Хозяйство " Феникс", ФИЛА "СтреКоза"

Сьогодні останнє козенятко покинуло наше господарство. Всі знайшли дбайливих господарів. Нехай здійсняться всі очікування, нехай тваринки приносять достаток, здоров’я та задоволення. Любіть їх і вони вам віддячать за турботу.
Всі козодітки народилися у березні, але сумні події цієї весни не дали можливість насолодитися безтурботними малюками. Хоча, тільки оці маленькі створіння допомагали переключатися від сумних подій. Їх народження проходили під постійним бомбардуванням. Але Господь дав мамкам легкі пологі в денні години, щоб господиня могла хоч тут не переживати. Спасибі, Господи, за турботу,
А зараз трохі світлин на згадку.





Іна @Varvara, дякую за розміщення об’яви на “Козьем рыке”. Завдяки тобі, козенята знайшли дбайливих господарів. Ту тему можна закрити. Пише тут, бо мої часті повідомлення, не дозволяють зробити там допис. Дякую!

40 лайков

Дякуємо за розумницю, красуню, говоруху. Уважна, вихована, ласкава козо-доця. В такий нелегкий час Ви зробили щасливішими нашу сім’ю.

42 лайка

Які гарні подружки.
Нехай ростуть щасливі та здорові.

11 лайков

Сьогодні у вечері, перед заходом сонця, знялася дуже сильний вітер. Він тріпав гілля дерев, обривав молоде листя та кидав його додолу. А потім пішов дощ і за якусь мить з’явилося сонце. Воно підсвітило небо і краплі дощу в танці із сонячним промінням намалювали радугу на все небо. Такої великої акварелі я не бачила дуже давно.
Ця радуга знаходилась в напрямку південного - сходу, напрямку де гинуть люди, де тяжко і боляче. Небо неначе закрило це місце двійним акварельним куполом.
Хочу вірити, що це добрий знак, і що саме так і буде.
Моє фото вмістило лише клаптик цієї краси. Хочу поділитися єю з вами.

43 лайка

В нас теж була така краса, я такої яскравої веселки ще не бачила.

6 лайков

Весна підходить до кінця.
На городі майже все висаджено, навіть кавуни. У цьому році єксперемент - бахча на підвоях і для страховки, старою дідівською методикою - у теплиці. Якщо вродить то запрошу на дині, бо насадила їх дуже багато, всі дуже гарні за смаком.
В садку нав’язалось “тьма” плодів. Думаю, що сушку будемо їсти, і ми, і кози.
Полуниця, яку я цілий місяць рятувала від морозів, рясно цвіте та зав’язує плоди. Підрахувала, що маю на малій ділянці сім сортів цієї ягоди.
Вже дозріла жимолость. Вчора “на кислила” душу до оскоми. Скоро буду готувати джем і вареники, які наша сім’я та друзі просто обожнюють.
Почала збирати трави на чай. У тому році зробила на пробу. Сказати, що сподобався - не те слово. Улетів, ще до Нового року, залишивши на згадку незабутній аромат. Треба готувати більше, щоб вистачило всім бажаючим.
Кози, куди без них - це головні істоти нашого двору, вони годують, заробляють і не дають нудьгувати. Асортимент продукції із молока збільшився. Додалися нові види сирів, якість і смак відмінний. Роботи, правда, стало більше, але “закрома” наповнюються і вибір збільшується. Молочко поступово переходить у “вічність”. Так, що будемо із сиром та маслом ( навіть із шоколадним ).
Ну і остання робота, правда вже інша порція молока гріється на наступний виріб, але цей вже пішов на визрівання .

41 лайк

Розкажіть як чай робили, з яких трав?

2 лайка

Черговий Портер?
А у мене вже 4 величезні Канталі зріють. Синочку найбільше подобається.

7 лайков

Ой, так зразу і не дам відповідь на ваше питання.
У тому році, коли збирала лікарські рослини, прийшло на думку зробити трав’яний чай.
На телефоні маю програму розпізнавання рослин, з повним описом властивостей. То так кожну фотографувала і вирішувала, чи потрібна вона моїй сім’ї, чи не буде від неї шкода. Потім сушила і окремо кожну заварювала, щоб відчути смак та аромат, та зрозуміти в якій кількості цієї рослини додати до мого чаю.
Результатом була дуже задоволена. Чай мав гарний смак та аромат. И головне - не смердів лікарськими травами. Бо я такий чай пити не буду, він мені нагадує про хвороби, а я це не люблю.
Чайок сподобався усім рідним і друзям. На цей рік люди зробили замовлення. Але цього року, я ще хочу додати ягід у суміші. Але їх буду добавляти за бажанням замовника.
З ягід є жимолость, малина, суниця лісова ( поки цвіте рясно, думаю, що буде), ожина, калина, рябина чорна, обліпиха.

