Хутір Семиділки

Да, мужская солидарность дорогого стоит :smile:

Оля, дають великими контейнерами. Туди тонна входить, і морква дуже хороша, не мита. Ту, що купляємо в листопаді їмо аж до травня. Тобі, звісно далеко, але може хтось мимо їхати буде по трасі Київ -Дніпро. Від траси 16 км вбік по гарній дорозі. Я б домовилася, аби залишили, бо розбирають зразу і проїхала б показала шлях. Хочу з цією зробить силос з кукурудзою трохи.

Інна, ви ж теж можете пошукать, хто їде мимо. Тут би ми розібралися.

1 лайк

Галя, золотая морковка нам тогда получится.

Я в этом году насеяла очень много моркови. Сотки 3-4. А с этой засухой, хоть бы себе нормально накопать. Да еще и семена были заражены повиликой. Вырывала все прямо с морковью и выбрасывала, чтоб семена не насеялись… Ужас то зараза такая.

4 лайка

очень обидно. что так далеко( Сентябрь теплый будет, должна подрасти. Мы обычно копаем аж в начале ноября, если погода позволяет, она хорошо подрастает. Но в последние годы не заморачиваемся, покупаем готовую.

3 лайка

Да, возле морковки возни много. Купить не так дорого было бы. У нас земли здесь плохие, даже ячмень не садят. В основном кукуруза и подсолнечник.

1 лайк

Сосед повелику на люцерне уничтожал гербицидом, пока не вылезла второй раз, хотя немножко дождика перепало, обещают тепло, так что может вылезти еще.

1 лайк

Галинко, як що можна, в приватне оголошення напишіть місцезнаходження. Я перегляну як далеко від мене. Дякую! :slight_smile:

1 лайк

Оля, песню учишь, ту, что я в Понеслось тебе написала? Там и видик есть. Щас закрываю сливы, пишу ответы и слушаю-пою на всю хату Дорогу до Храму. Учи, подружка, споем вместе :kissing_heart:

2 лайка

Кагарлицький район, Ки]вська обл. морква в с. Великі Пріцьки.)

1 лайк

Галина, спасибо за заботу и готовность помочь, я нашла у себя неподалеку некондиционную морковку, правда не так дешево, ну все равно хорошо) По 2,80 за кило.

1 лайк

Не оскверни літа, |
Не спливи, як вода, без сліда, |
Бо життя не повторить |
Ніхто з нас “на біс”.

             Дуже мені ці слова  до душі)
2 лайка

Галюсь, роблю качотту, хочу вимочить у каві. Зараз витягну з парилки на охолодження.

3 лайка

Щоб качотта вдалася i не нудьгувалося- Степан Гіга. "Золото Карпат". Концерт Студії "МАГАРИЧ" - YouTube :smiley:Люблю Украiну i украiнцiв.460476365

7 лайков

Спасибі! Буду підтанцьовувать!

2 лайка

а я ніяк на неї не “дозрію”)

у мене і віршик про це є в темі до дня Незалежності)

1 лайк

Меня бабушка учила, что морковку копать надо, когда она становится “волосатая”. Значит созрела и долго будет храниться. Если выкопать раньше, больше будет подвержена гнили.

А по времени где-то так и получается, конец октября - начало ноября, если нормальная осень.

3 лайка

Добре, як добрі сусіди.) Гарбузи у мене не вродили зовсім, як у тій пісні: два городи насадила, одна диня уродила… не розгуляєшся( Вчора привіз сусід автопричеп гарних гарбузиків і розгружає в город, вари, каже кашу гарбузову. Тепер буде ромашкам пожувать, каротинчик. вони поважають. Даємо щодня по двоє відер спілих яблук- падалиць на гурт. Їдять наввипередки. Саме гуляють… Цапкам лафа, кругом сама любов). Я помітила в попередніх роках , якщо даємо багато яблук, родяться в більшині кізки.

6 лайков

Так дівчата і кажуть - давати кисле, щоб кізки народилися. Наші ждуть квашених.

1 лайк

Оля, до цього форуму я ж не була така “просунута” козобаба. Яблука щороку ми з кінця червня - кислички жували на весь рот. Я не могла дивитись, сльози бігли самі, як вони з захопленням витріщивши очі жували ті кислички. Весь куток до жовтня зносив падалиці, і ми їх сушили і точили). Я відмічала, що кози приводять цапиків дуже рідко, в роки, коли було багато яблук, але ж як усякий неук у тваринництві не заморочувалася тим, А тепер ходжу і розказую козам, і цапкам, що за цапиків вижену з дому проти ночі, щоб вовк з"їв). Але …

10 лайков