Чабарня. Ферма-майстерня на Десні

Що з нього виросте, якщо воно в три дні вже від дзеркала не відходить)
IMG_20200210_140048

41 лайк

Умопомрочительный козел или козочка Красавица.

1 лайк

Це дівчинка) на дискотеку збирається)

6 лайков

Так. Вони танцюють майже з первого дня, а нуби ще й длінноногі.
Така цікава. На одній ніжці біля копитця біла плямка.

1 лайк

6 з 8 окозились. Наступні в березні. Десь через 2 тижні підуть поросята. А поки в паузі радують кролі. Знала, що народились і більше нічого… І оце нарешті вилізли з гнізда - в одному шестеро, в другому восьмеро… А третя кролиця своїх не уберегла…

28 лайков

ну не без цього(( В мене взагалі не вагітнює, падлючка(( Я вже і на сіно її переводила, мо зажиріла, а вона парується і каже допобачення. Вирішили потримати до весни, як весною не народить, то переїде в морозилку. Але в мене надії нема взагалі, то чоловік жаліє її

1 лайк

Оце і я таке думаю) усіх невдах - депортація в холодні умови, за стіну к ходакам

6 лайков

Виставила на продаж деяких козенят. Красунчики…
Звичайно, торг доречний) головне, щоб в хороші руки потрапили. А у мене на сторінку з іншими руками не ходять)
Продаються 91,0% AN козенята

7 лайков

Красивые дети! Поздравляю!

Елена, а в кого голубоглазые получились?
Мама голубоглазая (папа голубоглазый не может быть по умолчанию)?
Интересно, сохранится цвет или поменяться когда подрастут.

2 лайка

В маминій крові є блакитноокі кози - золота гернсійська. Це мене попередили, коли купували. І так воно і сталося)
Чи збережеться - не знаю… Сама за цим з цікавістю стежк)

5 лайков

Понятно теперь) Голубоглазых коз не так много пород. Красиво , конечно…
У меня Карамелька (62,5% АН) то же имеет гернсийского дедушку и почти голубые глазки) Из 8 ее козлят было 2е с голубинкой, но не полностью уже. А остальные кареглазые ,в нуба…
Камори то же имеют чисто голубые глаза, красиииво :slight_smile:

4 лайка

Я вперше бачу таких) одна з кізочок - моя улюблениця) тому я на неї загнула ціну по повній… )

5 лайков

А у меня гернсийская коза в прошлом году покрылась альполаманчем и ламанчем, оба были голубоглазые и внучка Ее у меня есть голубоглазая нубийка %, покрыта зааненским козлом, интересно будут ли у неё голубоглазики…

3 лайка

Іх мало, але вони красави! Думаю, будуть блакитноокі. У моїх козенят гернсійського 9% і однак очі блакитні.

3 лайка

Почався поросячий сезон) сьогодні перший опорос, маю перших сиугастиків від першоопороски! Її тато королевській Кармали, а мама і батько поросят - мангали! Фотки пізніше!
За що я люблю своїх свиноматок: зовсім не парюсь про опороси. Все самі!

20 лайков

Вітаю з поповненням малят у хазяйстві!

2 лайка

Дякую! Та що ми( он у родича гусенята вилупилися! Така зима, що птахи вже усе переплутали) а мої ще лише закладають

8 лайков

Що зробиш… В цьому році уся зима як весна… В нас тільки на Різдвяні свята було -13 і сніг… А так спочатку посуха і сонце, а далі - болото, дощ, сніг, болото… Що дивуватись тваринам, якщо самому можна заплутатись яка це пора року :relaxed:

6 лайков

Є у мене свиноматка - зветься Корова, бо чорноряба як корова з реклами шоколадок.
І хотіла я від неї таких чорнорябих поросят. А-н, ні( одним кабаном покрила, другим, третім - гарні, смугасті, але не чорнорябі).
І ось я одного її синочка залишила на хряка в паралельну лінію (у мене завжди 2 лінії). І от перші поросята від нього - у виводку з 9 двоє рябих, а інші чарівні смугастики.
Цікаво спрацьовує спадковість… Знати дідів часом важливіше, ніж батьків)
Фото будуть

17 лайков

Дедовские гены доминантны всегда.

2 лайка