Хутір Семиділки

Всё будет хорошо!!! Нужно верить и не падать духом! Это главное! Я тоже буду молиться за здравие дочки вашей!

4 лайка

Спасибі, дівчаточка, за підтримку. Жду вівторка. Вірю і не падаю духом.

5 лайков

Галочка, хай Вас Бог боронить. Молiться, молитва матерi велика силу маэ, i ми будемо молитися за Вашу Вiкторинку.

7 лайков

Молитимусь за своє дитя! І за всіх ВАС ДІВЧАТА, хай минає вас всяка лиха годинонька, і за тих малих дівчаточок-школярчаток, з онкоклініки, що їх від 7-8 років вже покалічила і зжерла радіація.

6 лайков

Да Хранит Господь наших и не наших девочек!

3 лайка

Господи, спаси і сохрани матері дитину, а вам віка і здоров’я.

7 лайков

Привіт сонечко! Так хотілося під гриби побочитися та не ростуть ніяк я вже й розгрібала під пеньками шукала хоч грибницю- нема але в районі десь є казали люди. Свині розпоросилися вже. Галя я звонила кілька раз на лайф нічого не вийшло. напиши номер який діє. Ви переживали що ваша фея була маленькою проти наших зараз вона перегнала наших крім зааненочки нашоі. Фея така красуня! Там до нас звонили з кагарлика щоб злучить козочку то я послала до вас сказала що у вос такіж цапи гарні як і в нас не знаю чи можна було.

2 лайка

Тільки зайшла на сторінку, та зраділа, що ти тут, можна перемовиться. Рада за тебе, подружко моя молоденька, що у тебе порядок, так тобі і треба))))):tulip: Загубився мій лайф, разом з телефоном Ось МТС 0669751557.
Напиши, по які ціні продаватимеш, поросята, і коли, передам тій людині. Вона хоче дві свинки.
Рада, що Фея тобі підходить. ЇЇ мама Чирвочка була добре молочна кізка, якби не зламала кістку в стегні, то… ЇЇ дві дочки первісточки по 4-ри літри стабільно давали, аж у кінці серпня трошки зменшили. Але однаково у них основне молоко. Це ж треба, аж у Богуславський район з Кагарлика паруваться хочуть. Ніхто до мене не дзвонив поки що за парування. Питають з такими страшними замученими козами, то я просто боюся заразить своїх. А гарних кізок то парувала б. Рахман твій там такий конкретний крутяк) обісцяний і живіт і борода і чуб. Був білесенький, чистесенький. Так лащиться, як цуценя, лізе під руку,щоб погладила. Основне, що немає тієї смердяви, як від простого цапа . Порода є порода. Каштан сімпатяга теж. Любить видертись де вище і тоді гукає, щоб похвалили ЛИИИИИ або МИИИИИ. Як пасу, то ходить кругом мене, не допускає кіз нікого, аби тільки його гладида. Я його хвашизтом альпійським дражню, як не слухається.

11 лайков

Галочко,все очікую хороших новинок про операцію Вашої донечки, та, що не зайду, а тиша. Не витримала, та й питаю сама — як Ваше Сонечко, як операція пройшла?

2 лайка

Дякую, Мар"янко, за турботу. Операцію зробили у п"ятницю. Коло неї сидить друге моє маленьке Сонечко її сестричка-близнючка Юлясик. Перемовляємося по телефону, прислали фотку з палати. Сказали обидві, щоб я не ревла, біду не накликАла, тут таких цілий інститут. Не реву, по телефону включаю дурня і розказую всякі хохми. Результати цитології всіх викинутих органів будуть у вівторок. Ось і жду.

15 лайков

Господь поруч!!! Будемо надіятися,що все зроблено вчасно і гестологія прийде такою як нам потрібно!
І моліться — материнська молитва найсильніша! А ми будемо Вам допомогати :slight_smile:

11 лайков

Галя трохи більше року моій сестричці зробили таку операцію а вчора ми з нею тягли мішки з кукурудзою піддать не могли аж вци-ись від сміху тож і у вас так буде!

13 лайков

Бажаю, щаб аналізи вас порадували и дитя швидше одужало!

11 лайков

Щоразу перконуюсь, що найрозумніші, найталановитіші, а головне найщедріші душею зібралися на цьому форумі. Зовсім незнайомі, розкупили мед, як тільки попросила про допомогу, бо потрібна була конкретна сума і не знала, де взяти, а в кредит залізти, це як болото. Відчуваю, що дуже щиро співчувають і бажають скорішого одужання теж незнайомі. Навіть вислали грошову допомогу, за що моє окреме СПАСИБІ і доземний поклін. Не може бути, що такий могутній сплеск доброти і благання про одужання не знайшов позитивного відгуку у Всесвіту. Все буде добре.

