралася. От молодь, як збереться, то або їсть та п"є, або б"ється. Співать давніх,таких, що на голос гарно лягають- не вміють. Але по-троху, бачу, почали учиться. Знову гарне в моду входить.

7 лайков

Добрий вечір всім гостям, прошу, пригощайтесь :tea: А я люблю молоко з чорним хлібом і часничиною. Наїмся на ніч і сама собі часничком пахну. Хорошої людини треба, щоб було якнайбільше.)
Розкажу про свою нову козу Альпу. Живе з Рахманчиком. Тероризує трохи хлопця, зайняла його законне місце в спальні, Але мужчина, є мужчина, культурно терпить. У нього своє на думці: ось подожди! я тобі… Ромашки її минають, але вже не бояться. З сірою главкозою пробують силою міряться, але без злості. Хочу, об загуляла, тому роблю все, що читала на форумі; Даю нутріл-селен, по шматку чорного хліба щодня, Після 5-ти днів селену і чорного хліба проколю оваріовітом по 3 грами, як інструкція пише. Цап нам в поміч). Будемо ще щось пробувать. На вигляд здоровенька, міцна, їстівна і молочко колись пила з неї- з присмаком горішка. Морока, але дурний жалісливий характер не дає одправить козенцію “на тачку” Вона вже підставляє мені боки, щоб чухала, дозволяє мені погодувать її з руки листочком, радіє, як приходжу в її хатку.
Варю качотту, в каві і в вині, беллерчиків накрутила. Запасаюся на сухостійні місяці сиром, бо вже звикли щоранку снідать кавою з хорошим сиром в асортименті.
Купили сьогодні пшеничних висівок по 3,20 за кіло. Спробую дріжжувать до гранульованого жому. Ще поїдемо по моркву на зиму за гроші, а завтра по капустиння на дурняк. Фермер капусту зрізав а поле віддав на розтерзання народу.
Один з моїх покупців має в серці стимулятори. Він дуже полюбляє бринзу, а тепер бере качотту. Він дуже високий ростом і повний чоловік, більше 120 кг. Просив мене весь час, щоб збирала жир з молока, як роблю сир для нього. Але приїжджав в основному нежданно, то трохи лукавила, як не було пісної бринзи. А тепер розказує, що їв жирний сир, але похуд. Бо снідав пісним супом і запивав чаєм з сирним бутером, то до 3-х годин дня, каже їсти абсолютно не хотілося. Ходить, каже стало легше. Так шо я вже і дохтурша).

25 лайков

Привіт, Галинко! І я варю сири , думаю заготовить на зиму. Сьогодні пресується російський. У рецепті хлористий кальцій, трішки одсипала з пробірочки, бо вона на 100 л., розвела і влила. Таке цікаве зерно вийшло і , наче, вихід білший . Допресується, тоді побачу. Чоловік сміється - ти моя совушка. Сир пресується до 1 ночі. Так вийшло, чогось я люблю сироварить ввечері, щоб нікуди не спішить. Галя, а качотту по правильному рецепту робиш, чи навпрошки? Мені “неправильна” наче смачніша.

3 лайка

Оля, я люблю фантазувать. ) І яка “правильна”?:yum: Прочитала кілька різних рецептів качотти, замучила Галю. Квітку питаннями. Вивела своє середнє, і з того виходить непоганий сирок. Вчора їли трьох- тиждневий, у каві вимочений. Добрий дуже. Братові зробила сирний подарунок,на три різні добавки, робив нарізку на роботі київським крутеликам, казав, що з"їли весь і, здається треба давить кози, щоб швидше котилися, Вчора робила “мармурову” качотту з аннато. На вигляд гарна. Терплю, не куштую, буду ховать на ДН чоловіка. Чомусь у мене цвітуть кноллики(. Цілий перець, жарю, мелю. Все роблю чисто, а зверху цвітуть, Я їх обмиваю і трощимо самі, Не так пекуче, цвілі не чуть. Але досадно. Як думаєш, чого?
Російського ще не робила, бо заказала багато всяких інших, то треба виробить, щоб не пропали закваски.
Лила раніше в сир хлор. кальцій з ампул, то да, більше виходить, і краще зерно.

3 лайка

Про кноллі почитай у Юлі “Ромео і Джульєтта”, вона їх спочатку підсушує на столі на рушниках, рушники часто міняє… Ну, почитай, люблю я там читати-перечитувати. Відкрита людина.

4 лайка

Махнула я рукою на свою козу, що не хоче гуляти, колись загуляє, буде молочко на слідуючу зиму. Доїться і я рада.

1 лайк

Може і того, А я накупила сєточок пластмасових, мию, шпарю, а сироватка на них остається. Оля, ти тут читала? багато цікавого. осьо

Да людинка дуже хороша і є що у неї навчитись. Була не раз, ще зайду обов"язково. це тобі) :tulip:
Привозь козу до мене, буде цап їх розвращать обох. Може заревнують і загуляють).

4 лайка

Альпочка. Перше в житті фото


Хтось мені за неї щось на перспективу скаже, чи на тачку віддать, поки не звикли ми до неї?
Артистка, позує гарно)

Тебе сюди хтось кликав? Тут і самим їсти нІчого…

-А в мене вим"я волохате!
-А в мене на боці латочка!
-А я рогата!!!
-А я розумна і красіва!!!

