Американський стафордширський тер`єр

Розібрати завал із собак, які між собою гризуться - непросто. Там ціла наука. Але перше правило - не стромляти туди свої кінцівки :slight_smile:
Я єдиний раз влізла між своїми суками маламутками, коли вони будучи глибоко вагітними надумали побитися, гормони в них, бач, заграли. Тож у мене не було вибору, як тільки влізти між ними і сунути свої руки-ноги, щоб ці пузані не скалічили одна одну і не абортували. І це дівахи, які загалом живуть дуже дружно, і ідеально працюють в парі.

3 лайка

Скільки зустрічала пекінесів, половина з них були з характером, і дітей кусали частенько. А ось мопс - це, гадаю, собачка для дітей в самий раз. Цей шилопоп ніколи не втомиться від дитячої уваги, завжди готовий до того, щоб його гладили, жмакали і гралися з ним. дуже позитивна собачка і шалений енерджайзер.

5 лайков

ООО, вот это точно! Мопс и особенно девочка :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: Идеальный выбор для детей!

А вот стаф это огромная ответственность и риски. То что “родители с документами” и “не агрессивные” это ещё ни о чем не говорит и ничего Вам не гарантирует. Кобеля не знаете, сука к своим владельцам не агрессивная, но есть ли там много маленьких детей? И что что за характер будет у их щенков , это тёмный лес. Щенка нужно выбирать очень ответственно, под свои конкретные задачи, смотреть и пару родительскую и их взрослое потомство какое и из помета щенка выбирать. Вам если и брать любую крупную породу для охраны, только в питомнике, где РАБОТАЮТ с породой и помогут с выбором , а не просто получают щенков. Со стафами не знакома, но плотно знакома с алабаями. Потому и знаю эту всю кухню, как оно бывает… Яна, не спешите, это очень серьёзное решение!

7 лайков

От і я не тороплюсь з рішенням,хочю охрану,но нехочюагресію в мене діти я за них боюсь,ну за мопсіков ви сказали це малючьки кльові,но не охрана

Якщо охорона у вигляді дзвіночка, щоб тільки гавкала, то тут і будь-яка некрупна собачка підійде, аби вміла гавкати. Якщо ж охорона у плані серйозної ОХОРОНИ, то в плані вибору повністю згодна з Єлісаветою. І з такою собакою необхідно займатися, а не просто посадити на цеп чи у вольєр, щоб потім вам самим не довелося її з лопати годувати.

8 лайков

А яка причина ? Тому що добрі ? Чи тому , що вони молоді собаки , які не змогли захистити дім ? Просто , Ви ж знаєте , у мене була пара добряків бернів , так от кобель лаяв виключно вночі , а сука вдень кидалася на ворота … Вони самі поділили між собою день-ніч , люди їх чомусь боялися … а я знала , що то не охорона :wink: просто гавкіт . Зато ми їх любили .

Співчуваю та розумію … від цієї гидоти ніхто не застрахован . Колись нас не було вдома - заліз п’яний мужик - кавказка була на цепку , а бульмастіфша просто у дворі … так він зміг з нею подружитися і пішов гуляти на вулицю … Сусідські діти це побачили і коли ми повернулися - розповіли куди він повів нашу молоду дурочку мастіфшу … Догнали , забрали , почали з ним говорити … а він виявляється просто п’яний ветеринар з якогось села :rofl: Ну , добре , що майже не вор ( тільки собаку вкрав ) .

2 лайка

Да Ладочька я розумію що мої Лабріки не винуваті,но я в такому шоці просто в шоккі,обікрали все,ми небагато живем,я хочю просто охорону,і все,порадьте мені любі мої

Якщо стаф буде єдиним собакою у родині , то нічого страшного … тільки можливо краще брати дівчину - вони більш прив’язані до людей та не стануть качати права після 2 років , як це роблять майже всі кобелі різних порід . Жити така дівчинка на вулиці не зможе , це виключно хатня порода - про це також треба знати та мати згоду всіх членів родини . Ну , і виховання . Тому , можливо , все ж взяти собаку попроще ?! Німецьку вівчарку , наприклад , тільки не з олх :wink: а у розпліднику , де займаються породою ( бо неадекватних німців я бачила більше , ніж неадекватних кавказців та алабаєв ) .

