Домашнє господарство "Дворяночка"

19 лайков

Мої футболістки. :grin: І вже цей рік запускала пробний раз інкубатор. Ох і набігалась з бутилками, акумуляторами… Хто ж знав, що інкубатор противопоказаний для нашої місцевості, якщо немає свого генератора із-за постійного виключення світла.

все таки трошки вийшло. Перепелят з 20 12,циплят з 20 4

18 лайков

ось мої красапеточки_Загорають…

28 лайков

Сьогодні гуляли з дітворою на вулиці (то хворіли, то вітрюган прям заносить) Хоч і прохладненько, але весна… Так на городі хочеться “поковиряться”. Навіть козюльки сьогодні цілий день сонячні ванни приймали…

3 лайка

20 лайков

p. S. Коли купляти восени будинок в дворі були одні лопуха, а це дивлюсь тюльпанчики почали виразити… У мене питання може хтось знає :посадила я льон (гарненький коли цвіте), а тепер і думаю, а чи можна буде його давати моїм козюлькам, про насіння читала, а стосовно листочків та квітів ніде не зустрічала…??

2 лайка

а Вы им предложите летом, когда не сытые будут. Если возьмут - то не вредно

1 лайк

Дякую спробую))))

Юля поздравляю с пополнением нашего семейства.Рада знакомству,козюлечки очень красивые.Заходите в гости на чай буду рада.А вы сами в какой местности находитесь?:hibiscus::hibiscus::hibiscus::goatlaugh::goatlaugh::goatlaugh::tulip::tulip::tulip:

Дякую за привітання. Обов’язково завітаю і до вас в гості. Я в Київській області с. ГРИГОРІВКА Обухівський район.

1 лайк

А у мене брат прожива в Обухови.а ми з Донбасу як кажуть наши ридни.

1 лайк

Вітаю з відкриттям сторінки і до себе в гості запрошую!
Щодо льону - це дуже жорстка волокниста культура і не думаю, що у неї є харчовий смисл (з неї ж нитки роблять) але поки льон молодий буде просто видедіть козу і побачите чи сподобається він їй. І нам розкажете… Може, в незрілому стані він і їстівний, бо в дозрілому точно ні…

1 лайк

Дякую обов’язково і до вас завітаю в гості. Буду чекати як зійде, пригощу своїх козявок =))

1 лайк

Мої козявочки загуляли, але все ж чекаю осені… Зоряна (чорненька) бігала за мною виключи хвостиком, а от Тося - це було щось, ніколи не бачила, щоб коза “перелітала” в прямому смислі цього слова огорожу (в моєму випадку сітку 1м65см)…Жалко не було при собі фотоапарата. Фото б називалось “коза в польоті”.

5 лайков

Але збігала за телефоном і все-таки зняла, правда відео, після того як польот був завершений. І реакцію моєї Басі…

вот что значит когда за муж сильно хочется :hahaha:

2 лайка

Ой це точно, добре, що загнала в сарай, щоб декілька хвилин і я здалася і повелаб до “жениха”

1 лайк

Ужас с, хотіла вставити відео… І о кашмар моя старшенька малявка добралась до телефону (їй рік і вісім місяців-хакер) відео, як і фото і не одного немає… Капец(другого слова не можу знайти, щоб описати…)

4 лайка

Так, дітки вони такі!)))
В мене онучечці в червні буде два роки, так вже вміє і телефлн з блоку зняти і подзвонити до якого небудь начальника чи чужої людини з телефонної книги)))

6 лайков

Моє чудо нещодавно по ват сабу смс повітправляла з фото (добре, що фото собачки Басі)…

6 лайков