Він самий. Це вже третій за цей сезон.
Я його обожнюю. Ну дуже смачний.

А ще сьогодні, в день великого свята - Вознесіння, до мене прилетів рій бджіл. Рій великий і молодий. Я зателефонувала плиміннику і він його зняв. Тепер у хлопця є бджолина сім’я. Він і раніше займався пасікою, але війна залишила хлопця без улюбленої справи.
А сьогодні трапилося диво, та ще й у такий день. Я думаю, що це не просто так - це хороший знак і вірю, що з Божою допомогою ми все подолаємо.
Зараз пишу це повідомлення, а за вікном тьохкає соловей. Як гарно, тихо і мирно. Нехай так буде скрізь. Допоможи Господи!

30 лайков

пчелы в Вознесение - чудесный подарок :heartpulse:

я для чая себе нашла растение - Artemisia Cola
полынь с запахом колы :yum: остальное - чабрец-малину-смородину и прочие мелиссы уже так, для разнообразия кидаю

9 лайков

В цьому році я єксперементую, вирощую огірки, дині і кавуни на підвоях і на власному корені.
Огірки уже є до столу, почали плодоносити через два тижні після висадки у грунт. Поки радують, та висновки будуть в кінці сезону.
А поки інгредієнти до улюбленого салату цього сезону.

23 лайка

Дивлюсь на жимолость бо купила і собі а вона виявилась червона смаку ніякого правда одне радуе що козам подобаеться то буду ім всю віддавати а синю не куштувала але хочу
червона дозрівае дуже нерівномірно

2 лайка

Я червону жимолость не зустрічала. А синя дуже порадувала у цьому році, з чотирьох не великих кущів зібрали ціле ємальоване відро ягід.

5 лайков

Вона рідко зустрічаеться мабуть через свій смак нехочуть іі цвіте вона дуже зарання коли немае ще листочків маленькими білими квіточками з приемним казала внучка смачним запахом а плоди 2 3 см водянисті Так як в мене дуже мало землі біля будинку то буду викидати Зараз це кущ до 3 метрів

2 лайка

Ого!
У синьої кущі не великі, кулястої форми, до метра - це дорослі, після п’яти років. Кущі дуже декоративні і цим притягують свою увагу.
У мене ростуть у квітнику, як декоративні. Людям, якім не відома ця рослина, дуже впадає у око і викликає зацікавленість.
Так уже декілька друзів посадили жимолость їстівну у своєму подвір’ї, дуже задоволені. Навіть кому не подобається її кислий смак, не залишає байдужим вареники з ягід цієї рослини ( вони самі найсмачніші з усіх, які я коли небудь куштувала).

7 лайков

А у мене не вижили чомусь. Сиділи, сиділи сидьма два роки, а у цьому році куку, кудись поділися. Не знайшла навесні.

1 лайк

А висаджувала саджанцями якого року ?
Саме найкраще приживаються однолітки.
Дивишся, такий собі олівчик з корінчиком і все. А приймається і росте дуже швидко. А тільки спокусишся на рослину до півметра, так і пожалкуєш. Дуже хворіє довго, потребує додаткових зрошувань, особливо у серпні.
Я всім рекомендую садити, що найменші рослини. Вони за два роки доганяють трирічки і вступають у стабільне плодоношення. Та і “трирічки” ті під сумнівом. Хто їх буде тримати стільки до продажу. Великорослі кущі - це розділені старі рослини, які відпрацювали своє. За ними скільки не доглядай, толку не буде.
Колись я, не досвідчена , спокусилась на гарний саджанець жимолості - це було моє перше знайомство з цією рослиною. В результаті вона згодилась тільки на черенки для нового насадження. І то після того, як мені досвідчена людина продала однолітку і я мала наочне порівняння. Вік живи - вік навчайся…

7 лайков

Якщо чесно, я не пам’ятаю вже, якими висаджувала. Півметра точно не було, см може до 30.

3 лайка

Трохі літньої краси у військовий час.
Вірю - як Земля залічує свої рани, так і ми усі відновимося, а Господь нам допоможе.


42 лайка

Красиве все і очі радуються цій красі.
Де тільки час знаходиш щоб за всим доглядать.

5 лайков