Хутір Семиділки

Нову козу я тільки поважаю за формат. Я дам їй їсти, як і всім, погладжу, почекаю з неї охоти. Згодилася, щоб привели тільки за те, що вона здоровенька, непогана сіра альпійочка, трошки запущена на удій, бо пила з неї молоко. З нею я готова розстатися. Трошки буде жаль, але таке козяче життя коротке. А мої ромашки, вичукикані на ручках, завжди були і будуть поза всякими конкурсами на мою приязнь до них. Старий друг…
Сьогодні вже всі спокійніші. Цапик уперто завойовує нову любов, а дама піддається, піднімається на задні, але м"яко, вже по лобі не б"є, так як учора з переляку, а проявляє кокетство.

16 лайков

Цікава розповідь! Я таку норовисту козку тримала в парі з козлом, вони дуже добре разом ладили .

5 лайков

Буде і вона жити з цапиком. Цапикова хатка розрахована на двох. На великий жаль пішов за райдужку карий альпик. Все з ним було добре, поки не почав активно парувать кіз. НЕ уявляю, чому, бо він був у доброму догляді, проколотий, він перестав поступово зовсім пісять. Гуляв тільки зі своїми козами. Заразиться не міг чимось, бо дружили поперемінно обидва з кожною козою, а білий хлопчик (ТТТТ) в порядку. Уколи, масажі промежинки нічого не дали. … Коротше їмо ми того Каштанчика.


Тепер Рахманчик сам скучав без друга. От і буде йому подружка. Альпочка фраєриться, але і сама дуже боїться, Вже підходять, обнюхуються між собою, але на мене оглядаються, щоб підстрахувала :slightly_smiling_face: У одного з попередніх хазяйнів вона “жила” у вузенькому проході між коровою і курми, ще козеням. Мене здивувало, що вона лягла спать, то розгребла суху свіжу солому коло себе і заховала під себе всі ніжки, ще й голівку поклала собі на спину. Другу ніч спить коло цапка, то теж так лягла, вся зарилась у солому. А мої всі по панському сплять,) ноги далеко розкидають і голови. :dazedgoat:
Приводила до мене ко… Ой, не козу а замурзане пудове кошеня парувать жінка. Гарненьке, розумнекьке, чорне з білим на окрас, ламанченя. Я спеціально розповсюдила ціну -200 грн. Щоб не лізли, хто попало. Каже, ой,так дорого, але цапик гарний. Я згодилась пустить цапика, бо первісточка. А цап ходить і носом крутить, гидливо пирхає. Збридив даму кавалєр.
Придивляюся, а в кізки вся спинка в курячих какашках. Живе кізка під курми. Мене аж стрясло всю. Так хотілося розказать про … тридцять шість японських божків…Прочитала лекцію людині, кажу- приводьте через місяць, але проглистіть, відгодуйте, ( вона чогось так пагано їсть) заберіть від курей, бо вона голодна, гидує їсти присране. Прийшла з дочкою, дочка -медик. Загадала я щоб знайшла цей форум, почитала, не лінувалася. Кажу - коза у вас гарна, дівчата, не переведіть, то будете їсти осьо такий сир з неї. Вгостила, Спить коза на дверях. Тю, кажу, наче сміюся, а саму колотить, ляжте жіночко, на ті двері голою сракою, чи довго на них влежите? це ж готовий мастит козі,… То в нас коза перед нею доїться перестала зовсім, вим"я кам"яне було, та дорізали, то це од того? Люди добрі ну чого ви такі … ду… недобрі.

10 лайков

Який жах… :fearful: Знаєте, Галя, а я в цьому році взагалі ціну на паровку загнула страшну , аж 500 грн ! Щоб не йшли кто попало… І що ви думаєте… вже двох козок попорав мій козлик. Правда ще десяток відвадилися. :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 лайка

Галинко, я не знаю, як і написать. У нас теж кози сплять на дерев"яних поличках, там нема сіна-соломи, бо скидають. Є де спати на полу, стоять піддони і там є сіно. Може і в мене щось не так?

2 лайка

Ну, дуже страшна ціна :joy: Якщо не брати до уваги всі затрати і клопоти та щей вартість і дані тваринки, то таки ДА, страшна. А якщо взяти, хоч половину всього, то вважаймо, що й мізернувата.
Одній прихожанці я так і розказала, і про соску до 5-ти місяців, і про всякі аксельрати… (Тю, а я своїх з миски оно повипоювала) Та теж, таке миршавеньке, дрібненьке притягла, жаль Божий на його муки дивиться. Попід цапиком бігає, а він і на нюх не бере.) Я ту жінку давно знаю, то сказала прямо : намалюй хоч їй ту піську, Маріє, бо вона ще не дорослА, та підсади вище, бо цап не присяде. Це ти, кажу, вважай 10-ти літню дитинку притягла, за таке садить треба. Козенята великі будуть, може не окотиться, як треба. Каже мені: ти, Галько, зажралася. Тобі вже 50-т грн, не гроші. Тобі, Маню, гривні, а таке манюнє катуєш за що? А в церкву бігаєш, то і за це сповідайся. Таке вона на мене понаплітала!:angry: То і добре, тепер менше тягнуть парувать, менше мені стресів.

