Господарство "Две козочки +"

FB_IMG_1592888816748
Дєвочки,я ВАМ щиро ДЯКУЮ :kissing_heart:.
Вибачте мене,що не вчасно побачила від Вас вітання,але це так приємно :kissing_heart:
Щастя, здоров’я Вам і завжди рада почутися і навіть при можливості побачитися.:kissing_heart:

3 лайка

Щось наша Росолана до своеї хатини не заходить, новин :ram: :goat: :cat2: :cat2: :duck: :turkey: :rooster: не розповідає.

2 лайка

доброго дня дуже цікавий форум я теж хмельничанка новачок з полонного

5 лайков

Людмила @1360] Привіт землякам :raised_hand_with_fingers_splayed:

2 лайка

Роксоланочка, привіт! Чиє на твоїй сторіночці рецепт випікання хліба домашнього?

1 лайк



Наталочко, привіт :sun_with_face:
Давно не чулися,дуже рада бачити тебе у себе в гостях.Все дуже просто,коли маєш свіженьку заквасочку.Давай я тобі відішлю своєї заквасочки і у тебе вийде смачний хлібчик,а якщо ще і на сироватці,то просто бомба цілющого,живого хлібчика.

19 лайков


Ось така краса вже другий раз поспіль порадувала око і душу,а я по необережності відломала,протираючи вікно,але нічого,квіточка в такий спосіб ще довше буде жива.

26 лайков

звідки дуже ціуово щ е на фейсбуці козовод

1 лайк

Валя, а ти береш участь у Щаслива весна :sunny::sunny::sunny:. Обмін подарунками до 8 березня, 2022 рік. Україна.

2 лайка



Люблю в холодну,похмуру погоду займатися випічкою,особливо,коли інгрідієнти виробів свої,домашні.В магазин,хіба тільки по сіль).
Роблю висновок:“як добре,коли вмієш,можеш і хочеш”.

29 лайков




Пропоную спробувати приготувати смачний і корисий пиріг:
ІНГРЕДІЄНТИ ФОРМА 30188
мак сухий - 250 г
яйця - 5 шт.
цукор - 150 г
ван.цукор - 1 п.
яблука - 1 кг (300 г тертих)
манка - 100 г
крохмаль - 20 г
сода - 1 ч.л.
масло - 150 г
сухофрукти - 200 г
горіхи - 100 г
цедра лимонна - з 0,5 шт.
ГЛАЗУР :
150 г шоколаду
50 г вершків

17 лайков

Ого, це наближається до різдв"яного штоллена. Смачно!

1 лайк

Можна в гості приїзджати на смакоту. А скільки тут від мене до тебе, всього 150 км. :biking_woman: :smile: :doughnut: :wine_glass: :cake: :bubble_tea: :icecream:

2 лайка

Наталія, тільки ЗА:kissing_heart:,завжди рада гостям:raised_hands::wink:

2 лайка