Господарство "Две козочки +"

Доброго дня,шановні козоводи!!!
Мене звати Валентина,живу я в Хмельницькій області,місто Теофіполь.Мені пощастило,що я попала на форум,тут так багато інформації!!!Прийміть мене будь ласка в свій колектив,Розкажу про себе,про свою історію.Моє дитинство пройшло в селі біля бабушки.Там я стала фанаткою сільського господарства,особливо копитних!!!Я їх просто обожнюю!!!Де я не йшла,чи їхала і коли побачу козочок,я зупиняюсь,щоб з ними поспілкуватися.
Років 15 назад я тримала простих козочок і дуже їх любила.Але так сталося по сімейній ситуації,що змушена була продати,віддати в хороші руки.Було дуже важко,адже без них я не уявляю навіть дня.
Пройшли роки,ситуація змінилася і в мене появилася можливість знову тримати кі\озочок.Я зайшла на оголошення ОЛХ і знайшла людину,яка привозить за кордону зааненських козочок.Зізвонилися і ось чудо!!!До мене їдуть мої красуні,дві козички і цап,майбутній господар!!!Дуже шкода,що я раніше не знала,що є такий форум,стільки однодумців,але Дякую Богові,що я тепер попала в сімю однодумців!!!
Мої козочки в мене вже три роки.Вони такі милі,я їх просто обожнюю,а їх цілюще молоко дає здоровя і сили іти в перед!!!
Дякую усім,хто зі мною!!!

45 лайков

Добро пожаловать! Показывайте нам своих козюлек)

Какое интересное милозвучное название города у вас, я даже не слышала никогда о таком.

8 лайков

Валюша, вітаю із відкриттям віртуального будиночка! Тут на форумі можна почерпнути багато корисної інформації. Показуйте своїх підопічних. Ласкаво просимо!

2 лайка

Валюша,с открытием странички. Добро пожаловать в наш дружный коллектив. Ждём фоток ваших любимцев.

3 лайка

Вітаю Вас на форумі :bouquet::bouquet::bouquet:! Початок дуже цікавий, розповідайте ще, і показуйте заморських красунь.
Я ніколи не чула таку назву міста, дуже гарно.

5 лайков

Устраивайтесь поудобней и рассказывайте, показывайте своих любимок! Я буду на чайок заскакивать

3 лайка

Вітаю з відкриттям сторіночки :rose::rose::rose:. Показуйте своїх любимок, діліться досвідом і заходьте до мене в гості на чайок :blush:

4 лайка

Дякую друзі, дякую колеги за теплий прийом у Велику Родинну!!!
Дуже приємно після трудового дня прийти додому і прочитати в свою адресу стільки приємних слів.

9 лайков

З новосіллям вас!Гарно розповідаєте,чекаємо фото ваших кізочок):wink:

2 лайка

Валя тут подивіться як вставити фото

Вимушена була сходити в інтернет, прочитати про Ваше містечко. Ніколи не чула і стало цікаво! Вразила дата заснування 1420 рік. Полюбляю такі міста, бо історія в них така велична та цікава, хоча мабудь і є трагічні сторінки… [quote=“Roksolana, post:1, topic:32112”]
Теофіполь
[/quote]

5 лайков

Дівчата, підкажіть Валі як скинути фото з телефона, бо я з телефоном не дружу

1 лайк

Друзі,хочу підтягнути фотографії з мого господарства і в мене не виходить (з телефону).Буду дуже вдячна за допомогу.

Валюша, а что именно не выходит, размер фото большой?

Так,містечко має свою історію,дуже цікаву!!!
А я маю два помешкання і обидва знаходяться на вулиці Богдана Хмельницького.В дитинстві завжди гордилася своєю адресою.

2 лайка

Ні, взагалі не підтягує фото так,як на фейзбук,чи інший додаток.
Як кажуть вік учись…

1 лайк

Я иду по пути меньшего сопротивления (я про фото) - делаю скриншот фотки, она автоматически становится меньше по весу и вставляется :roll_eyes:

2 лайка

В сообщении нажимаете на стрелку в правом нижнем углу, должны вылезти файлы или галерея, где у вас фотки,выбираете нужную фотку,нажимаете и она грузится на форум. А если пишет, что размер большой, то я скачала программу и там уменьшаю размер.

3 лайка

А я не зменшую, а трішки обрізаю. Нажимаю на фото, появляється влівому кутку ручка, нажимаю на неі і вискакує рамочка, обрізаю фото і гружу на форум.

Очень перспективное название у странички! :slight_smile:
С новосельем, Валентина!

2 лайка