Домашнє господарство "Дворяночка"

Трошки фото моїх козочок

26 лайков

25 лайков

Нарешті дочекалася, пишу щоб не забути, покрилися мої козявки Зоряна 20.10.19 і Марта 21.10.19.Чекаю свою гімнастку Тосю, як були без козлика перелітала через півтораметровий забор весною як загуляла, а як козлик в одному загоні то нижче трави, тихіше води…Сьогодні 22.10.19 відгуляла Тося, чекаємо місяць, надіюсь без повтору…

9 лайков

Ніби і бачила сторіночку, і десь загубила. Гарне у вас господарство, хай росте і множиться. А подарунок, киця - класний!

7 лайков

Ну і як це називається?? Сьогодні 15.11.19р. Випустила козявок в вигульний двір, поки що козлик з ними постійно тільки вночі в окрему стайку закриваю, поки випускала Ляльку, вона окремо так як ще не крию, маленька, повертаюсь, а Гор на Марті, а ця стоїть і капусту жує. Ніби це її не стосується. Коли весною Тося і Зоряна гуляли хоч видно було, а зараз тихушниці і це ж навіть три тижні не пройшло…Гор Марту крив 20.10,я думала, що перегулювати не будуть…

А может она и не перегуливает. Просто козлу секаса захотелось :slight_smile:

2 лайка

Хвостиком крутить і стоїть (((Буду дивитись весною, наскільки я читала не раніше 3-3,5місяці повинно бути, щоб щось видно було…

Во всяком случае, в 3 месяца уже деток можно услышать в животике :slight_smile:

2 лайка

А мы вот уже третий год живем в селе и такое ощущение что всю жизнь тут жили я так быстро от Киева отвыкла теперь даже не хочется туда ехать по делам( все на мужа спихиваю чтоб ехал

8 лайков

Мы живём всего в 500 метрах от Киева и тоже выезжать никуда не хочется)

5 лайков

Сьогодні у своєї нубієчки побачила, що кінчики вушок потріскалися, це може бути від холоду чи вітаміни може треба якісь, боюсь що буде при - 20

1 лайк

Юля у нашої однієї кізочки теж по вушках такі місцинки без шерсті, і шкіра потріскана. Я незнаю що це, було таке влітку на одному вусі, помазала декілька разів левоміколем і воно потихеньку пройшло і шерсть відросла, а це знову і на обох. Нікуди не зверталася, хоча самій страшенно цікаво що ЦЕ?

2 лайка

А могут и другие козы за ушки кусать,мои практикуют такое,когда от кормушки оттянуть надо

2 лайка

Вона в мене окремо, так як інші козочки її відганяють у бють…

1 лайк

Так давно писала у себе на сторіночкі, точніше правильно буде сказати давно була у себе в гостях… Займалась іншим … Трошки похвастаюсь, ітак… Нарешті купила та посадила Гортензію як я її довго хотіла, а тут і місце якраз для неї знайшлося, кожен день як водичку своїм козюлькам приношу все роздивляюсь чи поправляються чи ні) :thinking:, а так хочеться уже швидше козеняток, молочка, а потім нарешті спробую сирки робити ( цього року робила бринзу, творожок і адегейський, а хочеться уже щось більшого спробувати - кожен день загдядаю на різні сайти… формочки, заквасочки… та інше, таке цікаво - невідоме)

14 лайков

Продовжую… Так хотілось цього року прийняти участь в конкурсі обіну подарунками і і і і і і не вийшло як завжди… ЗАБОЛІЛИ , ну нічого наступного року обов’язково …

1 лайк

Недавно вичитала на форумі, що можна по очам наших красапет дізнатися чи вагітна чи ні, треба було це бачити як я бігала в вольєрі і заглядала в очі, а козявочки спочатку не могли зрозуміти чому я не глажу мордочки, а очі так пристально розглядаю… і нічого не побачила.

4 лайка

Непорядок, організатор, а в конкурсі участь не приймає.

1 лайк

так малявки заболіли, тільки сьогодні ще до лікаря їздили, так що буду тільки “наблюдати”, ну нічого…

1 лайк

Юля, я ще і пофотала очі :face_with_hand_over_mouth:, через три місяці будем точно знати )):wink:

1 лайк