-Піду я од вас, Злі ви.
-Куди ж ти підеш? Живи з нами. Їсти всім вистачить, а Квітка тобі заздрить, бо у неї нашийник тонший. А я тебе охоронятиму…А в тебе молоко скоро буде, бо дуже люблю тепленьке…


-Альпо, іди сюди, ячну солому будемо їсти! Смакоте-е-е-е.

Іди до мене, березові гіллячки доставать будеме-е-е-е!


Я шо, не крутий пацан?

26 лайков

Кажуть, хочеш насмішить чорта розкажи вслух, про свої плани. Написала я що купимо моркви на зиму козам, Аж тю-тю! Морква буде аж у грудні, бо немає збуту і ціни, тієї, що треба, то й немає смачненьких і дешевеньких відходиків для нас. З горя поїхали ми з чоловіком на промисел по полях. Може буряків чи моркви після комбайнів знайдемо(. Буряки є, але важкущі трактори повикочували одну за одною такі колії, по полі, що треба дурної сили, щоб викопать один бурячок. Мотнули ми на моркву, і там таке ж(. Вирішили накопать хоч для себе їсти. Сухий жом для кіз є, щось добавимо, є трохи силосу, зерно-сіно всяке. Та не пропадьом ми з голоду коло повного корита! Нахитали лопатою два клумачки моркви. Ваажко, холєра! Коли приїхав УРА трактор орать морквяне полечко. Ви коли-небудь бачили, як по полю гасають зайці? А якщо ті зайці та з відром в одній лапі? То це були ми з мужем і ще з десяток народу. Чи так копали, чи такі комбайни, а процентів з 50 моркви лишилося в землі. Зверху такі корені гарні на ріллі лежать, що аж жаль дивиться. Назбирали ми за два дні впертого ходіння по скибах перевернутої землі відер з 50-т гарної моркви. А вони, зарази, їсти не дуже її хотять. Ну, зимонька і не таке поїсть, прийде пора.
Розповідала я вище, що поцвіли мої кноллі. Я їх пообмивала до “тіла” від перцю і поклала сушиться над котлом на сіточку. Висохли вони, вполовину зменшились - з 150 гр.до 90-80. Сухенькі і такі добренькі. Розібрали мої м"ячики добрі люди на добре здоров"я. Мораль: не все те погане, що таким здається. Зараз піду крутить ще м"ячики з хмелі-сунелі. Бо з перцями і добренькі, але перцю іде на них більше, як на 100 грн. Непорядок-убытки- казав Домовенок Кузя.

21 лайк

Їздили сьогодні з чоловіком в Київ, провідать доню. Одвезли гостинця, хай видужує. Бліденька, маленька, але тримається. Внук сидить вдома, варить їсти мамі, бігає по магазинах і базарах по смачненьке, а маму після хіміїі тошнить, печінка болить, мама керує-вередує, ходить буковкою"зю". Пробувала мене вже “жувать” за щось там, значить видужує, (ТТТ) але дуже повільно.(
Кози були день самі, ще й закриті в літнику, бо надворі мекотять, щоб пасти гонив хтось. Приїхали маршруткою, бігом пораться погнали, то вони такі були всі псіховані! Накидали їсти, то жерли, як з голодного краю, билися, стрибали, наче і не дали їм двойну пайку вранці і на день не наклали купи сіна. Альпіна закрутила рогами якось так Рахмана, за нашийник, що добре, що була я там, як він хрипів уже передсмертно. Бо були б ми без мушшини. Побила йому до крові лоба, скотиняка така. Пообіцяла їй, що поки не гуляє, надіну резинки на роги або трубки, якщо найдемо підходящі. Бо там ріжки таки крутенькі.
Писала в @Jkmuf Олі на сторінці і пишу в себе. хочу собі формочок з https://hozstore.prom.ua/p525784804-forma-dlya-kozego.html Може кому треба ще, давайте гуртом замовимо. Я можу замовити, а потім розіслати бажаючим? Без проблем.

6 лайков

Галя, а ти будеш замовляти тыльки ты, що на 350гр.? Чи може и якись инши?

1 лайк

Якщо вони у Вас не на прив"язi,то скиньте ошейнuки,бо буде горе.В мене козел козла так закрутив два роки тому,що вже пiна з рота летiла i впав на колiна,поки перерiзала ошейник,то самiй погано стало.Це мене навчило на все життя.Бувае на пасовищi коза козу закрутить так.Рогачi вони рогачi. Iще,якщо получиться оформити заказ,я би чотири таких взяла.:coffee::rose:

2 лайка

Галю, хорошая объемная коза, длинная, форму вымени не вижу,а вот глаза мне нравятся - люблю умных и активных коз.

Коза в возрасте. конечно, но на тачку рановато… много молока не даст. но важно какого качества оно будет.

Я бы дала Альпочке шанс…:blush:

2 лайка

Глянула, на формочки и разогналась, а потом глянула, а там минимум на 3000заказ делать надо, но в принципе если все соберёмся то можем и набрать, мне бы 15шт по, 0.35, 6шт на 2,8л. Деньги на карту брошу сразу )

1 лайк

Я прочла минимальный заказ 24 шт. Не?

1 лайк