Гретині гуси

Зараз і стада тримається, але забагато кіз.

3 лайка

Угадайте що це?

3 лайка

Похоже на портулак

Дуже холодно. Зовсім не те.

Клубника? :thinking:

еще на гибискус похоже

А ще версії? Подивіться уважно на листки. Батько як побачив прибіг з криками що це за " аленький цветочек"

ну еще на бамию похоже

Клематис :upside_down_face:

2 лайка

Не вгадали. Це сіянець шипшини і троянди, там листочка видно, висота 10 см і зацвів. Зійшов під тюками, поруч кизил самосів.

7 лайков

З малими в товарища садили в касету суницю садову. За дві години вийшло посадити 1600 шт. Цікава технологія. Можна так розмножувати. Мені сподобалося. Бачила як реагує на посадку вус посаджений 5 днів назад. Класно.

це свіжі

14 лайков

Оля , может сказати - а потім вони ставляться у тепличку ? Чи так ростуть? . І чи вкорінювачем якимось користуються ?
Бо я колись пробувала виростити , то більшість пропала :pensive: , правда я листочки не зрізала…

На розсіяне світло, і стретчем затягують. І грунт дорогий торф прибалтійський. За 5 днів корінці вже полізли і листки. Втикають вусом вниз.

3 лайка

Мабуть немає такої роботи, яку б не уміли робити козоводи. Тих, хто робить на землі , називають землероби., хто з тваринами діло має - тваринники. А якщо людина ВСЕ вміє? Точно - ФІКСІКИ!

20 лайков

Грето доброго дня! Підкажіть , будь ласка, у двомісячних гусят пропав апетит з носиків водичка сочиться, одне пропало, а друге оце з такими симптомами ще живе, чи це хвороба чи вродилися такі, бо малесенькими у олного було таке, я глянула з носика вода виділяється, думала вдавилося чимось, тоді воно вижило :frowning::sob:

А ти часом не нагодувала гусенят вареною картоплею ?

Ні, корм спеціальний, вода, випас на спориші

Як ходять, і як суглоби?

Гусята свої чи куповані?

Померло і друге, це домашні гусята виведені в інкубаторі, дуже гарна вилупка була. Сьогодні запхала усім таблетки від глистів, то всі активні і лише у одного є виділення з носа, але активне. Суглоби наче нормальні, прийду роздивлюся краще, ходять нормально.