Джерсейская коровка или как сбываются мечты

Скільки процентів білкових?

Вона, що погано їсть що соду?

Просто мені привезли теля , я незнав скільки чого зразу давати. Наталя створила тут прекрасну тему, де можна би було перепитати про раціон , про догляд.
А тут ваггаааа , процентність документи, не сотка.
Ну дякувати Богу є добрі люди які допомогли, підказали що вколоти , що дати , скільки і як.
І хоть наш український характер в багатьох такий, що коли його питають шо би ти хотів перед смерттю більше вього ( останнє бажання) то “щирий” українець відповідає:

  • “Аби в сусіда корова здохла”
    Дякувати Богу ще не всі такі.

А ви що мені екзамен влаштовуєте?

Прекрасно вона все їсть.

9 лайков

Олеся, я не можу його ніде знайти

Мені порекомендували виробника Шенкон, хтось шось чув про них?

Провімівський у Львові. Можу дати тел. Магазину від заводу. Вони роблять пересилку. Наталя, він класний тим, що містить у собі ЗЦМ.

дайте будь ласка, буду дуже вдячна. Його можна й козенятам давати?

Я його даю від народження. Коли будеш замовляти, то уточняй чи стартовий і чи є в ньому ЗЦМ, бо у них є різні варіанти. У них є іще класні вітаміни для дійних корів. Їх даю і козам. Їх комбікорм для кіз брати не можна, там 40% пшениці. Тел пошукаю і до кінця дня перешлю. Моя манюня джерсі прекрасно їла комбік, до 4х міс я її в ньому не обмежувала. Далі контролюю, щоб не більше 3 кг. Джерсі схильні до ожиріння, потім може не відбігати.

2 лайка

Хотіла прочитати про нього, його гугл не знаходить

Тел 0679268701 . Зараз завод може перейменували на пуріну. Комб наз стартовий комбікорм для телят ягнят від 0- 3 міс з ЗЦМ. Передзвони і вони можуть вислати по ньому на електронку склад.

1 лайк

732151
такий?

Зовсім інакший. Це не їх упаковка

Олеся, а що скажете про зміну комбікорму. Ну наприклад до 2 міс буду давати пурину, а з 2 іншого виробника? так можна? чи теж треба поступово привчати?

Краще поступово. Я чесно кажучи, стартом годувала до 4 міс.

Так це пурина))
я такий взяла предстартер)
та для кіз в період сухостою

2 лайка

Дівчатка розтолкуйте мені чим відрізняеться:
Акселерат
БВД
ПРемікс
і що в них спільного?
дякую

1 лайк

Це супер комбік. Я його по старій звичці провімі називаю. Завод перейменували. Мені найб подобається з ЗЦМ , особливо коли часу мало. Твоїм нубам він теж сподобається. Там усі заміси робить комп’ютер, люди не можуть вкрасти компонентів.

Молоко їй уже не треба давати!

2 лайка

Тут ви праві. Молоко до 4 міс.