Домашнє господарство "Дворяночка"

Всім доброго вечора)))) Давненько не писала на своїй сторінці… Правду кажуть де дві козочки там і три і т. д. Було у мене дві козявочки, а тепер сім козомордочок))))

11 лайков

Взяли ще дійну козочку Марточку, а з нею малявочка (на роздої), козлик (через два тижня буде уже в новому домі)… Ще з’явився у нас Козлик Річі (нубієць 62.5%)та чоловік подарував козочку 75%нубієчку (Лялька - моя манявочка) …

10 лайков

Чистая правда :wink: , смотрю на своих малых и всех жалко, на шашлыков стараюсь не обращать внимание, но один все время ходит за мной и так в глаза смотрит, думаю ну что же мне с тобой делать, оставить что ли для соседских козочек :smirk:

7 лайков

Как же знакомо это чувство…
Один прошлогодний шашлык до сегодня так и живет хомячком, а рука зарезать не поднимается! Он у нас и для соседских коз не подходит -кастрирован.

7 лайков

Загрузка IMG_20190406_151723.jpg гімнастка Тося наділа на шию круг від бочки і ходила ніби нічого)))

4 лайка

19 лайков

мій Річі почав рости в ширину))))) моя прелесть маленька… пока маленька))))

19 лайков

У нас одна недавно ведро зацепила и одела на шею, ото грохоту было, бедная сама перепугалась и других поганяла по двору :laughing:

8 лайков

як вони вміють в очі дивитись))))))))

24 лайка

Вот это размах :hushed: Поздравляю! Да, все начинают с одной козы, ну мах две :smirk:

6 лайков

4 лайка

вийшли на прогулянку

12 лайков

мій перший творожок)))))))) вийшов з 1,5літра молочка 240грам…

16 лайков

С почином! Красивенький. Уверена, что и вкусненький!

3 лайка

Да Дякую… Смачний, зараз малявкам своїм зроблю Хоть пару блінчиків з творожком))))

3 лайка

Ой як давно я не писала на своїй сторінці, хоч кожен день заглядаю на Козовод…За цей час багато що сталося і хорошого і поганого… Тося і Зорянка підросли буду уже заміж видавати. Хоч Покищо не гуляють, або я не бачу. Цей рік буду трьох козявочок женини, як уже писала вище Тосю (50%альпійка), Зорянку - Дворяночка і мама Зорянки Марта. Лялька моя (75%Нубієчка) підросла так за цей час, така ніжна, любимка моя, любить почесушки (може по ній більше замічаю так як викормила її з бутилочки З 10 днів від народження, моє перше манюнє козеня. Хоч дорослі дівчата теж очі закатують як гладиш їх. Зорянка почала обростати шубкой готується до зими, як згадаю той весняний шарик поки її вичесала. Стосовно козликів великі зміни… Був у мене Річі нубійчик, але як вияснилося з сердечком хворим, після лікування, яке нічого хорошого не дало прийшлося попрощатися з моїм гарнюньою… На даний час у нас в Домашньому господарстві очаровує козочок козлик Гор. Фото постараюсь викласти якнайшвидше… Як летить час тільки переїхали в будинок, а вже й рік промайнув…

12 лайков

Знайомтесь- Гор… Гроза і мрія моїх дам… Гроза для них коли хочуть в нього відібрати смаколик, а мрія коли починається час весілль

2 лайка

17 лайков

А ще у нас з’явилося ось таке чудо маленьке

третя наша собачка, моїм дівчаткам подружка для ігор в пісочниці…А ще 17.10була річниця нашого з чоловіком весілля… мій подарунок…

25 лайков

21 лайк