Господарство "Щасливі кози" /"HAPPY GOATS"

Подарувати хазяєвам і почекати наступного окоту. :slightly_smiling_face:
Як кажеться:“Не оскуднет рука дающего!”

1 лайк

Думаю поговорити про іншу козочку…теж від мого козлика, але іншого. Щоб взамін забрати. Бо у цьому році вирішили повністю оновити стадо. Залишили всіх дівчаток. Тепер у нас всі процентні англонубієчки від 25% до 62,5% і козлики 50% і 75%.

8 лайков

Забрали сьогодні хлопчиків. Вони такі…ух…залишила б собі, але вони ж родичі. Спробую або продати або обміняти на козочку з таким же відсотком нубійської крові, а це 62,5%(37,5% зааненська). Це внучки Вітаса із глсподарства @poltava2005 і зааненської козочки із того ж господарства, яка була Світланою куплена у господарстві “Золота коза” . фото зроблю і викладу обов’язково. Поки маленькі ( народилися 01.06.19 можливо передати автобусом ( є досвід).

8 лайков
2 лайка

Те затвердіння майже розсосалося завдяки масажу та чудодійній мазі, яку порекомендувала мені бабулька- сусідка, яка мені весь час компостує мізки з приводу тварин, але то дрібниці…Так от із того розміру що було затвердіння (розмір яблука…приблизно з кулак) тепер як горіх грецький. І я надіюся, що ще зменшиться. :relaxed:

6 лайков

Наташа, може бабка і вредіна, але корисна. Учись, пока вона підказує.

3 лайка

Рецепт мази в студию. Интересно

1 лайк

Я по компонентам знайшла цю мазь на просторах інтернету. Ось по цьому рецепту я її робила. Мазь Сеймовой — мазь из пчелиного воска и желтка — Женский калейдоскоп

5 лайков

Я правильно поняла, желток должен быть варенным

Да, все вірно. я його у теплу суміш на дрібну тертушку потерла.

Така мазь від усяких ран допомогає, від наривів, чиряків, порізів. Її потрібно буквально сірникову голівку. Хороше діло.

4 лайка

Ой, не знаю що думати та робити.
Здається у нас коза з “ложной беременностью”. Ходила як дерижабль, здорова. А вчора помітила що у неї під хвостом мокро. І коли лежить, а потім встає то аж зкапує рідина із хвоста. І живіт із боків пропав і наче опустився. Все, думаю, коза буде котитися. Але ні, сьогодні живота взагалі немає, наче й не була кітна. Коза в запуску. Вим’я не наливалося. Що тепер із нею робити? У нас така ситуація вперше. У кози було вже 2 окоти.

Моя козочка осеннью окотилась ложной беременностью и на весну повторила опять ложную беременность. Но так как я ее не запускала пока козлят не услышу, держала на одноразовой дойке. Перевела на двух разовую. Козочку списала в категорию “котлеты”.

2 лайка

Ну что сегодня пошла козочка на котлеты. Когда зарезали оказалась все таки котной. Вот так. Трое козлят было, маленьких. Два козлика и козочка. Ждали от нее год окота, а она все же погуляла.

2 лайка

Жалко как, а у вас с козлами свободно гуляют? Что же вы не дождались даты окота по последнему покрытию?

1 лайк

Не козлики отдельно. Ее много раз крыли, причем двумя козликами одновременно. Надеялись хоть от одного обгуляется, но она перегуливала весною до самой жары, а потом где то в мае перестала, но тогда и ярки переслали гулять. Вот и подумали, что врятли обгулялась.

Ех, Надежда! Не могли до сентября дотянуть и дождаться. Всяко бывает…

1 лайк

Вот и мы решили, что пока трава, пусть живут, до осени, а там посмотрим. У меня ещё одна дама есть, которая “на котлеты” (гуляет постоянно, но не покрывается). Я её осенью запустила, в срок она не окотилась, но потом опять погуляла, а сейчас вот вымя налилось. Так что ждём осени…

3 лайка

не спешите резать у меня Маня хромая еще ребенком поломана нога и она короче другой и не сгибается два года не гуляла а в этом году привела 2 козляток родились мелинькие а сейчас перегнали своих сверсников.

Да, вопрос стоит в сокращении стада. Останутся только достойнейшие полукровочки, места ограничены. Простых козочек выставила на продажу, но никто не покупает, хоть козочки от 3 до 6 литров. А козочки с изьянами, вот как эта с ложной беременностью могут пойти только на котлеты.

3 лайка