Хутір Семиділки

…Кажу одне , а думаю друге - ви ж мої хорошулі, люблю я вас усіх…

5 лайков

А я наоборот прошу в этом году козликов —козлята продаются с трудом, козликов хоть на мясо можно, а на таких перспективных козочек рука не поднимется

8 лайков

Галя, спасибі за ссилку на Делюкс , сьогодні все замовили і сказали, що вже висилають. Буду пробувать пажитнік, нігелу, спочатку на маленькому об"ємі, попробуємо з чоловіком, а потім буду вже дітям пропонувать. Менша доця у нас “приправочна”, все любить, а старша - перебірлива, ну, побачимо.

2 лайка

Ой, у нас така новина, місцевий ліцей купив козлика, як каже сусід - горного і вуха в сережках. Кажу - альпійського і з бірками? О. да, коричневий з чорною полоскою по спині. Треба терміново піти побачить, це ж у нас під боком, кажуть, будуть і людям кіз парувать за гроші. Я розумію, що 99% за гроші не поведуть, своїм спарують, а я ж то хочу! За гроші хочу!

13 лайков

Не знаю, як дівчата з 20-ма козами і більше, чи вистачить на всіх любові і ласки, та ще й доброго настрою, а ми з дідом своїх восьмеро дуже балуємо. Вони, страх, які розумні і хитрі шкодяри. От альпик Каштанчик, Я на нього кажу і жарт “сирітка.” Ну такий маленький, худенький. А більшому від себе Рахманчику тирки доброї дає. Як після любові на другий день хотів полюбезнічать до Ласуні. а вона його наклепала, то прийшов до мене плакать. Так жалібно казав своє Мииии і Лииии, оддував
чоорненькі губки-капичками, що довелося і гладить, і розказувать, який розумний і красівий і обніматься з ним, ще й цілувать хитру мордяку, і нарвать листочків, підгодувать нещасного гуляку. А Рахманчик -справжній терплячий серйозний мужчина. Обгулював Ксеночку, то так до неї ніжно гудів і буркотав і вдень спали через дірку в штафеті морделька до мордельки. Прості цапики на такі складні почуття не здатні. А смердять,…
А мої ромашки… мовчу.)

Маринка, я уже пробую надеяться, что найдется добрая рука на моих будущих малышек. И не хочу думать о плохом. Тяжело УЖЕ…

Мені подобається там брать, і ціни непогані і все, що брала то свіже. Навіть корицю беру до кави справжню, без кумаріну, Шрі-Ланкську, тільки там знайшла. А каву п"ю
тільки заварну з корицею і трооошечки солі ( балувана)

І правильно! Поганим козам - поганих цапів. а наші кізки гарні, то їм треба з гарними цапиками гулять. :slightly_smiling_face: Дорого, да мило. Дешево, да гнило.

15 лайков

Вчора погуляла остання в сімействі коза Букет з Рахманчиком. Маленьку богиню води Даночку захуліганив Каштанюра, бандіт альпійський). Малувата, тільки 6 місяців. Я її трохи ховала об парування. Обтирала будь- якого з цапиків, особливо пузо руками а потім одразу терла в Данки під хвостиком і потім усю кізку. Мусила так робить бо малувато місця для козенят. Довго допомагало, хлопці нюхали " дамське місце" але фиркали і більше не цікавилися. А тоді …два дні не протерла і фсьо!
Ходжу два дні щаслива з усіх сил. Нашукали гарне місце на соняшниковому полі і притаранили 33 мішки кошиків. Поле продисковане, соняшники в землі, земля суха, морди у нас з чоловіком чорні, Глянула на себе увечері як перевдягалася сир варить, вся схожа на якогось коростявого негра,:smile::smile::smile: Але сьогодні після базару ще раз катнемося бо заорють в понеділок. Так гарно на полі небо чисте, посадки зелені, і де-не-де золотеньким побризкано і ми удвох, як дві собаки з мішками гребемося. Але такий настрій гарний перегукуємося, як у молоді роки, Прес качаю, Правда під кінець повзаємо від утоми, а ще ж годувать-доїть ромашок, сироварить…Але що б ми робили і про що говорили, якби не було оцього всього клопоту? гризлися б од нІчого робить? А так і козам буде макуха і нам олія і вагомий привід щодня під душ залізти. А головне - в нашому віці -полаяться ні за що. Спокій , головне.