4 лайка

Ладочька от я німців нелюблю,от запала мені порода стаф,він буде єдиний,но я девочьки почитала,і боюсь,в мене двояке чюство

3 лайка

Ой Яна, охрана в виде собаки это совсем не просто…
Собака которая реально может защитить двор от кражи, это собака которая может порвать человека. Вы готовы потом отвечать за нанесённые человеку, вполне возможно, серьёзные травмы? Если при том он ничего не смог украсть, а оказался пострадавшим?
Особенно если ещё и пьяный, к примеру? А если он эту собаку да на улицу пустит, да она ещё кого то плюсом порвёт?
А чтоб собака и защитила дом реально и такого страшного вреда не наделала, Вам нужно во первых купить дорогого щенка от выбранной тщательно пары и это 50% успеха, если не 30%, а потом Вам нужно будет года 2-3 эту собаку воспитывать бесконечно дрессировать на разные случаи и не только лично, но и с кинологом, при том с хорошим и опытным. Иначе даже самую адекватную генетику не раскрыть и не поставить в работу. Иначе Вы будете держать её на привязи или в вольере, уходя. И тогда она не спасёт двор от воров. Всё это очень и очень не просто!
Не говоря уже о том, что если будут ошибки и это будет кобель, крупный, "раскусаный " и своенрвный, это будет угроза для собственных детей.
Дайте эти сообщения мужу почитать…

10 лайков

Вариант отравить собаку …к сожалению не исключение… Кто надумает сделать,его собакой не остановишь… камеру бы приховану…

6 лайков

Єлизавета с кинологом точьно нксможем,работать,і щьотробить,я заплуталась,лабрадор це не наша собака детям да,охрана нет,

Погоджуюся з Єлісаветою … все ж такі лабрадори - був найкращий вибір для великої родини . Вони б виросли та почали б охороняти , а що можна було очікувати від молодих собак ? Зря їх під роздачу пустили … може заберете Баді назад ? І Тіна нехай залишається .

6 лайков

Лада нажаль ні Бадюша в другій родині обцілований,читаю реву,Тінушу тоже хочють забрати,дівчят ну непідходить нам такі кицюні,це неохорона,незнаю,як вибрати породу,діти моє все недайбог щось небуло для них загрози

2 лайка

Це правильні думки … що ж треба добряче думати . Чи брати собаку , яка крім хати не може ніде жити … чи взяти породу для вуличної охорони з проживанням у вольєрі та можливим вільним вигулом в огородженном дворі вночі , наприклад .

3 лайка

Ладочька згідна в хаті щоб спав,бо жалко

Не упирайтесь в собаку как в охрану… Это гораздо сложнее и рискованее чем Вам сейчас кажется. Лучше ревун поставить, сигнализации везде, замки. Камеру. Поверьте, это дешевле и легче чем надеятся на какую попадётся злую собаку без надлежащей дрессуры… Ведь Вы подсознательно хотите сейчас агрессивную к посторонним собаку (а может случится и не только к посторонним) !
Уж лучше завести крупную, которая будет страшно лаять, но намеренно воспитывать её доброй! И никогда не поощрять агрессии. Никогда не бить (это очень важно).
Это не будет в прямом смысле охрана. Но это будет прекрасная золотая середина конкретно в Вашем случае!
И лезть всякая пьянь побоиться и Вы будете спокойны как за своих детей так и за окружающих, что Ваша собака никого не порвёт.

11 лайков

Прочитала вашу тему про те, як ви хотіли лабрадорів , і як ваша мрія збулась .
І от ви свою мрію ,якій не виповнилося і року віддали комусь …
Тепер у вас інше “хочу” .
Ця “мрія” , це"хочу" - вони живі, вони до вас звикають, вони можуть бути небезпечними і ви знову комусь їх віддасте . А через півроку вам сподобається такса …
Вибачте , але ви не хочете сигналізацію у будинку зробити ?

16 лайков

Єлизавета ніколи неображала і рука не піднімається на собочьку,но посаветуйте мені породу,сігналізація не в мойому випадку

Я розумію ваші відчуття до мене,що я безвідповідальна,но так у мене склалось,я себе так само почюваю