12 лайков

Оля, одне діло -дерево, воно нейтральне І швидко гріється під козою, а зовсім інше якесь ДСП, чи як його там? У мене стільчик з такого, то прибили сідушку, бо “хвіст” примерзає поки одну видою, вже з вересня.

4 лайка

А я дою сидячи на тій же лавці, що і коза стоїть. І лежачок і доїльний станок - все в одному.

2 лайка

У нас так не вийшло зробить. тіснувато, а мене центнер, то треба цілий тапчан робить, щоб уміститься. Оля, підкажи, пліз, якщо знаєш, чи хтось з дівчат, хто зайшов у гості, то будь ласка. Так від доїння пальці пухнуть! Вони в мене поліартритні з молоду, балувані. А в лікарню іти зараз, сама знаєш, трошки не вийде. Чим їх повитирать, крім диклофенаку (однаково тільки таке, або схоже припишуть)?

3 лайка

О , як це знайоме, сама з такими руками. Та ще і алергія на медпрепарати, в тому числі і диклофенак. З народного ; білі росточки з картоплі напхать у банку і залить горілкою, настояти і витирать настоянкою руки. Квітки , кошики сояшника, коли починають цвісти, порізать і залить горілкою. Зелень кануферу залить горілкою, настоянка з квіток кульбаби, настоянка з коренів соняшника, коренів шовковиці, коренів шипшини . Попробуй рис їсти, чай з сабельніком або настоянку з нього. Рис робить так; (пишу тут рецепт, може ще кому згодиться) 1 кг рису круглого, не шліфованого помити 2-3 рази до чистої води і залить чистою водою з криниці, поставити в холодильник. Ранком банку достать, воду злить, взять ложку рису в маленьку кастрюльку чи мисочку, влити в рис води скільки, щоб тільки між рисинками була, поставити на вогонь і варити, пока вода википить -2-3 хв. З"їсти теплим , не запивать, не солить і можна йти поратись. Через 1,5 -2 години снідать без обмежень. І так кожен день. Да, рис знову залить водою і в холодильник. Днів через 5-7 побачите результат, з мочою виходить скільки солей, піску і дрібних камінчиків, а колір – сіробуромалиновий горошком і в клітинку. Особисто сама так робила не раз.

5 лайков

О. рис поварю обов"язково. Колись пила чорнобривці, гарно чистять печінкИ). А це не назбирала.

2 лайка

Та ще кажуть,скiльки Вам рокiв,стiльки днiв цей рис iсти.

2 лайка

Оля, рис щовечора ставити в холодильник новий?

Галочко, попробуй попарити руки в одвар1 топ1намбуру. Я ноги соб1 так л1чила. Нарубати стебла з листьям, залили водою 1 варити. Потом налити в миску 1 парити. В1двар можно використовувати 3 ради.
Я соб1 1 ступн1 1 кол1на так л1чила, на кол1на полотенечко 1 лила кружкою в1двар. Помогаэ.

4 лайка

Віра, нам так багато років, що хоть би місяць поїсти.

3 лайка

Зоя, ні , ото кіло постивили і їмо, пока не закінчиться, і миємо кожен ранок.

2 лайка

Та хто про це знае,ми молодi душею,а це набагато бiльше значить,що тi роки вартi ,якщо душа постарiла ран1ше прожитих рок1в.:smile:

2 лайка

Очень советую мазь или крем Сабельник. У меня полиартрит,суставы на руках вечно были пухлые и воспаленные,акушер посоветовала,хотя я и не поверила,но купила,потому что корову доить уже просто не могла…Два тюбика использовала,уже два года суставы молчат)0ТТТ.

2 лайка

Любі мої дівчаточка, @Jkmuf Оля, @VERAKLВера, @zoia1Зоя, @gala-analitikГалина, @KRASAVAКристина, @ladusjaЛада, @Tanja75Татьяна, @DArinaАрина, @VarvaraИнна, @MarianaМарьяна, @ninaНина, і всі, кого не написала, бо Антон med чим небудь пошпурить аж з Австралії за флуд, Дякую всім за увагу і співчуття.
Буду мазать ті пальці, всім, всі поради скопіювала собі в загашничок. А пальцями вже і гарної дулі не скручу, :joy:то буду стараться. Скоро кози запустяться зовсім, треба сідать за вишивку, бо накупила і напланувала, а я оце так дуркую :frowning_face: Кліжма така.

З приводу “кліжми” Мама моя була вчителька, розказувала випадок з шкільних років. Хлопчик на уроці б"є дівчинку, тягає її за коси. Дівчинка пищить, одбивається. Мама, справедливо совістить шкета: Ваня, як тобі не сором, дівчинку ображать?
Першокласник Ваня баском - БИВ І БИТИМУ, бо вона кліжма!( клізма по науковому)

8 лайков

Спасибі , Галочка, за добрі слова! Ви дійсно дуже цікава та добра людина! Вас завжди читаю із захопленням. Тому прошу Бога для Вас багато здоров’я , щоб Ви і на далі трималися мужньо в боротьбі за свою дитину!

13 лайков