22 лайка

Галина, какой у вас интересный метод предохранения от покрытий.

Никогда про такой не слышала, расскажите поподробнее! Чем обтираете козлов, как наносите на козу и сколько раз в день и какие места? А если козел не вонючий, только слегка пахнет - помогает?
А если коза в охоту приходит, тоже работает?

3 лайка

Инна, я тоже не слышала) Но надо было малолетке дать время подрасти среди любвеобильных юношей. Я и решилась на эксперимент. Может и случайно так получилось, настаивать на аффтарстве) не решусь. По опыту прежних лет хозяйничания; приходилось подсаживать поросят разных возрастов в одну стайку. Чтобы приняли мальца старшие и не загрызли, щедро поливала всех живущих и приходящих свиней одеколоном повонючей, и как правило, принимали и приживались отменно. А тут сработал фактор наличия женских ароматов приятных цапскому носу. На пастбище заметила, что когда гладила и чесала мальчиков а потом Данку, то пацаны теряли к ней интерес и не обнюхивали ее каждые несколько минут, а коз старших не пропускали мимо носа. Тогда стала тереть руками особенно под пацанскими пузом, с захватом мокрых “бантиков”, и сразу же девочку вокруг хвостика и попы и всю, сколько достану на козьем бегу. Козка была все время с мальчиками. Натирала я ее больше двух месяцев ежедневно, Когда заходила к ним и вспоминала. Осматривала петельку, вроде бы не трогали, хотя петелька была однажды и припухшей. А тут муж не протер два дня в мое отсутствие и говорит что неотразимый) Каштан поработал. Куплю тест на беременность, проверю малышку, Надеюсь, что пронесло .

1 лайк

Галина, тест на беременность для женщин не подходит, или есть какой-то для коз?

2 лайка

У нас ветаптеке есть. 8 -9 грн.

2 лайка

Ух ты, первый раз о таком слышу! Девчата-ветеринары говорили, что только по УЗИ, а оказывается, тест есть! Это именно для МРС?

Я нашла только на одном сайте тест-полоски для коров, упаковка 100 полосок - 10 500, то есть 105 гривен за полоску…

А я з сiм"ею дочки минулi роки шаманила на кукурудзi в полях вимолочених i все дивилась на небо,думала може мiй милий менi хоч якимось промiнчиком дасть знак,такий свiт гарний,але нiколи i нiчого,але все рiвно вiрю,що вiн менi якимось чином допомагае не зневiритись зовсiм.:joy::broken_heart:Я коли i пасу кози ,то все виглядаю,бувае говорю,якби хто почув,то точно сказав би що з"iхала жiнка з глузду.Бережiть своiх чоловiчкiв,бо без них дуже тяжко i сумно старiтися.

12 лайков

Галино, чи все у вас гаразд?
Давно не чутно і не видно. Чи ви тільки забігаєте щось перечитати і нема часу писати?

2 лайка

Дякую, милі мої Наталочко, і Вірочко за турботу. Часу не маю вільного, це одне, але основне - операція у доньки і є потреба - повторна операція. Не додає оптимізму відсутність пристойної до непристойності пачки грошей на всякі процедури. Дуже швидко.

Зайшла на хвилинку, запропонувати бажаючим МЕД ПО 90 грн за літр. гречка/соняшник 65-70/25-30%
Ось такий. Претензій по якості не було жодної. Розсилала по всій україні.

15 лайков

Ой, а что за операция? Серьезная? Ну да глупый вопрос! :no_mouth:

1 лайк

Глупых вопросов не бывает. Есть неумение ответить на простой вопрос.
Рак репродуктивных органов и затронут мочевой пузырь.
Все проходит, пройдет и это.
ВСЕ БУДЕТ ХОРОШО.

4 лайка

Галина, ОБЯЗАТЕЛЬНО ВСЕ БУДЕТ ХОРОШО! Вера творит чудеса! А мы, в свою очередь, будем молится за Вашу доченьку и за докторов лечащих ее.
Скажите имя дочки.

5 лайков

Имя доченьки Виктория.

7 лайков

Галя, всё будет хорошо! Держитесь! Верьте! Мы мысленно рядом.

7 лайков