26 лайков

Галочка, мёд получили, огромнейшее спасибо! Пусть Ангел Хранитель защитит вас и вашу семью в этот непростой для вас час!

5 лайков

Галина, как там дела у вашей дочечки? Очень хотелось бы услышать от вас хорошие новости…

9 лайков

Давненько не заходила на свій хутірець. Виправляюсь.
Завтра дочка матиме першу “хімію”, Всього їх буде 4. Всі налаштовані добить гидку тварючку в зародку, Так і буде.
Дякую всім за терплячість і підтримку. Це для мене незвично, і признаюсь приємно. Та ще -вперше в житті така слабкість. Завжди без примушення і запросто і щиро підтримувала, жаліла, виручала я.
От і сьогодні пожаліла на свою голову сусідську козу, Сусідка купила її минулого року, вже дорослу. До цього брала молоко, сироватку у нас. Часто я пригощала її сирами. А що ми добре дружимо з цими сусідами, допомагаємо, коли треба, то молоко і смаколики їли вони часто. Взагалі люди хазяйновиті, городів куча, всяка живність торохтить у дворі на всі голоси…А молоко коров"яче купляли у людей, то за таке молоко треба бить по руках ще й по мордах коров"ячим хвостом… Коротше захотіли і собі безплатного доброго молока, і купили сіру альпійочку. Я попереджала жартома, що треба до “псіхіатора” іти по справку, бо нормальні люди козу не заводять. Коза буде на волі, а людина на добровільному прив"язі коло неї безкінечно. Вони люди нормальні і промучившись рік з козою а вона з ними, вирішили, що на заріз її не віддадуть, а ніхто не купить,на молоко, бо не кітніє і не доїться Альпочка. А звикли дуже до неї, сусід прямо цілується морда в морду ( пінсінєр, понімаїш) з кізкою. Прийшли до нас слізно просить, щоб забрали тваринку собі безплатно. Кажуть у вас семеро, то і восьме поміститься. Та Альпочка має здоровезні роги. Наклепала цапа, ходить пацан з позорно битим безрогим лобом. Головна коза теж шутенька, то і собі боїться. Раніше масою давила молодняк, а проти більшої рогатої маси - не попреш, бо получиш. А біленькі всі смирні спокійні дівчатка, зграйкою пролітають попід стінами. Мордельки перелякані. Колот і страх поселились на благополучному козячому дворі. Кози тривожно мекотять, кличуть, просять порятунку від рогатої бестії, овчарик співчутливо підвиває їм в унісон. Концерт тромбона з балалайкою. Погано, що жила вона сама, поки до компанії звикне, а компанія до неї, то ми з чоловіком намучимось. Але тваринка з непоганими даними, подивимось… Жаль на “тачку” віддавать було б. Читала на форумі, що не бажано парувать козу, яка пропустила рік без окоту, але ж за кордоном кози “гуляють” раз на півтора року. Зробим по- буржуїнському :wink: Півтора, то й півтора.

25 лайков

Привіт, Галинко! Тримаємо за доцю кулачки, терпіння, надії і скорішого одужання. А навіщо тобі та коза, для заботи і експериментів? Твої кози точно тебе не розуміють, з якого дива такий сказ у тихому подвір"ї ? Надіюсь, що твій козлик її розшевелить і через пів року отримаєте подарунок.

13 лайков

Оля, я ж козормальна людина. Шкода дуже гарну з дірочкою у вусі альпушу. Потерплю трошки. Дам селену, вітамінчиків, пошастаю по форуму… Може хоч трошки поживе по людському. А кози розумні, помиряться.

4 лайка

А не станеться ось так,як у казцi Езопа - [Пастух выгнал своих коз на пастбище. Увидав, что они пасутся там вместе с дикими, он вечером всех загнал в свою пещеру. На другой день разыгралась непогода, он не мог вывести их, как обычно, на луг, и ухаживал за ними в пещере; и при этом своим козам он давал корму самую малость, не умерли бы только с голоду, зато чужим наваливал целые кучи, чтобы и их к себе приручить. Но когда непогода улеглась, и он опять погнал их на пастбище, дикие козы бросились в горы и убежали. Пастух начал их корить за неблагодарность: ухаживал-де он за ними как нельзя лучше, а они его покидают. Обернулись козы и сказали: “Потому-то мы тебя так и остерегаемся: мы только вчера к тебе пришли, а ты за нами ухаживал лучше, чем за старыми своими козами; стало быть, если к тебе придут еще другие, то новым ты отдашь предпочтение перед нами”.:face_with_raised_eyebrow:

16 лайков