Ферма "Шляхетна Коза", англо-нубійські кози. Anglo-nubian goats.

Доброго дня всім!
Поки зима, час відпочинку, вирішили знову відкрити свою сторінку.
Причин декілька:
-Одні люди часто запитують, чому немає сторінки, інші, хто читав нас, просять відкрити знову.
-форум дійсно дуже цікавий і популярний, містить багато корисних порад і тд.
-порода англо-нубійська завойовує популярність в Україні, а з нею виникають міфи.
-наші кози вже є в інших господарствах і приємно і цікаво буде бачити у себе на сторінці фото, історії про їх життя.
-а фото наших тварин, впевнена, усі будуть з задоволенням роздивлятися, і я з радістю буду ділитися.
-а ще це свого роду, хронологія, яка дає можливість кожному побачити нашу ферму в динаміці.
Тому, в добрий шлях!

53 лайка

Это здорово :blush:,что опять решили открыть мир своих козочек…у Вас есть кого показать))

7 лайков


Для початку фото хоч і не нове, але одне з улюблених…:heart_eyes:

50 лайков

Доброго дня! Думаю багатьом дуже подобалося ходити до Вас “в гості” та любоватися прекрасними тваринами, на сторіночку, що була раніше.

Вона не видалена, а знаходиться в архіві. Якщо бажаєте зберегти хронологію, ту тему можна також оприлюднити, але спілкуватись можна буде лише в цій.

4 лайка

Цікаво!!! А чи не буде плутанини… дякую, Таня, я подумаю, чи варто. На початку цієї сторінки все ж думаю викласти фото усіх тварин, а це й старі фото і нові. Подумаю, якщо що звернуся до Вас з проханням. Ще раз дякую!

5 лайков

Перше, що хочеться написати, це слова вдячності усім, хто любить цю прекрасну породу.
І на самому початку, інформаційно, щоб кожен хто цікавиться, знав, що у нас на фермі ми розводимо тільки англо-нубійську породу. Процентних кізочок (з великою повагою до них) ми не маємо і не плануємо.
Усі наші кози мають походження з однієї ферми, це Goffe de Boer (Нідерланди).
Тварини приїхали до нас в 2015 році.
Рівно рік назад, в грудні 2018 року я привезла нового козлика з цієї ж ферми.
Батьки наших козлів мають багато нагород, є чемпіонами, більше про них трохи згодом.
А це минулорічні фото з поїздки.


46 лайков


58 лайков

Очень рада, что вы снова с нами!

Киану передает маме Карат и папе Аалдерику большущий привет. Просит папе передать, что уже здорово вырос, старается быть похожим на папу! Маме просит передать, что кушает хорошо и слушается свою хозяюшку, не балуется и не дерется, уже даже со старшим козликом подружился) Большой и ласковый умничка!

14 лайков

Очень рада видеть вас снова на форуме.старую страничку изучила полностью.Шикарнейшие козы.вы огромные молодцы.так как все это результат вашего труда.:rose::rose::rose:

5 лайков

Да, Оля, только эти труды мало кто оценит… надеюсь, что животные ценят, а это самое важное…
Спасибо Вам!

9 лайков

Передала :blush:, а мама уже разговаривает с животиком, легла в общем вольере, согнали родичи, говорю стоя вдалеке “иди к себе, закрою, полежишь спокойно” , а все вольеры открыты, пошла, стала и носом дверь пинает, закрой меня, достают все…ну закрыла конечно и спокойно ей и мне, …в общем, с возрастом они все умнее:hugs:

11 лайков

Легкого окота нашей мамочке! Очень бы хотелось от ваших коз девочку неродственную, будем мечтать)

4 лайка

Это все равно не раньше следующего года, хотя и себе будем оставлять…но об этом ещё рано. Инна, Ваши мечты сбываются, желаю и дальше чтобы так было :blush:

2 лайка

Да, прилагаю к этому все усилия) Спасибо за пожелания и вам желаю того же!

Правда, после исполнения последней мечты еще никак в баланс финансы не приведу)

4 лайка

Я думаю, это реалии многих, какой может быть баланс, когда в нашем деле даже если приходят деньги, то сразу идут на решение задач, а следом задачи увеличиваются…и так постоянно :joy::joy::joy:

12 лайков

И мечты размножаются, как тараканы)

5 лайков


Aalderik vd Woudzom (v. Elite’s Maybach, m. Aranka vd Woudzom)
На фото 5 років

48 лайков

Aranka%20vd%20Woudzoom%20backudder~2
Aranka vd Woudzom
Мати Aalderik vd Woudzom

28 лайков


На цій фото Майбах в дитинстві з мамою Сафо.
Майбах народився у Наталі Прохазки і потім отримавши такого козлика, Гоффе зробив з нього чемпіона.
На фейсбуці Наталі є невеликий альбом, присвячений його пам’яті.

11 лайков

Ну а на цьому фото Elite’s Maybach вже з чемпіонським титулом.

33 лайка