Гретині гуси

Мені теж, але завдяки тому, що частина йде на м’ясо, популяція вцілому підтримується і поширюється. Важко вибрати, кого лишити, а коли вже вирішено, то легше.

2 лайка

Скільки гусей маєте? Які? Яке поголів’я плануєте виводити? В якому інкубаторі?
Якщо коротко, то яйця вже треба закладати. Збирати і зберігати 10 днів. Теоретично до 3 тижнів, але вивод тоді поганий. Маленьких годують кк для броля, важкі породи, або для влдоплавних. Трава деревію, кульбаба з першого дня. До 10 днів в теплі з обігрівачем. Принцип, якщо босим можеш пройтися і ж… сісти, то і гусятко можна випускати надаі. Потім кімнатної температури досить, а з 20 днів не бояться холоду. Гусята маленькі бояться злив.

10 лайков

Використання гусаків замість собак. Реакція на чужака:rofl:

28 лайков

політ цесарки

19 лайков

вгадайте хто це?

23 лайка

Гарный хлопец :slight_smile:

2 лайка

ого какой взгляд взрослый уже! ТТТ на него!

3 лайка

Брали його на пасовище з козами. Дві рогаті пробують його ганяти, ще і рогами підчепити. А він тримає удар з виглядом, що його - все одно зверху буде. Поганяли і перестали. Не цікаво. Не боїться.

7 лайков

По этой причине и не держим гусей, больно умные и привязываешься к ним. Потом трудно …

Ці вміють нагнати страху :grimacing:

На фото на задньому плані видно “дрімаючих” дам, це ж наскільки вони себе почувають в безпеці з таким захистом.

Пам"ятаю, ще у дитинстві, у нас був гусак - ніяких собак не треба. Мене вкусив за кінчик носа, я заглядала до гусок, які сиділи на яйцях. Добре, що хоч в око не клюнув. А на старшу сестру напав на вулиці, то тато його палицею відганяв і вдарив по голові. Прийшлось зарубать. Сестра мабуть з місяць в синяках ходила.

2 лайка

Синуля 7 років між ними спокійно ходить, яйця з-під гусок забирає. Не чіпають. На чужих за межами вольера не реагують. Ну а тут чужий у вольері, треба реагувати.

3 лайка

Грета скажите ваши гусыни на яйца садятся? Я не знаю, что у нас за порода, с января как начали нестись и до сего дня, но вижу что как и в прошлом году садиться не собираются.

Білі сідають рідше, а ті що з кольорової лінії частіше і сидіть краще. Ще треба враховувати, що в великому стаді їм розсиджуватися не комфортно, інші з гнізда зганяють, хоча були особливо вперті, яким давала висиджувати, тільки на лупку забирала, то сиділи по два строки.
Проблема гуски квочки з важкої породи і яка несе більше 10-15яєць, що коли вона в кінці травня - червні сідає ,її яйця можуть бути вже погано запліднені. Так що інкубатор в поміч.

2 лайка

Якщо білі невеликі, без шишки, з короткою щиєю може італійка, легарт так не нестиметься. Якщо великі може лінда. Китайці гарно несуться . Але всі вони не сідають, в переважній більшості, є винятки. Гарнв квочки несуть мало яєць. А ще важкі гуски давлять яцеа і манюнь в яйцях.

2 лайка

Ото ж и я знаю, что гусыня должна снести 10-15 яиц и сесть, а у нас несутся и несутся. Ну это тоже хорошо.

Инкубатор по этой причине в прошлом году и прикупили. Заложила уже.

У нас такие

Схоже на велику сіру з італійкою чи рейнськими схрещену. Навряд чи сильно дітьми перейматимуться. Нестимуться гарно. Оплод- як повезе.

1 лайк

А у меня один год было две гусыни и гусак. Гусак белый с пепельным. Гусыня одна белая, другая темная крупная. Однажды зимой усадилась эта великанша на 2шт яиц, и гусь возле нее присел. Я была в шоке. А белая осталась у разбитого корыта. Не понравилась она гусаку. Потом вылупились гусята в инке и они все втроем водили их. Вообще обожаю гусей как птицу, но не люблю их резать и щипать.

4 лайка

Різать дійсно шкода, але якщо лишаєш кращого на плем’я, то вже легше. А скубати, якщо правильно попарити, не страшно.

2 лайка