Цесарки. Що з ними не так?

Несуться зранку, потримали- понеслися, відпустили

1 лайк

Як і індики) до обіду не випускаю

Ні , не привчала … Я навіть не вірила , що вони колорадів будуть їсти , а потім , як всі сусіди декілька разів вже картоплю покропили , а ми ні , то аж тоді до нас дійшло , чому немає жуків !

100%

У мене участок огороджений , але ж вони літають :rofl: :wink: отже 1,5 метрова сітка не перешкода для цесарок . Ночували вони , до речі , завжди на гілках яблунь , і в сарай заходили самі тільки як сніг упаде :wink: :crazy_face: розумнички !
А ще , як вони починали летіти , то робили круг над нашим огородом уздовж сітки і поверталися знову в картошку ! Малят же я вирощувала в критом вольєрі , випускала тільки після зими , отже вони знали що це їх домівка ! Диких малят у нас не було .

3 лайка

У нас цесарки ночували з курми (самі заходили), вранці сарай відкривався і кури бігли у волєр, а цесарки туди летіли (метрів 10). Там вони їли концентрати.
У волєрі був піднавіс з гніздами. Там неслись і кури, і цесарки. Проблем не було. Після обіду цесарки гуляли де захочуть (начхати їм на забори), а кури сиділи в волєрі.

5 лайков

Колись жила пара цесарок. Нам дуже подобалось як цесарочки кричать, вони дійсно попереджають про небезпеку: кота, лисицю, собаку, хижого птаха. Дуже розумні і красиві7b8a0e9b6436656f8ef897e8cfb7058ec883afc4_2_666x500 (1)

19 лайков

Да, красивые, забавные. Но вот сейчас уже ночь, а они раскричались у меня в вольере. Ну чего орать? Спите! Им петь охота…

2 лайка

Ні вночі по дурному не кричать, може крис бачать.

3 лайка

Так в том то и дело, они не “тревогу” поют. Я знаю эту песню, не первый год держу эту птицу. Когда они видят опасность, песня другая, как какофония. А сейчас просто спокойное “ка-ка, ка-ка”

3 лайка

Ку- ква, як січкарня незмащена?. То самки хлопця кличуть. А він є?

6 лайков

Есть и не один. Там всего 15 птичек, из них 5 петушков. Один доминирующий, с сиреневой шеей, остальные раскрашены как самки, но я их отличаю по песне.

3 лайка

Тоді це точно “серенади”, але мої вночі сплять. Навіть як з дерева знімати мовчать до останнього.

3 лайка

А знімать таки доводиться? Вчерею не заманиш?
У мене тополі по 15 м. Ото якби довелося туди лізти…)

2 лайка

У меня летом часто на крыше ночуют. В этом году буду искать им мальчика, улетел за территории и видно лисы съели… а так сидят на крыше, никого и близко из чужих не подпускают, сразу в крик. И смотришься прикольно:see_no_evil::rofl:

2 лайка

Індюки у мене буває на дах залтають… але далеко не літять…
А от з листами і дикими собаками у нас.стрьом( пускала на луг - то індиків загризли, а гуси відбились…

2 лайка

Беріть краще молодняком, чи яйцями, чужі дорослі і вас боятимуться і дома можуть не триматися. Знайомі мали проблему.

4 лайка

Якщо вечерю дали і забули за них, а там в вольері низькі яблуні, сама б залізла. А сідада в хлівчику нема. Звісно яблуня краще. Але коли холодає, менталітет міняється на користь хлівчика. А ще в них оперення дуже сдабо намокає, і голову вони в пір’я цікаво ховають

3 лайка

Та я це вже зрозуміла) дякую! То хай собі родич розводить а я у нього курчатами наступного року якщо що…
Він своїх збирається тримати у закритому вольєрі, а у мене такої можливості немає…
Та і чи хочу я цесарок - не вирішила… Читаю, аналізую

Ще момент, тримаємо для малого, бо алергія на курячі, нормально їсть.

3 лайка

Вот Вы все умнички пишите и пишите. А я читаю и читаю и появляется хотелка. Надо переключаться. Все иду садить петрушку.

11 лайков

Я поки ще не знаю, як у мого… Бо до яєць ще не дійшло… Але дякую за інфу