Домашнє господарство "Дворяночка"

image

9 лайков

Ой відчуваю буду в наступному році жити в сараї з своїми козочками… Чоловік вижене… Домовлялись на козочку, дозволив дві, щоб не скучно було, а тепер у мене три кітних (надіюсь), козочка одна що буду весною весілля справляти і ще й козлика привезла (ну влюбилась з першого погляду, як такого не взяти). На наступний рік хочу мікро козочку, ламанчу суслік дівчинку і ще одну… Ех, точно вижене))

11 лайков

Не выгонит :laughing::laughing::laughing:, привыкнет. Может немного поговорит, повозмущается :wink:. А Васька слушает и ест.

5 лайков

Ой він про моїх козочок постійно говорить, а як сирок робила їв і мовчав))

5 лайков

Это такая мужская натура. У меня также, молочко с удовольствием, мяско тоже, сыр так вообще в восторге. А потом бубонит. То много на корм денег, то молока нет, то ещё найдет повод побухтеть. Ну и на здоровье, если человеку высказаться надо.

6 лайков

Тільки що повернулись з дівчатами з вулиці, старша ще бухикає, поки гралися з собачками я бігом до козочок, козлика, новоприбулого, молочком покормила і щіткою Коз вичесала… Тоська Бігає всих відганяє до мене тушить я, вичесуй ще, Марта лобом об сітку обперлася і Балдеє, одна Зоряна стала в кінці вольєра стала і наблюдає. Підійшла до неї почесала і під хвіст заглянув, чи розпрямились складочки, і що це тепер думати, складки є ще й петля набухша і Гор язик випучив і до неї… А повинна уже б 2місяці як вагітна бути… Одне слово капец

5 лайков

Может ей просто нравиться сам процесс, с родит по первому покрытию… :see_no_evil:

1 лайк

Буду надіятися…

В мене у неділю народилася така собі мікро ламанча 50 на 50 нігерійка-ламанча. Може, це Ваша мрія?

15 лайков

А вона суслик? Просто у мене козочки всі в запуску, я й так молочко купляю козлика взяла кормлю… Ех ну скажіть щоб не суслик (( Буду весною шукати…

2 лайка

Юлічка, видно що ельфік. У сусліка вух майже немає.

2 лайка

Юля, якого козлика купили? Щось я фоток не бачила, чи пропустила?

Дивіться самі, може тут фото краще.

9 лайков

Але дуже гарна, а мордочка фото є…

Ні ще не виставляла, Ан 68,5%, у мене правда козочка 75%, але як побачила влюбилась.Фото пізніше на телефоні скину як заряджу…

1 лайк

Гарненька але все-таки буду дивитися весною , шоб Молочко вже було…

Сьогодні була в нас Катя і відтяла нам роги. Ну як роги, те що мало бути у майбутньому рогами. Це було ввечері, а я піду в 22 години до кіз і спробую сфотографувати цю мордаху. Якщо вийде. Або завтра на вулиці.

3 лайка

Нууууу, що ж… Розумію

Знаєте як кажуть і хочеться і колеться , не знаю як до весни нікого не взяти ще,…

Ладно, вмовили, фото вишлю ! :grin::stuck_out_tongue_winking_eye:

3 лайка